Vakantieappartementen en huizen in Cappel-Neufeld
2 aanbiedingen voor uw vakantie in Cappel-Neufeld
Apartment Küstenperle an der Nordsee mit Sauna im Haus
Appartement Küstenperle: 40 m², 1 kamer, voor maximaal 3 personen, sauna in het huis, genieten van de Noordzee!
25% Actie 14-09-2026 - 05-01-2028
Accommodaties in de buurt van Cappel-Neufeld
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Korting: Kinderen tot 1 jaar zijn gratis.
Duurzaam
Vakantiehuis op 300m van het strand, ca. 80 m² woonoppervlak met 2 slaapkamers en 6 slaapplaatsen, mod. Keuken met vaatwasser, oven, keramische kookplaat, magnetron en wasmachine in de doucheruimte
Vakantiehuis (80 m²) voor maximaal 5 personen, direct achter de Noordzeedijk, 2 slaapkamers, woonkamer, keuken, badkamer met WC en douche, plus terras, parkeerplaats en SAT-TV
Zeer duurzaam
Huis Thea Mooi vakantiehuis bij de dijk Ons vakantiehuis ligt op ongeveer 300 meter van de dijk. Spieka-Neufeld met zijn kotterhaven en groene strand staat garant voor pure ontspanning.
Het ruime, 70 m² grote familievriendelijke vakantiehuis is een dakhuis in solide constructie en biedt ruimte voor maximaal 6 personen op 2 verdiepingen.
Vakantiehuis op ca. 5 minuten lopen van de kotterhaven en dijk in Spieka-Neufeld. Met ca. 70 m² woonoppervlak, voor maximaal 4 personen en 2 parkeerplaatsen.
3 slaapkamers, dicht bij het strand, rustige cul-de-sac. GRATIS WIFI
Zeer duurzaam
Noordzee Vakantiehuis-Strandvogt
Tot 4 personen kunnen de Noordzee van dichtbij beleven in een vrijstaande comfortwoning. Het vakantiehuis ligt in een goed onderhouden parkachtig complex met veel groen rondom het huis.
Voel je goed in elk seizoen. Vrijstaand vakantiehuis met omheinde tuin voor een ontspannen vakantie
VAKANTIEHUIS CURDT,DORUM-NEUFELD
Gezellig ingericht vakantiehuis, Kindvriendelijk 3-sterren comforthuis, Honden zijn welkom, W-Lan, elektriciteit, gas, water en Sky (Bundesliga & Cinema) inbegrepen
Vakantiehuis Strandräuber met twee slaapkamers voor maximaal 4 personen.
10% Actie 07-11-2026 - 07-11-2026
Vrijstaand comfortabel vakantiehuis voor 4 pers. nabij rustig strand (600 m), 2 slaapkamers, open woonruimte met keuken, WiFi, tuin en terras.
13% Last minute 14-09-2026 - 02-10-2026
Ons liefdevol ingerichte vakantiehuis (63 m², 2 SR, max 4 personen + 1 peuter) ligt op ca. 300 meter van de dijk. Volledig uitgerust, houtkachel, internet, Sky Bundeliga.
15% Last minute 14-09-2026 - 14-10-2026
Comfortabel vakantiehuis direct achter de dijk
Douane-inspecteur bij het Douanehuis Cuxland
Puur natuur, gezelligheid en de zee zo dichtbij: ontdek de 4 vakantiewoningen van de familie Rabe in het historische douanehuis voor uw vakantie aan de Wurster Noordzeekust.
Duurzaam