Hoe duur is een vakantiewoning in Caputh?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Caputh is 110 € voor één nacht.
Ferienwohung in Caputh am Schwielowsee
idyllische vakantiewoning in Caputh am Schwielowsee met mediterrane tuin, bij Potsdam, 50 m² woonoppervlakte, max. 4 personen
Accommodaties in de buurt van Caputh
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Onze tweede bungalow direct aan de Schwielowsee in Werder (Havel) voor iedereen die rust en natuur zoekt.
Waldvakantiehuis Rosi in Michendorf: 64m², max. 5 personen, grote woonkamer, grote slaapkamer, keuken, badkamer, terras, tuin, carport.
Welkom aan de Schwielowsee! Mediterrane vakantiewoning dicht bij het strand aan de poorten van Potsdam en Berlijn
Bungalow bij het strand aan de Schwielowsee aan de poorten van Potsdam en Berlijn
Vakantiehuis bij Potsdam, 60 m2, regionaal treinstation, 15 min. naar Berlijn-Wannsee, 2 slaapkamers, 1 eetkamer, erker, eetkeuken, grote tuin, voor maximaal 5 personen, per week 350,- Euro
Vakantiehuis in Schwielowsee OT Ferch
Het vakantiehuis ligt in de Alte Dorfstelle, het oudste deel van Ferch, te midden van een weide- en boslandschap.
Het functioneel ingerichte appartement bevindt zich in Langerwisch, een wijk van Michendorf, idyllisch gelegen maar toch dicht bij het stadscentrum in een bijgebouw op de begane grond
Het gezellig ingerichte appartement bevindt zich in Langerwisch, een wijk van Michendorf, idyllisch gelegen maar toch dicht bij het stadscentrum in een bijgebouw over twee verdiepingen.
Vakantieappartement Blüten-Remijze in Werder/Havel, Brandenburg, 35m², max. 2 personen, 2 kamers.
Dit moderne 4*-appartement ligt direct in Werder, een door de staat erkend kuuroord. Romantische straten waar zelfs de stoep een beschermd gebouw is.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis aan de poorten van de metropool
Bijzonder duurzaam
Prachtig gelegen aan de Göttinsee, volledig ingerichte bungalow met idyllische, door uitzicht beschermde tuin om tot rust te komen
Recreatie in de bosrijke natuur met zwemmeren in de buurt, en dit alles in de hoofdstedelijke regio - de Duitse hoofdstad Berlijn en de hoofdstad van Brandenburg - Potsdam.
Paardrijden/baden/wandelen Vakantiebungalow op een kleine paardenboerderij, niet ver van een ondiep zwemgebied, vakantie met of zonder eigen paard mogelijk, tuin, vele dagtochten
Vakantiebungalow midden in het bos direct aan het Netzenmeer. Een gezellig restaurant met biertuin bevindt zich op het terrein. U kunt ontbijt bijboeken.
Zeer duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Caputh is 110 € voor één nacht.
Hier kunt u al vanaf 52 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Voor een geslaagd verblijf in Caputh raden wij de vakantieverblijven Cottage Fewo mit Seeblick, Ferienwohung in Caputh am Schwielowsee en Ferienhaus im Grünen nahe See bei Potsdam und Berlin aan.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.