Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Vakantiehuis in Schwielowsee OT Ferch

Potsdam Central March

Max.  4   gasten
80m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 4  gasten
80m²
2 Slaapkamers
Delen

Brandschone accommodatie

93.33% Aanbeveling

124 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 9 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Brandschone accommodatie

93.33% Aanbeveling

124 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 9 Jaren online



Beschrijving

Het biedt ruimte aan ca. 80 m² en ligt op een perceel van 432 m². Er is een woonkamer, twee slaapkamers (voor 4 personen), keuken, badkamer en een groot terras. Er is een parkeerplaats op het terrein. In de tuin is er een klein grasveld om te zonnebaden, evenals een strandstoel, tuinmeubilair met tuingrill.
Aangezien de streek een waar fietsparadijs is, staan er uiteraard twee fietsen tot uw beschikking.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren in overleg Huisdieren in overleg
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Haard Haard
Kinderbed Kinderbed
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 4 kilometer

4 kilometer

Meer 1.5 kilometer

1.5 kilometer

Supermarkt 8 kilometer

8 kilometer

Restaurant 3 kilometer

3 kilometer

Stadscentrum 2 kilometer

2 kilometer

Bus 2 kilometer

2 kilometer

Luchthaven 50 kilometer Berlin-Tegel

50 kilometer

Station 8 kilometer Caputh-Lienewitz

8 kilometer

Snelweg-afrit 9 kilometer Ferch (A10)

9 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Ons vakantiehuis ligt in het idyllische kunstenaarsdorpje Ferch. Net buiten Potsdam en Berlijn.
Het huis ligt in een nederzetting in het bos, ca. 1,5 km van het meer van Schwielow. Ferch ligt ten zuidwesten ongeveer 13 km van Potsdam en ongeveer 35 km van Berlijn.
Bezoek de bonsaituin of het museum van de Havelländische Malerkolonie. Aan de Schwielowsee in Landhaus Ferch kunt u zich culinair laten verwennen. In ongeveer 15 minuten fietsen bereikt u de duindoornhoeve met haar specialiteiten. Ook de oude stad Werder is een bezoek waard. Er zijn talrijke mogelijkheden om te winkelen in Werder.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Inline skaten
Kanoën
Mountainbiken
Paardrijden
Zeilen
Wandelen
Waterskiën

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00
Resterend bedrag: 3 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Van 01 april tot 31 oktober wordt in het door de staat erkende recreatiegebied Schwielowsee een kuurbelasting van € 1,00 per nacht en persoon (ouder dan 18 jaar) geheven.

Annuleringsvoorwaarden:

Annulering en beëindiging van het verblijf Als de huurder het contract annuleert/opzegt vóór het begin van de huurperiode, zonder een nieuwe huurder te noemen die onder dezelfde voorwaarden in het contract treedt, moet als vergoeding, rekening houdend met de bespaarde kosten, de volgende deel van de huur (exclusief de eindschoonmaak) betaald worden, tenzij anders verhuur niet mogelijk is: - tot 31 dagen voor aanvang van de huur 20% van de huurprijs - tot 15 dagen voor aanvang van de huur 50% van de huurprijs - minder dan 15 dagen voor aanvang van de huur 100% van de huurprijs


Annulering en beëindiging van het verblijf Als de huurder het contract annuleert/opzegt vóór het begin van de huurperiode, zonder een nieuwe huurder te noemen die onder dezelfde voorwaarden in het contract treedt, moet als vergoeding, rekening houdend met de bespaarde kosten, de volgende deel van de huur (exclusief de eindschoonmaak) betaald worden, tenzij anders verhuur niet mogelijk is: - tot 31 dagen voor aanvang van de huur 20% van de huurprijs - tot 15 dagen voor aanvang van de huur 50% van de huurprijs - minder dan 15 dagen voor aanvang van de huur 100% van de huurprijs



Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 09-09-2025


15 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,6 van 5
4.9 Inrichting
4.4 Prijs / kwaliteit
4.6 Service
4.3 Ligging
4.7 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

November 2024

Bianca S. uit Dresden

4,6
5 4 5 4 5
Toon Duits

Erholung im Wald

Ook na 12 jaar komen we graag in het vakantiehuis van de familie Frommherz. Rustige ligging - daardoor gegarandeerd ontsnappen aan de dagelijkse sleur. Geweldig dat er altijd brandhout beschikbaar is om het gezellig te maken. Functionele en voldoende uitrusting - voor ons is het motto "minder is meer" goed uitgevoerd.
Goede bereikbaarbaarheid door de nabijheid van de snelweg. Potsdam is goed in max. 30 minuten bereikbaar. Ook met de trein is de aankomst voor bezoekers elk uur gewaarborgd.
We komen graag voor de 13e keer.

Aanbevolen voor: Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden, Romantische vakantie

Oktober 2024

Andrea S. uit Leipzig

4,8
5 5 5 5 4
Toon Duits

Super verblijf

Het was een zeer mooie vakantie. De communicatie met de verhuurster was zeer vriendelijk en unkompliziert. Het huis is niet alleen mooi ingericht, maar ook van alle gemakken voorzien die nodig zijn. Schoon, WiFi werkt, geweldige ligging direct in het bos en op korte afstand van het water. Gewoon perfect! We komen graag terug en kunnen het huis zonder voorbehoud aanbevelen.

September 2024

Christian G. uit Leipzig

4,8
5 5 5 4 5
Toon Duits

Familienurlaub in Ferch aan het Schwielowsee

– Perfect vakantiehuis voor gezinnen!

Ons verblijf in vakantiehuis Schwielowsee van 29 september tot 5 oktober 2024 was gewoon fantastisch en heeft al onze verwachtingen overtroffen! Wij (twee volwassenen en twee kleine kinderen) hebben ons vanaf het eerste moment op ons gemak gevoeld.

Het vakantiehuis is een juweeltje: modern, gezellig en met een perfecte indeling voor gezinnen. Het biedt alles wat je nodig hebt voor een ontspannen, rustige vakantie. In tegenstelling tot de eerdere beoordelingen was de keuken in een uitstekende staat. De uitrusting liet niets te wensen over.

De ligging van het huis is prachtig rustig in het bos. Ideaal voor gezinnen met kinderen die ook gewoon buiten in de natuur willen spelen. Tegelijkertijd is het een perfect uitgangspunt voor talrijke activiteiten in de omgeving. We hebben geweldige uitstapjes gemaakt: een boottocht op het Schwielowsee, wandelingen door de prachtige natuur van het Havelland en een bezoek aan de charmante stad Potsdam, die op een steenworp afstand ligt. Onze kinderen waren vooral enthousiast over een uitje naar het Boomkronenpad Beelitz-Heilstätten, dat voor kleine en grote ontdekkers een hoogtepunt was.

Na onze avonturen was het telkens weer heerlijk om terug te keren naar het vakantiehuis en van de rust te genieten. Wij kunnen het vakantiehuis Schwielowsee van harte aanbevelen – of het nu gaat om gezinnen, stellen of vrienden die een ontspannen en toch gevarieerde vakantie zoeken. We komen zeker terug!

Hartelijk dank voor een onvergetelijke tijd!

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier

Augustus 2024

Christian W. uit 79540 Lörrach

2,8
4 1 4 3 2
Toon Duits

Onze subjectieve gevoel en onze persoonlijke niet-persoonsgebonden mening.

Het huis ligt mooi afgelegen, maar de snelweg is DUIDELIJK te horen. Tijdens de spits varieert het geluid van 55 tot 60 decibel. (door ons gemeten met een smartphone)
Verder was het huis helaas niet goed schoongemaakt toen we het voor de eerste keer betreedden.
-Terras vol bladeren en spinnenwebben
-Ingangsdeur van binnen vuil
-Spinnenwebben inclusief. de bijbehorende spinnen in de woonkamer naast de bank, in de keuken naast het dressoir, in de kinderkamer onder de bedden en in de slaapkamer onder het bed.
-De ramen waar de leesstoel staat waren aan de binnenkant vol afdrukken van een dierenneus.
-Alle potten in de keuken waren vuil.
-De oven, respectievelijk de deur ervan, was sterk vervuild.
-De vloer in de keuken was plakkerig.
-Onder alle bedden was duidelijk niet stofgezogen. (of minstens geveegd)
-De buitenruimte was helaas niet onderhouden.
Daarnaast waren er ook functionele tekortkomingen
-De handdoekhouder in de badkamer was defect.
-De rolluiken werkten niet optimaal.
-De trap naar het terras had beschadigde tegels. (puntig uitsteken = verwondingsgevaar)
-De afzuigkap functioneerde niet.
-De WLAN- en TV-verbinding waren "een grote ramp".
-Het water in de douche liep niet goed weg. -De rechterdeur van de slaapkamerkast functioneerde niet goed.
-Alle 4 matrassen waren ver boven het "moeten vernieuwd worden".
-Een van de eetkamerstoelen was alleen op risico bruikbaar, omdat hij volledig zou kunnen breken.
-De vaatwasser reinigde niet goed. (niet de instelling, de machine functioneerde niet goed)
-Aan de leidingen van de radiator in de kinderkamer was het regelventiel gebroken.
-De fietsen (oftewel de eenlingen in de kelder) zijn simpelweg niet bruikbaar. Nu zou men deze opsomming als kleinzielig kunnen beschouwen, maar gezien de beschrijving en vooral de prijsklasse waarin het huis wordt aangeboden, was dat voor ons niet acceptabel.

Antwoord van Mevr. C. Frommherz:

Hallo liebe Urlauber ,
es tut uns sehr leid, das Sie nach Ihrer Beurteilung einen nicht so schönen Urlaub verbracht haben. Für uns sehr überraschend und unverständlich, da die Mehrzahl der Bewertungen genau das Gegenteil aussagen. Aber wir sind dankbar für jede konstruktive Kritik und werden uns den genannten Punkten verantwortungsvoll annehmen und die Abstellung schnellstmöglich umsetzten.

Wir wünschen Ihnen weiterhin eine angenehme Zeit

LG Claudia und Matthias

Juni 2023

Detlef B. uit 53859 Niedekassel

4,0
5 3 2 5 5
Toon Duits

Alles is heel schoon en rustig, maar

seit 20 jaar reizen mijn vrouw en ik twee keer per jaar en overnachten, met uitzondering van één keer, altijd in vakantiehuizen. We hebben dus ervaring.
Uw huis is goed onderhouden, alles is zeer schoon en de uitrusting is ook goed. De afzuigkap werkt echter niet in de keuken. Maar dat is bekend.

We waren erg verbaasd dat een gast slechts één douchehanddoek en één handdoek krijgt voor twee weken, met name omdat er geen mogelijkheid is om ze te wassen of te laten wassen. Er wordt ook geen hulp geboden in uw huisbeschrijving.


Het feit dat de tv slechts rudimentair werkt, is een boertigheid gezien de huurprijs van het huis! Vooral omdat u op de hoogte zou moeten zijn van deze omstandigheid, omdat het niet werken niet afhankelijk is van "de gasten" die de instelling ervan verstoren.
Het feit dat uw hardware bijna geen terrestrische programma's kan ontvangen, zou in uw huisbeschrijving moeten staan, omdat niet iedereen iets kan doen met het aangeboden programma.

Vriendelijke groeten

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Strandvakantie

meer weergeven

Contactpersoon

Mevr. C. Frommherz

Mevr. C. Frommherz

Beste gasten, wij, Claudia en Matthias, en onze twee honden Nala en Polly, heten u van harte welkom in ons vakantiehuis. Wij helpen u graag met tips en ideeën voor excursies en andere vragen. Wij hopen dat u, en misschien ook uw viervoeters, zich bij ons thuis zullen voelen.


meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 73776

Laatst bijgewerkt: 09.09.2025

Advertentie online sinds: 9 Jaren, 10 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/73776.htm


«Vakantiehuis in Schwielowsee OT Ferch» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.6 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 15 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit