Hoe duur is een vakantiewoning in Csopak?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Csopak is 110 € per nacht.
20% Actie 25-12-2025 - 30-12-2025
Accommodaties in de buurt van Csopak
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Mediterraan vakantiehuis met zwembad
NIEUW: Whirlpool voor eigen gebruik, het huis is te huren zonder eigenaar of andere gasten. Het zwembad is verwarmd, huisdieren zijn welkom.
Duurzaam
Vakantiewoningen met zwembad en airconditioning + speeltuin
VROEGBOEKERS BETALEN IN DE LENTE 30%, IN DE ZOMER 10% MINDER!! Alleen geldig in maart!!! Maart tot eind mei minimaal 4 nachten, juni/juli/aug reserveringen min 7 nachten! OP naar BALATON❤️
In het vakantieoord van Balatonfüred, dichtbij de stranden, de promenade en de haven, bieden wij hoogwaardige appartementen aan met 2 slaapkamers, woonkamer, terras en airconditioning.
Duurzaam
29% Actie 22-05-2026 - 06-06-2026
29% Actie 22-05-2026 - 06-06-2026
Gästehaus Gejzír in Tihany: 70 m², ruimte voor 4 personen, 2 kamers.
Luxueuze vakantiewoning met volledige uitrusting, zwembad, 800m van het strand van Budatava. Flat is 62m² groot en heeft een terras van 14m² met uitzicht op het Balatonmeer.
Villa Panorama is een familiehuis aan het 3,5 km lange open strand in Zamárdi, rustig gelegen met directe toegang tot de kust. Er zijn 2 en 4 persoons appartementen in het huis.
Balaton Bliss Lakeside Apartment
Een nieuw appartement van 71m² aan het meer met een groot terras in Siófok, ideaal voor 4 gasten met 2 kamers.
Appartement direct aan de oever van het meer, aan de populaire Zilverkust van Siófok. Met een adembenemend uitzicht op het Balatonmeer!
Ruime, onlangs gerenoveerde vakantiewoning op de bovenste verdieping in een rustig vakantiegebied van Zamárdi met zitje in de tuin, speelhuisje en internettoegang
70 m2 appartement met woonkamer/keuken, twee slaapkamers, badkamer met douche, wasmachine, zeer dicht bij de oever van het Balatonmeer. Het appartement is geschikt voor 4 volwassenen.
Wij verhuren een vakantiehuis van 120m² voor maximaal 4 personen, met uitzicht op het meer. De huisbaas, een Duits echtpaar, woont apart op het terrein.
Vakantieappartement met airconditioning op slechts 500 m van het vrijstaande huis voor 6-8 personen
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Csopak is 110 € per nacht.
Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 39 € per nacht beschikbaar zijn.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Csopak, moet u zeker Vakantieappartement Gezinsvakantie Csopak, Vakantiehuis Ontspannende vakantie Csopak en Vakantieappartement Gezinsvakantie Csopak nader bekijken.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!