Hoe duur is een vakantiewoning in de Geltinger Baai?
Vanaf 46 € kunt u onze accommodaties in de Geltinger Baai boeken en gemiddeld 107 m² (vakantiehuizen) en 66 m² (appartementen) overnachten.
ca. 130 m², gezellig gelijkvloers appartement in rieten huisje, grote woonkamer, keuken, eetkamer, 2 slaapkamers, buitenzitje, grote tuin met boulbahn, strandstoel, sauna
Merlijns Torenhuis in Falshöft
Uitzonderlijk vakantiehuis, direct aan de Oostzeekust, 75 m², voor 2 pers., houtkachel, theesalon met uitzicht op zee, slechts 200 meter naar het strand
Vakantieappartement Gezinsvakantie Steinbergkirche
Duurzaam
Pas gerenoveerd vakantiehuis op een afgelegen locatie met een grote omheinde tuin. Uw vakantiehuis met sauna en open haard. Honden zijn welkom!
Vakantiehuis Sternenwiese Hundeurlaub
groot vakantiehuis aan de Geltinger Baai, op slechts 300m van het natuurstrand met 3 slaapkamers, gelijkvloers en drempelvrij. Met 1200 m² omheinde tuin, tot 3 honden verblijven gratis
Bijzonder duurzaam
Huisje met rieten dak bij de Geltinger Birk
Rieten huisje aan de Geltinger Birk, liefdevol gerenoveerd met hoogwaardige inrichting, tuin met tuinvijver, saunahuisje, strand op nog geen 2 km.
Zeer duurzaam
Huisje met rieten dak Landlust
Idyllisch rietgedekt vakwerkhuis uit 1850 op een afgelegen locatie met grote tuin nabij de Oostzee.
Duurzaam
Groot vakantiehuis biedt ruimte voor 2-6 personen 700m naar het natuurlijke strand
Huisje met rieten dak in de wei
Ruim 200 jaar oud gezellig rietgedekt huisje van ca. 125 m² met open haard en kachel op een groot weiland met veel bomen en vijver.
Romantisch, gezellig vakwerkhuis (125m²) absoluut rustig gelegen op een idyllisch, ruim natuurperceel met vijver. Een paradijs met veel ruimte voor jong en oud.
Duurzaam
Huis met zonneterras nabij de Oostzee en grote, omheinde tuin
Ruim vakantiehuis voor 2 - 7 personen met sauna en open haard, voor alle seizoenen, 700 m naar de Geltinger Baai, omheinde tuin. Tot 4 honden zijn welkom!
Vakantieappartement Gezinsvakantie Steinbergkirche
Duurzaam
Ruim vakantiehuis, 200m van zee, idyllisch gelegen in een oude boomgaard, met uitzicht op weilanden en velden. Een plek om je goed te voelen en te ontspannen voor mens en hond.
Appartement op de begane grond, woonkamer, slaapkamer, keuken, badkamer, eigen terras met tuinmeubelen. Dieren toegestaan op aanvraag.
U wilt rust, ontspanning, een direct uitzicht op het water en het Flensburg Fjord en in 2 minuten op het strand zijn? Dan is ons NIEUWE, ruime houten huis precies het juiste adres
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Sonnenschein in Kronsgaard, Oostzee, met 58m² woonoppervlakte, plaats voor 3 personen.
HAUS SAGA is een vrijstaand vakantiehuis direct aan de Oostzee - biedt het hoogste niveau van comfort en met 165 m² veel ruimte voor 2-4 personen.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Rabenholz
Bijzonder duurzaam
20% Actie 21-03-2026 - 02-05-2026
Vakantiewoningen Pommerby/Falshöft 3
3 TOP-Fewos op de top van Sleeswijk-Holstein - slechts 150 m naar het strand Honden zijn welkom!
Na een renovatie en volledige herinrichting in 2017 wordt het vakantiehuis nu verhuurd aan maximaal 5 personen, plus eventueel een klein kind.
Comfortabel vakantiehuis op slechts 700 m van de Oostzee
Duurzaam
Anna-Jana -Kronsgaard-Baltische Zee
Exclusief vrijstaand vakantiehuis voor 6 personen met 3 slaapkamers en 2 badkamers. Grote, omheinde tuin, ideaal voor gezinnen met kleine kinderen of ook voor hondenbezitters.
Laat u betoveren door de prachtige rustige natuur en de flair van onze Oostzeestranden.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 136€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 219€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
maart - 85% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 31% vrij
158€ voor 21 mrt. - 28 mrt.
183€ Jaarlijks gemiddelde
82% voor 21 mrt. - 28 mrt.
60% Jaarlijks gemiddelde
Vanaf 46 € kunt u onze accommodaties in de Geltinger Baai boeken en gemiddeld 107 m² (vakantiehuizen) en 66 m² (appartementen) overnachten.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in de Geltinger Baai: Gelting, Kronsgaard en Pommerby.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties bREED KIJKEN, Vakantiehuis KRO 1 en Huisje met rieten dak in de wei in de Geltinger Baai het beste beoordeeld.
Ja, in de Geltinger Baai zijn er 257 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Gelting, Kronsgaard en Nieby.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox