299 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in de Geltinger Baai
Ferienhaus Romantischer Winkel
Toe aan een leuke familievakantie of wat rustige romantische dagen? Dit unieke, ruime vakantiehuis vlakbij de Oostzee maakt het mogelijk!
Duurzaam
Onze "Galerie unterm Reet" is een lichte, ca. 120 m² grote flat met een groot balkon op het westen op de eerste verdieping van een rietgedekte boerderij met uitzicht op het platteland.
Zeer duurzaam
Liefdevol ingerichte vakantiewoning met eigen tuin waar u uw hond kunt uitlaten. Met een houtkachel voor gezellige avonden op een rustige locatie aan de rand van de natuur.
Huisje met rieten dak in de wei
Ruim 200 jaar oud gezellig rietgedekt huisje van ca. 125 m² met open haard en kachel op een groot weiland met veel bomen en vijver.
Vakantiehuis Sternenwiese Hundeurlaub
groot vakantiehuis aan de Geltinger Baai, op slechts 300m van het natuurstrand met 3 slaapkamers, gelijkvloers en drempelvrij. Met 1200 m² omheinde tuin, tot 3 honden verblijven gratis
Bijzonder duurzaam
Oostzee Hond Vakantie Sonnenschmiede
mooi vakantiehuis met volledig omheinde tuin, slechts 450m naar het hondenstrand, klein uitzicht op zee. Voor maximaal 7 personen en maximaal 3 honden Uw honden verblijven gratis
Zeer duurzaam
Pas gerenoveerd vakantiehuis op een afgelegen locatie met een grote omheinde tuin. Uw vakantiehuis met sauna en open haard. Honden zijn welkom!
Vakantiewoning Holla in Falshöft
Vakantiewoning "Holla" bevindt zich op de begane grond, is ca. 50 m² groot en biedt voldoende ruimte voor 2 personen.
U wilt rust, ontspanning, een direct uitzicht op het water en het Flensburg Fjord en in 2 minuten op het strand zijn? Dan is ons NIEUWE, ruime houten huis precies het juiste adres
Bijzonder duurzaam
Huisje met rieten dak bij de Geltinger Birk
Rieten huisje aan de Geltinger Birk, liefdevol gerenoveerd met hoogwaardige inrichting, tuin met tuinvijver, saunahuisje, strand op nog geen 2 km.
Zeer duurzaam
Huisje met rieten dak Landlust
Idyllisch rietgedekt vakwerkhuis uit 1850 op een afgelegen locatie met grote tuin nabij de Oostzee.
Duurzaam
Ruim vakantiehuis voor 2 - 7 personen met sauna en open haard, voor alle seizoenen, 700 m naar de Geltinger Baai, omheinde tuin. Tot 4 honden zijn welkom!
U wilt rust, ontspanning, een direct uitzicht op het water en het Flensburg Fjord en in 2 minuten op het strand zijn? Dan is ons nieuwe, ruime houten huis precies het juiste adres
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Odin aan het strand van Falshöft
Vakantiehuis Odin biedt met 120 m², tuin en ruime terrassen veel ruimte voor 2-4 personen
Lichte, gezellige en comfortabele vakantiewoning voor een ontspannen en rustgevende vakantie ver weg van de drukte van alledag.
Duurzaam
Luxe vakantiehuis met sauna en houtkachel in het dorp Wackerballig, op slechts 200 meter van de Oostzee! Ideaal voor uw ontspannende vakantie met het gezin of koppels die samen reizen!
In onze top moderne luxe flat kunt u genieten van uw vakantie in het Oostzeegebied met een zeer smaakvolle feel-good sfeer & geweldige buitenruimte, op slechts 5 km van het strand!
Na een renovatie en volledige herinrichting in 2017 wordt het vakantiehuis nu verhuurd aan maximaal 5 personen, plus eventueel een klein kind.
Luxe vakantiehuis met prachtige tuin, sauna & houtkachel, slechts 200m van de Oostzee! Geniet van uw ontspannende vakantie met het hele gezin of met een paar vrienden!
Groot vakantiehuis biedt ruimte voor 2-6 personen 700m naar het natuurlijke strand
Appartement op de begane grond, woonkamer, slaapkamer, keuken, badkamer, eigen terras met tuinmeubelen. Dieren toegestaan op aanvraag.
HAUS SAGA is een vrijstaand vakantiehuis direct aan de Oostzee - biedt het hoogste niveau van comfort en met 165 m² veel ruimte voor 2-4 personen.
Laat u betoveren door de prachtige rustige natuur en de flair van onze Oostzeestranden.