Vakantieappartementen en huizen
1 aanbiedingen voor uw vakantie
Landhaus Grunwald in Lübeck: 97 m² vakantieappartement met 2 kamers voor maximaal 3 personen.
Accommodaties in de buurt van Gothmund
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Gezellige, moderne vakantiewoning in de mooie wijk St. Gertrud in Lübeck, 45 m², voor max. 3 personen, 2 kamers.
Zeer duurzaam
Van 27-02 tot 08-03-2025 kunnen wij helaas geen vragen beantwoorden. Vakantieappartement St. Gertrud II in Lübeck, 44 m² met privéparkeerplaats, max. 3 personen, 2 kamers.
Duurzaam
Gezellige vakantiewoning St. Gertrud III in Lübeck, 45 m² bewoonbare oppervlakte, voor max. 2 personen, 2 kamers.
Zeer duurzaam
Prachtig nest aan het meer en de zee
WLAN, licht, rustig, modern ingericht, terras, parkeerplaats, dicht bij de natuur, meer 6 minuten
Bijzonder duurzaam
Moderne vakantiewoning voor 2 personen aan de haven in Travemünde, 50 m², 2 kamers.
Zeer duurzaam
**** Traveblick vakantiewoning
4 sterren vakantiewoning 'Wohnen am Hafen' in Travemünde maritieme flair, bijzondere sfeer, appartement voor 2 personen, luxe inrichting, groot balkon, fietsen + strandstoel
Comfortabele vakantiewoning met panoramische ramen van vloer tot plafond en een balkon van 10 m² op het zuiden. Linnenpakket, eindschoonmaak, Wi-Fi en fietsen inbegrepen in de totale prijs.
Zeer duurzaam
Vakantieappartement "Christiana" in Lübeck-Travemünde, 42 m², voor 2 personen, 1 kamer.
1-kamerappartement in Travemünde / Oostzee
Duurzaam
De liefdevol en gezellig ingerichte bungalow biedt plaats aan maximaal 4 personen. Terras en tuinmeubilair beschikbaar.
Gezellige 2 kamer vakantiewoning, niet-rokers, 54m², rustig gelegen aan de rand van het dorp in een wooncomplex op de 1e verdieping, balkon, gratis internet. WLAN incl. zwembad en sauna
Onze exclusief nieuw gestylde vakantiewoning nabij het strand biedt pure ontspanning in het groen.
Clubhuis voor self-catering. U vindt: 2 x 2-persoonskamer met douche/WC in de 2 x 2-persoonskamers, D/WC op de gang in de 1 x 4-persoonskamer, D/WC op de gang in de
Duurzaam
Gezellige vakantiewoning voor 2-4 personen. Zeer dicht bij het strand ! Kinderen en honden zijn welkome gasten ! Tuin met speeltuin en leuke zithoekjes !
Ferienwohnung Flöter- Grantz I
Vakantieappartement Flöter-Grantz I in Travemünde, 40 m² voor 2 personen, 1 kamer. Gezellig vakantieappartement met zonnig terras, omgeven door veel groen, beschut tegen inkijk, centraal gelegen.
Duurzaam