Vakantieappartementen en huizen in Hjorted
1 aanbiedingen voor uw vakantie in Hjorted
, keuken(combimagnetron, elektrische kookplaten), woon/slaapkamer(2-pers. bed, TV), badkamer(wasbak, douche, toilet), tuinmeubilair, BBQ(houtskool)
Accommodaties in de buurt van Hjorted
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Gezellig huisje voor maximaal 6 pers. in Totebo, nabij Vimmerby en Västervik met boot. 900 m2 tuin met veel speelgoed. Gratis gebruik van fietsen, Wi-Fi en nog veel meer.
Gezellig, typisch Zweeds vakantiehuis Höganäs voor maximaal 8 pers. en ca. 3000 m2 tuin. Houtkachels in het huis. In de buurt van Vimmerby en Västervik in Småland met boot en WLAN.
typisch Smålandse houten huis met veel comfort voor gezinnen, grote tuin en WLAN
Romantisch vakantiehuis met open haard, sauna, meer, natuurschoon
Duurzaam
een vakantiehuis van Nordic Resort AB Bjulebo
een vakantiehuis van Nordic Resort AB Bjulebo
een vakantiehuis van Nordic Resort AB Bjulebo
Mooi rood vakantiehuis nabij Vimmerby, omgeven door bossen, meren en weiden.
Groot huis met mooie tuin in Zuid-Zweden
Vakantiehuis in Figeholm, Småland, Zuid-Zweden. Direct aan de Oostzeekust.
Direct aan de Scherenkust aan de Oostzee. Met roeiboot, sauna, wifi. Kindvriendelijk, honden welkom, paradijs voor vissers! En midden in Astrid Lindgrens Småland, slechts 50 km van Vimmerby.
Zeer comfortabel vakantiehuis direct aan de Oostzee in de archipel van Figeholm. Met roeiboot aan eigen steiger. Saunaton, wifi, open haard. Vissersparadijs!
Gezellig en comfortabel vakantiehuis direct aan de Oostzee met kajak en vierpersoonskano, drie slaapkamers, open haard.
Vakantiehuis Vårdslunda - Kinda Kommun 2 slaapkamers, tot 6 personen, ca. 100m² woonoppervlak, iets minder dan 500m naar het meer van Spillen, excursies & vistochten in de archipel van de Oostzee
Vakantiehuis Bölöbro bij Mörlunda, Kalmar Län Ontdek rust, ontspanning en natuur