Hoe duur is een vakantiewoning in Jasmund?
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 119 € voor één nacht.
Dubbel Vakantiehuis my-Glowe links
Modern vakantiehuis van 122m², uitgerust met terras, voor maximaal 6 personen - wij verheugen ons op uw bezoek!
5% Vroeg 01-11-2027 - 25-12-2027
JASMUND met balkon en zeezicht
Wohng. JASMUND met balkon, 2 slaapkamers/2 badkamers en zeezicht vindt u direct in Sassnitz, centraal gelegen, dicht bij zee. Restaurants, bakkerij om de hoek. Tuin, parkeerplaats.
Duurzaam
Twee-onder-een-kapwoning, ca. 600 m naar de Bodden met kinderspeelplaats, 5 km Oostzeestrand, wasmachine, wifi
Exclusieve strandlocatie aan een van de mooiste Oostzeestranden van Rügen! tot 5 personen met 2 slaapkamers, WLAN & wasmachine beschikbaar
Rieten vakantiehuis over 2 verdiepingen, ca. 500 m van het zandstrand van de Oostzee, hoogwaardig en liefdevol ingericht met open haard en sauna, tot 5 personen met 2 slaapkamers, WLAN
Exclusief huis met rieten dak, 2-4 pers., 300m van het strand, luxe inrichting, woon-/eetkamer met open haard, vloerverwarming, WLAN, 2 tweepersoonskamers, sauna, strandstoel
Zeer duurzaam
S04 Terras met zeezicht in het groen
Eiland Rügen: Moderne vakantiewoning met vakwerkcharme, ligging aan Nationaal Park Jasmund (krijtrotskust).
MEERBLIK met 2 slaapkamer balkon
Groot appartement met een prachtig uitzicht op zee met 2 slaapkamers en balkon voor 6 pers. dicht bij de haven en de oude stad met strand. Tuin met ligstoelen - parkeerplaats bij het huis.
5% Vroeg 04-09-2027 - 09-09-2028
Vakantiedroom in vakantiehuis met rieten dak, slechts 220m naar het Oostzeestrand, 2 slaapkamers, tot 6 personen met open haard, WLAN, wasmachine, huisdieren zijn welkom!
Suite met zeezicht op de eerste rij
Duurzaam
S01 gezellig, rustig en centraal gelegen
Eiland Rügen: Modern studio aan het Nationaal Park (Krijtrotsen). Met grillterras en ligweide.
OSTSEESAND 1-kamerappartement met balkon
Gezellig 1-kamerappartement met balkon voor 2 personen. Direct in Sassnitz, centraal gelegen, dicht bij de oude stad met strand. 3 minuten lopen naar de zee/haven. Parkeerplaats.
Duurzaam
5% Vroeg 04-09-2027 - 06-01-2028
Dünen Lounge Rügen in Glowe/ App. 2
Groot 2-kamerappartement (68 m²) voor 4 pers. op de begane grond / zeer rustig gelegen in het bos / groot terras / 300 m naar het Oostzeestrand / niet-rokers / geen huisdieren / volledig ingerichte kitchenette
Duurzaam
Mooi, comfortabel en gezellig ingericht riethuis aan zee met 4 slaapkamers voor 8 personen. Wellnessruimte met sauna, whirlpool en WC, WLAN, flatscreen,
Zeer duurzaam
CREEKFELSEN met balkon - uitzicht op zee
Vakantiewoning KREIDEFELSEN met 2 slaapkamers en balkon met zeezicht is centraal gelegen. De zee is te voet in 3 minuten te bereiken. Restaurants, bakkerij om de hoek. Tuin, parkeerplaats.
20% Last minute 09-09-2026 - 19-09-2026
S05 modern-gezellig met zeezicht
Rügen: Fewoh met oud vakwerk bij het Nationaal Park (Königsstuhl) + het strand is ook niet ver.
9% Actie 09-09-2026 - 11-09-2026
S02-gezellig, rustige centrale ligging
Rügen: Gezellige vakantiewoning in vakwerkstijl direct aan het Nationaal Park gelegen met de krijtkust.
10% Actie 09-09-2026 - 11-09-2026
S03 modern-gezellig met zeezicht
Rügen: Appartement met zeezicht & origineel bewaard vakwerk direct aan het Nationaal Park Jasmund.
Mooi vakantiehuis op een rustige boslocatie, 250m van het natuurstrand, gezinsvriendelijk, 4 fietsen beschikbaar (1 herenfiets, 1 damesfiets en 2 kinderfietsen) voor gratis gebruik.
Dat Klinkerhus - XXL Villa aan zee
Dat Klinkerhus Welkom aan zee - XXL vakantiehuis voor 17 gasten ; op een steenworp afstand van het langste Oostzeestrand van het eiland, de krijtrotsen en het Nationaal Park Jasmund.
Bijzonder duurzaam
5-sterren droom - Haus Leuchtfeuer
600m naar het strand, opgemaakte bedden & handdoeken, 2 fietsen, sauna, open haard, 3 Smart-LED-tv's
Bijzonder duurzaam
Riet huis over 2 verdiepingen, ca. 300 m naar het zandstrand, 2 slaapkamers, tot 6 personen met open haard, WLAN, sauna, wasmachine, huisdieren zijn welkom!
hoogwaardig vakantiehuis, liefdevol ingericht met sauna en omheind terrein, dicht bij het zandstrand van de Oostzee, tot 8 personen en 4 slaapkamers
Rieten massief huis over 2 verdiepingen, hoogwaardig en liefdevol ingericht in Scandinavische stijl, m naar het zandstrand van de Oostzee met open haard & sauna
Dat Klinkerhus - Exclusief aan zee
Exclusieve Rügen-vakantie voor rust- en ruimtezoekers, grote families en groepen op een droomlocatie, met uitgestrekte tuin en uitzicht op het water, dicht bij het Oostzeestrand en het nationaal park.
Bijzonder duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 158€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 73% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 7% vrij
119€ voor 12 sep. - 19 sep.
104€ Jaarlijks gemiddelde
20% voor 12 sep. - 19 sep.
46% Jaarlijks gemiddelde
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 119 € voor één nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Sagard of Sassnitz. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 38 € per nacht een mooie accommodatie huren.
In Jasmund zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Strandvilla Hohensee, 10% boekingskorting NU en Vakantiehuis met sauna aan het strand zijn bijzonder aan te bevelen.
In Jasmund zijn er 464 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: Glowe, Sagard en Sassnitz.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox