Hoe duur is een vakantiewoning in Glowe?
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 157 € voor één nacht.
Gezellig met hart en liefde ingericht vakantiehuis in Glowe / eiland Rügen
Duurzaam
Waldrübensüßlein in Glowe op Rügen: 25 m², 2 kamers, ideaal voor 2 personen. Uw toevluchtsoord aan zee.
Familietip - Vakantiewoning Martha
SUPER appartement voor 4 gasten -2 aparte slaapkamers, groot zonneterras, rustig, cottage tuin - op slechts een steenworp afstand van het Oostzeestrand, de krijtkust van Rügen, het Nationaal Park.
Bijzonder duurzaam
5-sterren droom - Haus Leuchtfeuer
600m naar het strand, opgemaakte bedden & handdoeken, 2 fietsen, sauna, open haard, 3 Smart-LED-tv's
Bijzonder duurzaam
Riet huis over 2 verdiepingen, ca. 300 m naar het zandstrand, 2 slaapkamers, tot 6 personen met open haard, WLAN, sauna, wasmachine, huisdieren zijn welkom!
Dat Klinkerhus - Exclusief aan zee
Exclusieve Rügen-vakantie voor rust- en ruimtezoekers, grote families en groepen op een droomlocatie, met uitgestrekte tuin en uitzicht op het water, dicht bij het Oostzeestrand en het nationaal park.
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Inselwind, Glowe, Am Kurpark, 400m naar het strand, sauna, open haard, strandstoel, W-Lan, wasmachine
over 2 verdiepingen met royale inrichting en open haard, 3 slaapkamers, tot 8 pers., wasmachine
15% Actie 15-06-2026 - 25-06-2026
Dünen Lounge Rügen in Glowe/ App. 2
Groot 2-kamerappartement (68 m²) voor 4 pers. op de begane grond / zeer rustig gelegen in het bos / groot terras / 300 m naar het Oostzeestrand / niet-rokers / geen huisdieren / volledig ingerichte kitchenette
Duurzaam
Vakantiehuis met terras aan zee
Zorg nu voor 10% vroegboekkorting op dit vakantieobject! Aanbieding van korte duur. Populair vakantiehuis op een uitstekende locatie in Glowe met omheind terrein.
Exclusief huis met rieten dak, 2-4 pers., 300m van het strand, luxe inrichting, woon-/eetkamer met open haard, vloerverwarming, WLAN, 2 tweepersoonskamers, sauna, strandstoel
Zeer duurzaam
Vakantie helemaal voor uzelf - in ons vakantiehuis voor 2-3 gasten verblijft u apart en ongestoord, geniet u van rust en stilte, de grote boerderijtuin, panoramisch uitzicht op het water.
Zeer duurzaam
Dat Klinkerhus - XXL Villa aan zee
Dat Klinkerhus Welkom aan zee - XXL vakantiehuis voor 17 gasten ; op een steenworp afstand van het langste Oostzeestrand van het eiland, de krijtrotsen en het Nationaal Park Jasmund.
Bijzonder duurzaam
FH "Strandräuber", hek, open haard, 5 personen, dichtbij het strand, 2 fietsen, W-LAN
Duurzaam
De moderne en duidelijk ingerichte flat van 60 m² is drempelvrij, seniorvriendelijk en geschikt voor mensen met allergieën - eigen tuin en parkeerplaats
vakantiehuis van 126 m² - TOP locatie bij het kuurpark met toegang tot het strand op 150 m, infrarood warmtecabine, wasmachine, internet, 3 slaapkamers, 2 parkeerplaatsen direct bij het huis
Moderne vakantiewoning in Glowe met sauna, open haard en gratis Wi-Fi! Slechts 500 meter naar het strand van de Oostzee. Huisdieren zijn welkom!
Vakantiehuis voor max. 6 personen, ca. 250 m van het zandstrand van de Oostzee, hoogwaardige inrichting met open haard en sauna, 3 slaapkamers, 2 badkamers, WLAN
Vakantiedroom in vakantiehuis met rieten dak, slechts 220m naar het Oostzeestrand, 2 slaapkamers, tot 4 personen met open haard, WLAN, honden zijn welkom!
Vakantiewoning nr. 8 in het Haus am Wall / Glowe Zie onze homepage "www.haus-am-wall.de" voor meer details!
exclusieve, hoogwaardige vakantiewoning direct aan het Oostzeestrand met uitzicht op zee, tot 3 personen, wasmachine, WLAN en ondergrondse parkeerplaats beschikbaar
Appartementen met uitzicht op de Oostzee
Appartementen met uitzicht op de Oostzee in Glowe op Rügen voor 2 personen - 40 m tot het zandstrand
Vakantieappartement Gezinsvakantie Glowe
direct aan het Oostzeestrand (ca. 100m) tot 4 personen met balkon, wasmachine en wifi aanwezig
Geniet als gezin of stel van een vakantie onder het riet van "Godewind" en ontspan op het fijne Oostzeestrand op slechts 300 m afstand.
FEWO Kranich eiland Rügen bij het strand
Onze moderne en volledig uitgeruste vakantiewoning uit 2014 kan uw thuis weg van huis zijn U woont op 45 m² met keuken-woonkamer, 2 slaapkamers en 1 badkamer.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 102€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 182€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 74% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juni - slechts 13% vrij
174€ voor 20 jun. - 27 jun.
143€ Jaarlijks gemiddelde
14% voor 20 jun. - 27 jun.
48% Jaarlijks gemiddelde
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 157 € voor één nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 44 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Voor een geslaagd verblijf in Glowe raden wij de vakantieverblijven Strandvilla Hohensee, 10% boekingskorting NU en 10% boekingskorting NU aan.
U hoeft uw huisdier in Glowe niet achter te laten, want er zijn 198 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox