Hoe duur is een vakantiewoning in Lancken?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Lancken is 159 € voor één nacht.
Geniet van uw vakantie in het in 2016 gebouwde, comfortabel ingerichte huis met open haard, sauna, twee slaapkamers en grote woonruimte. Het strand ligt op 800 meter loopafstand.
"Insel Hiddensee" Huis Kustbrand
Droomachtige zonsondergangen - gezellige vakantiewoning met tuin, balkon en open haard; opgemaakte bedden incl.
"Cape Arkona" in het Coastal Fire House
Droomachtige zonsondergangen - gezellige vakantiewoning met tuin, terras en open haard; opgemaakte bedden incl.
Vakantiehuis Reethaus Nordlicht in Dranske: 146 m², 2 kamers, ideaal voor maximaal 6 personen!
10% Last minute 22-10-2026 - 01-11-2026
Uw vakantie moet gewoon anders zijn dan het leven thuis: eindelijk geen betonnen muren, geen tegelvloeren, geen hoogglans keuken, geen Engels gazon = Rügen cottage
Modern vrijstaand huis gebouwd in 2011. Het huis maakt indruk met zijn ligging in de eerste lijn van het strand en direct uitzicht op de Oostzee.
Parterre: (badkamer(ligbad, douche, sauna, toilet)) Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed, TV(satelliet)), slaapkamer(2-pers. bed, TV(satelliet)), badkamer(douche, toilet)
Parterre: (open keuken(eettafel, kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie)
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 105€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 194€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 75% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 25% vrij
153€ voor 24 okt. - 31 okt.
159€ Jaarlijks gemiddelde
50% voor 24 okt. - 31 okt.
47% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Lancken is 159 € voor één nacht.
Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 68 € per nacht beschikbaar zijn.
In Lancken zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Huis Zeezicht, Huis Nordwind Dranske en Rügen-Cottage zijn bijzonder aan te bevelen.
In Lancken zijn er 7 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.
Reisinspiratie in je inbox