326 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Glowe
Onze FH SEEADLER ligt vlakbij het strand. Het is ruim en biedt plaats aan 6 personen en ook huisdieren met een schouderhoogte tot ca. 35 cm zijn welkom.
Duurzaam
Vakantiehuis "Peggy" in Glowe op Rügen, 30m², max. 3 personen, 2 kamers
Duurzaam
Exclusief vakantiehuis met grote tuin en vijver, vrijstaand, kindvriendelijk, allergievriendelijk, omheind, ca.600 m van het strand.
Vakantie helemaal voor uzelf - in ons vakantiehuis voor 2-3 gasten verblijft u apart en ongestoord, geniet u van rust en stilte, de grote boerderijtuin, panoramisch uitzicht op het water.
Zeer duurzaam
Moderne vakantiewoning met sauna, open haard, wasmachine en WLAN - slechts 400m van het Oostzeestrand tot 4 personen. Huisdieren zijn van harte welkom!
FH "Strandräuber", hek, open haard, 5 personen, dichtbij het strand, 2 fietsen, W-LAN
Duurzaam
Mooi, comfortabel en gezellig ingericht riethuis aan zee met 4 slaapkamers voor 8 personen. Wellnessruimte met sauna, whirlpool en WC, WLAN, flatscreen,
Zeer duurzaam
hoogwaardig vakantiehuis, liefdevol ingericht met sauna en omheind terrein, dicht bij het zandstrand van de Oostzee, tot 8 personen en 4 slaapkamers
Dat Klinkerhus - XXL Villa aan zee
Dat Klinkerhus Welkom aan zee - XXL vakantiehuis voor 17 gasten ; op een steenworp afstand van het langste Oostzeestrand van het eiland, de krijtrotsen en het Nationaal Park Jasmund.
Bijzonder duurzaam
Verheug u op een heerlijke vakantie in een rietgedekt vakantiehuis in Glowe / Rügen, op slechts ca. 300m van het natuurstrand.
Zeer duurzaam
Strandläufer rietgedekte woning in Glowe
Exclusief 5-sterren rietgedekt huis dichtbij het strand, 2 slaapkamers met TV, 2 badkamers/douche, bad, sauna, WLAN
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis 2022 in het rietgedekte huis Seemöwe, op slechts 300m van het Oostzeestrand, 2 slaapkamers, 2 badkamers, grote woon-eetkamer, tuinhuis, terras met buitenhaard, parkeerplaats, gratis WLAN
Zeer duurzaam
Vakantiehuis dicht bij het strand in Glowe op het eiland Rügen. Het vakantiehuis heeft een woonoppervlakte van 124 m² en heeft 3 slaapkamers + 2 badkamers. Gratis parkeerplaatsen beschikbaar.
Exclusief huis met rieten dak, 2-4 pers., 300m van het strand, luxe inrichting, woon-/eetkamer met open haard, vloerverwarming, WLAN, 2 tweepersoonskamers, sauna, strandstoel
Zeer duurzaam
Halfvrijstaand huis "Dünenhaus Lasse
Midden in een uniek landschap ligt ons comfortabele halfvrijstaande huis (met 3 slaapkamers en 2 badkamers in elegante en maritieme landhuisstijl (5* DTV geclassificeerd)
5-sterren droom - Haus Leuchtfeuer
600m naar het droomstrand, broodjesservice, opgemaakte bedden & handdoeken aanwezig, workation mogelijk, 3 Smart-LED-TV's, sauna, open haard Geniet van Rügen onder riet!
Bijzonder duurzaam
Dat Klinkerhus - Exclusief aan zee
Exclusieve Rügen-vakantie voor rust- en ruimtezoekers, grote families en groepen op een droomlocatie, met uitgestrekte tuin en uitzicht op het water, dicht bij het Oostzeestrand en het nationaal park.
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Inselwind, Glowe, Am Kurpark, 400m naar het strand, sauna, open haard, strandstoel, W-Lan, wasmachine
Reethuis verdeeld over 2 verdiepingen, ongeveer 300 m tot het zandstrand, 2 slaapkamers, tot 6 personen met open haard, WLAN, sauna, wasmachine, huisdieren zijn van harte welkom!
Vakantiehuis voor maximaal 6 personen, ca. 200 m van het zandstrand van de Oostzee, hoogwaardig ingericht met open haard, 3 slaapkamers, 2 badkamers, vloerverwarming
Vakantiedroom in rieten huisje, op slechts 400m van het strand, 2 slaapkamers, tot 4 personen met open haard, huisdieren zijn welkom, volledig omheind terrein
Rieten vakantiehuis over 2 verdiepingen, hoogwaardig en liefdevol ingericht met open haard en sauna, ca. 450 m naar het zandstrand van de Oostzee, tot 8 personen met 4 slaapkamers
-15% Korting 27-09-2025 - 12-10-2025
luxe, gezinsvriendelijke inrichting met sauna en open haard, 300 m naar het zandstrand van de Oostzee
Exclusieve strandlocatie aan een van de mooiste Oostzeestranden van Rügen! tot 5 personen met 2 slaapkamers, WLAN & wasmachine beschikbaar
Haus am Wall, in het natuurgebied
Vakantiewoning nr. 1 in het Haus am Wall / Glowe