Hoe duur is een vakantiewoning in Kappeln?
Vanaf 42 € kunt u onze accommodaties in Kappeln boeken en gemiddeld 95 m² (vakantiehuizen) en 70 m² (appartementen) overnachten.
Vakantieappartement Schleitochter in Kappeln, 86 m², voor max. 4 personen + 1 klein kind, 3 slaapkamers, woonkamer met eethoek, keuken, badkamer en balkon.
5% Actie 27-04-2026 - 01-05-2026
vakantiewoning "Bärenhöhle" in Kappeln Olpenitz, 56 m², 3 kamers, voor 4 personen.
10% Actie 27-04-2026 - 09-01-2027
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Olpenitz
Bijzonder duurzaam
20% Actie 27-04-2026 - 25-06-2026
Moi Maison * geïsoleerd in het bos
Kuschelhaus Port Olpenitz: 80 m², 3 kamers, tot 6 personen – Geniet van vakantie direct aan de Schlei!
voorste rij met onbelemmerd zeezicht, met eigen aanlegplaats voor boten, dakterras met lounge meubelen, sauna, zwemtrap, gastenservice ter plaatse, Oostzee-resort Olpenitz.
Lichte villa met groot terras/dakterras, direct aan het water gelegen -hoogwaardige inrichting -privé wellnessruimte, sauna/whirlpool -fietsen en meer
Vakantieappartement Gezinsvakantie Olpenitz
Zeer duurzaam
20% Actie 27-04-2026 - 13-09-2026
Mooi barrièrevrij vakantiehuis met omheinde tuin en whirlpool. Gezinnen, senioren, koppels, honden, perfecte vakantie in Kappeln
10% Last minute
Onze maisonnette flat in de Oostzee badplaats Olpenitz, direct aan de Schlei & Oostzee, wacht op u met een fantastisch uitzicht op het water en scoort punten met een houtkachel & infrarood sauna! Honden welkom!
Vakantieappartement Gezinsvakantie Kappeln
Luxe vakantieappartement met potentieel voor een favoriete plek op een idyllisch gelegen boerderij in de buurt van Schlei en de Oostzee.
Duurzaam
Vakantieappartement Maltes-Ostseekoje in Kappeln, 82m² voor maximaal 5 personen, 3 kamers.
Duurzaam
Betoverend vakantiehuis op een rustige, centrale locatie in Kappeln voor maximaal 4 personen+baby. 1 hond welkom!
15% Last minute
Vakantieappartement Gezinsvakantie Kappeln
5% Actie 27-04-2026 - 31-05-2026
Perfect voor uw ontspannende vakantie in de Schlei regio: Pas gerenoveerd vakantiehuis in een historische watermolen met sauna, open haarden en idyllische tuin voor 5-8 personen
10% Actie 01-05-2026 - 31-05-2026
Vakantieappartement Strandhuis aan de Oostzee in Port Olpenitz, 67m², 2 kamers, voor 4 personen.
28% Last minute 27-04-2026 - 27-05-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 101€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 191€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 82% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 27% vrij
131€ voor 02 mei - 09 mei
141€ Jaarlijks gemiddelde
65% voor 02 mei - 09 mei
61% Jaarlijks gemiddelde
Vanaf 42 € kunt u onze accommodaties in Kappeln boeken en gemiddeld 95 m² (vakantiehuizen) en 70 m² (appartementen) overnachten.
Wij raden u aan uw vakantie door te brengen in Olpenitz. Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 42 € per nacht beschikbaar zijn.
In Kappeln zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Villa SeeZeit *****, Vakantieappartement Gezinsvakantie Olpenitz en Vakantieappartement Gezinsvakantie Olpenitz zijn bijzonder aan te bevelen.
In Kappeln zijn er 685 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Olpenitz.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox