Hoe duur is een vakantiewoning in Kappeln?
Vanaf 42 € kunt u onze accommodaties in Kappeln boeken en gemiddeld 94 m² (vakantiehuizen) en 69 m² (appartementen) overnachten.
In ons vier sterren vakantiehuis (Det gule Hus) in Kappeln-Kopperby vindt u alles wat u nodig heeft voor een geslaagde vakantie.
Duurzaam
Mooi barrièrevrij vakantiehuis met omheinde tuin en whirlpool. Gezinnen, senioren, koppels, honden, perfecte vakantie in Kappeln
voorste rij met onbelemmerd zeezicht, met eigen aanlegplaats voor boten, dakterras met lounge meubelen, sauna, zwemtrap, gastenservice ter plaatse, Oostzee-resort Olpenitz.
Vakantieappartement Strandhuis aan de Oostzee in Port Olpenitz, 67m², 2 kamers, voor 4 personen.
-15% Korting 01-11-2025 - 19-12-2025
Liefdevol ingericht appartement op idyllische landelijke locatie, slechts 3km naar de Schleistadt Kappeln, 5km naar het Oostzeestrand
Vakantieappartement Gezinsvakantie Olpenitz
tot -15% Korting 22-12-2025 - 27-12-2025
Bijzonder duurzaam
Gezellige, rustig gelegen halfvrijstaande woning bij het Schleistadje Kappeln. Slechts 3 km naar de Oostzee en de Schlei.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Olpenitz
tot -15% Korting 22-12-2025 - 27-12-2025
Bijzonder duurzaam
Mooi, rustig gelegen vakantiehuis met een bijzondere flair aan de poorten van Kappeln. 2 min lopen naar de Schlei Nieuw!!! Laadstation voor elektrische auto's
Perfect voor uw ontspannende vakantie in de Schlei regio: Pas gerenoveerd vakantiehuis in een historische watermolen met sauna, open haarden en idyllische tuin voor 5-8 personen
Betoverend vakantiehuis op een rustige, centrale locatie in Kappeln voor maximaal 4 personen+baby. 1 hond welkom!
Vakantieappartement Gezinsvakantie Kappeln
Luxe vakantieappartement met potentieel voor een favoriete plek op een idyllisch gelegen boerderij in de buurt van Schlei en de Oostzee.
Duurzaam
Vakantieappartement Maltes-Ostseekoje in Kappeln, 82m² voor maximaal 5 personen, 3 kamers.
Duurzaam
Gezellig vakantiehuis aan het water aan de rand van de Schleistadt Kappeln, kinderen welkom!
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 103€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 191€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 85% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 39% vrij
106€ voor 13 dec. - 20 dec.
155€ Jaarlijks gemiddelde
81% voor 13 dec. - 20 dec.
67% Jaarlijks gemiddelde
Vanaf 42 € kunt u onze accommodaties in Kappeln boeken en gemiddeld 94 m² (vakantiehuizen) en 69 m² (appartementen) overnachten.
Wij raden u aan uw vakantie door te brengen in Kopperby of Olpenitz. Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 42 € per nacht beschikbaar zijn.
In Kappeln zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Villa SeeZeit *****, Vakantieappartement Gezinsvakantie Olpenitz en Vakantieappartement Gezinsvakantie Olpenitz zijn bijzonder aan te bevelen.
In Kappeln zijn er 622 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Kopperby en Olpenitz.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!