Hoe duur is een vakantiewoning aan de Schlei?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven aan de Schlei een gemiddelde prijs van 136 € voor één nacht.
vakantiewoning "Bärenhöhle" in Kappeln Olpenitz, 56 m², 3 kamers, voor 4 personen.
10% Actie 14-08-2026 - 05-09-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Karby
Vakantiehuis met grote omheinde tuin, buitensauna en deels overdekt terras voor families met honden.
Een huis direct aan zee! Vakantiehuis op toplocatie voor maximaal 12 personen met whirlpool en sauna
Vriendelijk, gezellig vakantiehuis. 400m van de oevers van de Schlei, in het "erkende vakantieoord" Brodersby bij Schleswig.
Welkom tussen de Schlei en de Oostzee! Gezellige vakantiewoning met open haard in historische molen en uitzicht op de Schlei, toegang tot de oever op slechts 1,7 km van de Oostzee.
Duurzaam
Comfortabel vakantiehuis met zeezicht op een rustige locatie in de Oostzeebadplaats Schönhagen met WLAN en omheind terrein
Vakantieappartement Strandhuis aan de Oostzee in Port Olpenitz, 67m², 2 kamers, voor 4 personen.
28% Last minute 14-08-2026 - 13-09-2026
Gezellig, kindvriendelijk vakantiehuis in Schönhagen aan de Oostzee en Schlei. 380 m² omheind perceel met haag. Strand ca. 700m, houtkachel en sauna.
Duurzaam
10% Actie 01-10-2026 - 31-10-2026
Villa Broby in Brodersby-Goltoft: ca. 200 m², 3 kamers, tot 6 personen – ideaal voor uw vakantie!
Een huis in de fjord - ontspannen voor anker! Welkom in het Clausen Waterhuis in de historische pioniershaven van Sleeswijk!
Mooi barrièrevrij vakantiehuis met omheinde tuin en whirlpool. Gezinnen, senioren, koppels, honden, perfecte vakantie in Kappeln
10% Last minute
Gezinsvriendelijk vakantiehuis met 60 m² en 400 m² omheind perceel. Afstand tot de Oostzee ca. 850 m. Parkeerplaats voor het huis. Voor 4 - 5 personen.
Duurzaam
10% Actie 01-09-2026 - 30-09-2026
Huis met rieten dak Old Cartwright's
Idyllisch huis met rieten dak uit 1860 met serre en verreikend uitzicht - 3 slaapkamers, 2 badkamers, grote tuin, terras, gezellige, comfortabele boerderij op zeer rustige locatie
Duurzaam
Eco Hausboot Habitide / Ferienhaus
Een droomvakantie op het water in een ecologisch ontworpen woonboot. Met alle comfort, een goed onderhouden haven, een prachtig landschap en veel cultuur - natuur in plaats van plastic :)
Bijzonder duurzaam
Oud vissershuis met uitzicht op de Schlei nieuw leven ingeblazen. Uw perfecte vakantiewoning direct aan de Schlei. Geschikt voor gezinnen, stellen, kleine reisgroepen.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 102€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 176€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 79% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 19% vrij
169€ voor 15 aug. - 22 aug.
116€ Jaarlijks gemiddelde
26% voor 15 aug. - 22 aug.
56% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven aan de Schlei een gemiddelde prijs van 136 € voor één nacht.
Wij raden u aan uw vakantie door te brengen in Brodersby of Ulsnis. Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 40 € per nacht beschikbaar zijn.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie aan de Schlei raden wij u Schleipanorama, Vakantieappartement Gezinsvakantie Olpenitz en Vakantieappartement Gezinsvakantie Olpenitz aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Aan de Schlei zijn er 997 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Rabenkirchen-Faulück, Hasselberg en Kappeln.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox