Hoe duur is een vakantiewoning in Olpenitz?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Olpenitz is 151 € per nacht.
Moi Maison * geïsoleerd in het bos
Kuschelhaus Port Olpenitz: 80 m², 3 kamers, tot 6 personen – Geniet van vakantie direct aan de Schlei!
20% Actie 31-01-2026 - 28-03-2026
voorste rij met onbelemmerd zeezicht, met eigen aanlegplaats voor boten, dakterras met lounge meubelen, sauna, zwemtrap, gastenservice ter plaatse, Oostzee-resort Olpenitz.
Lichte villa met groot terras/dakterras, direct aan het water gelegen -hoogwaardige inrichting -privé wellnessruimte, sauna/whirlpool -fietsen en meer
Vakantiehuis Thor's Schleilounge
Luxe vakantiehuis***** direct aan de Schlei en de Oostzee
20% Actie 01-02-2026 - 28-02-2026
Mooie vakantiewoning van 97 m² in Olpenitz/Kappeln in maisonnettestijl met fantastisch uitzicht op zee, ideaal voor max. 5 personen, 2 slaapkamers en badkamers, whirlpool en sauna
5% Vroeg 11-01-2027 - 01-02-2028
Vakantieappartement Maltes-Ostseekoje in Kappeln, 82m² voor maximaal 5 personen, 3 kamers.
Duurzaam
Hus in de luwte en aan de wind
Luxe vakantiehuis direct aan de Schlei en de Oostzee in Port Olpenitz
Moderne 5-sterren strandvilla met hoogwaardige, smaakvolle inrichting, Finse sauna en fantastisch uitzicht op de haven van het Ostseeresort Olpenitz en de Schlei.
Moderne vakantiewoning met uitzicht op het water in de Oostzee badplaats Olpenitz, ideaal vakantiehuis voor koppels en gezinnen die ver weg van de stress van alledag willen genieten!
vakantiewoning "Bärenhöhle" in Kappeln Olpenitz, 56 m², 3 kamers, voor 4 personen.
10% Actie 05-07-2026 - 05-09-2026
Doordacht ontworpen 5-sterren maisonnette appartement met fantastisch uitzicht op het water direct aan de kade van het Ostseeresort Olpenitz, het perfecte domicilie voor koppels en gezinnen op zoek naar rust!
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 100€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 212€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 88% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
september - slechts 25% vrij
101€ voor 31 jan. - 07 feb.
146€ Jaarlijks gemiddelde
92% voor 31 jan. - 07 feb.
54% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Olpenitz is 151 € per nacht.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Olpenitz? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Villa SeeZeit *****, Vakantieappartement Gezinsvakantie Olpenitz en Vakantieappartement Gezinsvakantie Olpenitz.
Ja, in Olpenitz zijn er 104 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.