Waar is het mooiste aan het Gardameer?
Voor een onvergetelijke vakantie aan het Gardameer raden wij de vakantiebestemmingen Bardolino, Lazise en Malcesine aan.
APPARTEMENT HEIDI in LAZISE: toeristische verhuur van 90m², 50 meter van het meer.
CENTER MALCESINE, "LA VILLETTA" Mooi appartement met een prachtig MEERMENING in de oude stad, voor 2 personen
Rustig gelegen villa op toplocatie in prachtige olijventuin, droomuitzicht op het meer, 30 meter van het meer met strandaandeel, zwembad met buitendouche, volledig voorzien van airconditioning
Villa op privé 7000m² olijfboomgaard, max 10 personen, 5 SLK, 3x bad, 2x keuken, uitzicht op het meer, AC, 250m tot het meer
Zeer duurzaam
Je Italiaanse vakantie in het hart van Bogliaco - Gardameer! ??✨
twee-kamer appartement op de eerste verdieping van een 2-verdiepingen tellend huis met een ruim terras en exclusieve tuin, gelegen nabij het centrum.
Orchidea appartement is gelegen in een klein en vriendelijk dorp Sommavilla, 250 meter van het meer en de hellingen van de Monte Baldo.
Huis, Gardameer Tignale, 6p zwembad
Rustige bungalow met veranda en een prachtig uitzicht Gezamenlijk zwembad. 3 Slk. . 600m boven het Gardameer.Wifi, vaatwasser, Pellet kachel.
Duurzaam
Last Holiday (juli 2015) aan het meer met balkon en een eigen overdekte parkeerplaats hier
FEWO PE-19 MIT PRIVATER TERRASSE, GARTEN UND POOL! GARAGE VORHANDEN
FEWO PE-19 in Peschiera del Garda: Vakantiewoning van 80 m² met terras, tuin, zwembad en garage voor 6 personen.
Dit aangename vakantiehuis Tignale Gardameer
Volledig ingericht vakantiehuis (60 m²) met 2 grote zonneterrassen, verwarmd zwembad, fenomenaal panoramisch uitzicht op Tignale, het meer en Monte Baldo!
Bijzonder duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Brenzone sul Garda
15% Last minute 01-05-2026 - 29-05-2026
Casa Lino, geweldig uitzicht op het meer en de bergen
Top gerenoveerd vakantiehuis, grote zonneterrassen met fantastisch uitzicht, veel privacy, groot zwembad, hond welkom, 600 hm boven het Gardameer in het natuurpark Bresciano
Zeer duurzaam
Casa Catharina,centrum Garda+garage
Ruime zonnige appartementen in het centrum van Garda met parkeergelegenheid op slechts 6 min. lopen van de flat. U kunt met de H24 naar de flat rijden om te laden en te lossen.
Klein maar fijn appartement in een rustige locatie met een adembenemend meer, honden welkom!
10% Last minute
Mooie Course View Gardameer App
Goed onderhouden huis met 2 FeWo's, op het zuiden met zon de hele dag, een prachtig uitzicht op het meer, een eigen omheinde tuin, zwembad gebruik - uitzicht op het meer App. Garda
Vakantie aan het Gardameer P 21
Fijn appartement direct aan het meer! Een woongedeelte. 60 m², tuin 300m², terras, eigen aanlegsteiger. Internet WiFi, TV SAT, AIR beschikbaar! Voor toeristen met boot: Boje beschikbaar voor gratis!
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
Stijlvol appartement in het platteland met een prachtig uitzicht op het meer, honden welkom
10% Last minute
Bungalow Sole met prive parkeerplaats,gelegen op vakantiepark Villaggio Sunclass Tignale
Belvedere Gardameer met zwembad
Privé vakantieappartement aan het Gardameer met uniek uitzicht op het meer/de Alpen, elegante, mediterrane inrichting en zwembad in goed onderhouden eigenaarsresidentie. 100 m van het meer.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 112€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 206€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 59% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 13% vrij
127€ voor 02 mei - 09 mei
145€ Jaarlijks gemiddelde
61% voor 02 mei - 09 mei
40% Jaarlijks gemiddelde
Voor een onvergetelijke vakantie aan het Gardameer raden wij de vakantiebestemmingen Bardolino, Lazise en Malcesine aan.
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven aan het Gardameer een gemiddelde prijs van 149 € voor één nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Peschiera del Garda of Cavaion Veronese. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 42 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Voor een geslaagd verblijf aan het Gardameer raden wij de vakantieverblijven Casa Resem, Villa CASA BRASA Tremosine Gardameer en Villa Alessia-7 Pers. Traumblick aan.
Aan het Gardameer zijn er 398 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Brescia & omgeving, Brenzone sul Garda en Malcesine.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox