Waar is het mooiste aan het Gardameer?
Voor een onvergetelijke vakantie aan het Gardameer raden wij de vakantiebestemmingen Bardolino, Lazise en Malcesine aan.
KASA KIARA 20 m van het Gardameer
85m² appartement, 2e verdieping, onlangs gerenoveerd, met 2 grote terrassen met uitzicht op het meer, 50 m. van het meer met 2 slaapkamers, met een eigen Wi-Fi, airconditioning en een vaatwasser
16% Actie 20-05-2026 - 23-05-2026
Huis omgeven door groen op een steenworp van het meer.
CENTER MALCESINE, "LA VILLETTA" Mooi appartement met een prachtig MEERMENING in de oude stad, voor 2 personen
Vakantiehuis in Peschiera met twee afzonderlijke appartementen voor twee gezinnen. Strand en het centrum ongeveer 10/15 minuten loopafstand. Winkels, restaurant 150 mt.
Driekamerappartement Zwembad & Parkeerplaats Moderne, comfortabele woning met adembenemend uitzicht op het meer
Bijzonder duurzaam
Casa Catharina,centrum Garda+garage
Volledig ingerichte appartementen (met bed- / badlinnen) van 90 en 110 vierkante meter, het hele jaar geopend, in het centrum van Garda.
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
MARY appartementen met zwembad
Appartement met 1 of 2 slaapkamers en een balkon of tuin met uitzicht op het meer voor de zomer zeer Heissen Is er een zwembad.
Duurzaam
16% Actie 20-05-2026 - 23-05-2026
Mooie Course View Gardameer App
Goed onderhouden huis met 2 FeWo's, op het zuiden met zon de hele dag, een prachtig uitzicht op het meer, een eigen omheinde tuin, zwembad gebruik - uitzicht op het meer App. Garda
Casa Catharina,centrum Garda+garage
Ruime zonnige appartementen in het centrum van Garda met parkeergelegenheid op slechts 6 min. lopen van de flat. U kunt met de H24 naar de flat rijden om te laden en te lossen.
Dit aangename vakantiehuis Tignale Gardameer
Volledig ingericht vakantiehuis (60 m²) met 2 grote zonneterrassen, verwarmd zwembad, fenomenaal panoramisch uitzicht op Tignale, het meer en Monte Baldo!
Bijzonder duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie San Zeno di Montagna
Duurzaam
Nieuwe moderne 3-kamer vakantiewoning 66 m². Met een prachtig uitzicht op het Gardameer.
10% Actie 01-06-2026 - 30-06-2026
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
Stein-Rustico met panoramisch uitzicht op het Gardameer. Origineel dorpshuis met een kleine romantische binnentuin.
Salo` Lago di Garda, vakantie vormgeven en beleven. Appartement op het terrein met uitzicht op het meer.
Duurzaam
Klein maar fijn appartement in een rustige locatie met een adembenemend meer, honden welkom!
Vakantieappartement Gezinsvakantie Lazise
Prachtig 2-kamer appartement voor 6 personen. Complex met zwembad en tennis. Naast Gardaland.
Huis van 110 vierkante meter met aanbiedingen Wunderschöne uitzicht op het meer en met 4 slaapkamers bieden ruimte voor 8 personen Slechts 50 meter van het Gardameer in een rustige straat Garage op 70 meter.
Casa Lino, geweldig uitzicht op het meer en de bergen
Top gerenoveerd vakantiehuis, grote zonneterrassen met fantastisch uitzicht, veel privacy, groot zwembad, hond welkom, 600 hm boven het Gardameer in het natuurpark Bresciano
Zeer duurzaam
Orchidea appartement is gelegen in een klein en vriendelijk dorp Sommavilla, 250 meter van het meer en de hellingen van de Monte Baldo.
Vakantie aan het Gardameer P 21
Fijn appartement direct aan het meer! Een woongedeelte. 60 m², tuin 300m², terras, eigen aanlegsteiger. Internet WiFi, TV SAT, AIR beschikbaar! Voor toeristen met boot: Boje beschikbaar voor gratis!
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 112€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 206€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
april - 62% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 12% vrij
155€ voor 23 mei - 30 mei
144€ Jaarlijks gemiddelde
50% voor 23 mei - 30 mei
40% Jaarlijks gemiddelde
Voor een onvergetelijke vakantie aan het Gardameer raden wij de vakantiebestemmingen Bardolino, Lazise en Malcesine aan.
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven aan het Gardameer een gemiddelde prijs van 150 € voor één nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Peschiera del Garda of Cavaion Veronese. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 43 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Voor een geslaagd verblijf aan het Gardameer raden wij de vakantieverblijven Casa Resem, Villa CASA BRASA Tremosine Gardameer en Villa Alessia-7 Pers. Traumblick aan.
Aan het Gardameer zijn er 396 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Brescia & omgeving, Brenzone sul Garda en Malcesine.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox