Waar is het mooiste aan het Gardameer?
Voor een onvergetelijke vakantie aan het Gardameer raden wij de vakantiebestemmingen Bardolino, Lazise en Malcesine aan.
Last Holiday (juli 2015) aan het meer met balkon en een eigen overdekte parkeerplaats hier
Huis, Gardameer Tignale, 6p zwembad
Rustige bungalow met veranda en een prachtig uitzicht Gezamenlijk zwembad. 3 Slk. . 600m boven het Gardameer.Wifi, vaatwasser, Pellet kachel.
Duurzaam
10% Actie 11-04-2026 - 11-04-2026
Orchidea appartement is gelegen in een klein en vriendelijk dorp Sommavilla, 250 meter van het meer en de hellingen van de Monte Baldo.
Vakantiehuis in Peschiera met twee afzonderlijke appartementen voor twee gezinnen. Strand en het centrum ongeveer 10/15 minuten loopafstand. Winkels, restaurant 150 mt.
Villa Maria Appartement - 1A Studio voor twee gasten met tweepersoonsbed
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
De nieuwbouw appartement is zeer rustig en op slechts 900 meter van de haven en het Lido. Het appartement heeft een eigen groot terras met pergola en een gemeenschappelijk zwembad
"Appartamento Dany" driekamerappartement in Gargnano, 70m² met uitzicht op het meer, zwembad en parkeerplaats
Bijzonder duurzaam
FEWO C 30 IN OG met tuin en zwembad!
Appartement in Lazise aan het Gardameer met 210 m² prive en omheinde tuin. Zwembad, Air, internet WiFi, satelliet-tv, barbecue, eettafel, huisdieren welkom!
10% Actie 11-04-2026 - 12-04-2026
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
Belvedere Gardameer met zwembad
Privé vakantieappartement aan het Gardameer met uniek uitzicht op het meer/de Alpen, elegante, mediterrane inrichting en zwembad in goed onderhouden eigenaarsresidentie. 100 m van het meer.
Stijlvol appartement in het platteland met een prachtig uitzicht op het meer, honden welkom
10% Last minute 28-03-2026 - 04-04-2026
Vakantie aan het Gardameer P 21
Fijn appartement direct aan het meer! Een woongedeelte. 60 m², tuin 300m², terras, eigen aanlegsteiger. Internet WiFi, TV SAT, AIR beschikbaar! Voor toeristen met boot: Boje beschikbaar voor gratis!
Azalea appartement is gelegen in een klein en vriendelijk dorp Sommavilla, 250 meter van het meer en de hellingen van de Monte Baldo.
Casa Lino, geweldig uitzicht op het meer en de bergen
Top gerenoveerd vakantiehuis, grote zonneterrassen met fantastisch uitzicht, veel privacy, groot zwembad, hond welkom, 600 hm boven het Gardameer in het natuurpark Bresciano
Zeer duurzaam
Modern rustiek huis in rustig gelegen natuurpark - Zwembad en tennisbaan gratis mee te gebruiken
Klein maar fijn appartement in een rustige locatie met een adembenemend meer, honden welkom!
CENTER MALCESINE, "LA VILLETTA" Mooi appartement met een prachtig MEERMENING in de oude stad, voor 2 personen
Appartement Residenza Villa Sopri
Direct aan het meer, met mooie tuin en zwembad
Comfortabel vakantiehuis, tuin, terras en uitzicht op het meer
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 112€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 206€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 60% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 15% vrij
120€ voor 21 mrt. - 28 mrt.
146€ Jaarlijks gemiddelde
51% voor 14 mrt. - 21 mrt.
41% Jaarlijks gemiddelde
Voor een onvergetelijke vakantie aan het Gardameer raden wij de vakantiebestemmingen Bardolino, Lazise en Malcesine aan.
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven aan het Gardameer een gemiddelde prijs van 152 € voor één nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Peschiera del Garda of Cavaion Veronese. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 42 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Voor een geslaagd verblijf aan het Gardameer raden wij de vakantieverblijven Casa Resem, Villa CASA BRASA Tremosine Gardameer en Villa Alessia-7 Pers. Traumblick aan.
Aan het Gardameer zijn er 396 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Brescia & omgeving, Brenzone sul Garda en Malcesine.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox