Waar is het mooiste aan het Gardameer?
Voor een onvergetelijke vakantie aan het Gardameer raden wij de vakantiebestemmingen Bardolino, Lazise en Malcesine aan.
Privévakantiehuis Villa Rondine met seizoensgebonden verwarmd zwembad boven het Gardameer, 120m², max. 6 personen, 3 kamers.
Duurzaam
Azalea appartement is gelegen in een klein en vriendelijk dorp Sommavilla, 250 meter van het meer en de hellingen van de Monte Baldo.
FEWO C 30 IN OG met tuin en zwembad!
Appartement in Lazise aan het Gardameer met 210 m² prive en omheinde tuin. Zwembad, Air, internet WiFi, satelliet-tv, barbecue, eettafel, huisdieren welkom!
10% Actie 11-04-2026 - 12-04-2026
CorteS.Giuseppe - Huis Lucertola
Droomhuis. Van stenen gebouwd, in het zuiden van het Gardameer.
Zeer duurzaam
Huis van 110 vierkante meter met aanbiedingen Wunderschöne uitzicht op het meer en met 4 slaapkamers bieden ruimte voor 8 personen Slechts 50 meter van het Gardameer in een rustige straat Garage op 70 meter.
Terras appartement met panoramisch uitzicht
Modern, gerenoveerd terrasappartement van 60m² met fantastisch uitzicht over het bergpanorama van de Monte Baldo, het Gardameer en het natuurpark "Alto Adige"
Villa op privé 7000m² olijfboomgaard, max 10 personen, 5 SLK, 3x bad, 2x keuken, uitzicht op het meer, AC, 250m tot het meer
Zeer duurzaam
Villa CASA BRASA Tremosine Gardameer
Huis in een afgelegen locatie aan het Gardameer, prive zwembad, 4000 m² tuin, prive weg, Haus der Kunst, het ontwerp van de vreugde van het leven, bronwater, een paradijs op aarde, hond hek, WiFi
twee-kamer appartement op de eerste verdieping van een 2-verdiepingen tellend huis met een ruim terras en exclusieve tuin, gelegen nabij het centrum.
Belvedere Gardameer met zwembad
Privé vakantieappartement aan het Gardameer met uniek uitzicht op het meer/de Alpen, elegante, mediterrane inrichting en zwembad in goed onderhouden eigenaarsresidentie. 100 m van het meer.
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
Casa Andrea in Tremosine: 116 m², 4 kamers, dakterras, tuin, parkeerplaats, plaats voor 6 personen
Appartement Residenza Villa Sopri
Direct aan het meer, met mooie tuin en zwembad
Comfortabel vakantiehuis, tuin, terras en uitzicht op het meer
Duurzaam
Nieuwe moderne 3-kamer vakantiewoning 66 m². Met een prachtig uitzicht op het Gardameer.
De nieuwbouw appartement is zeer rustig en op slechts 900 meter van de haven en het Lido. Het appartement heeft een eigen groot terras met pergola en een gemeenschappelijk zwembad
Vakantiehuis in Peschiera met twee afzonderlijke appartementen voor twee gezinnen. Strand en het centrum ongeveer 10/15 minuten loopafstand. Winkels, restaurant 150 mt.
Appartement C 199 op de begane grond met SUPER GARDEN!
Appartement in Lazise aan het Gardameer met 580 m² prive en omheinde tuin. Zonneterras, zwembad, WiFi, satelliet-tv, airconditioning, outdoor eettafel, grill-conditioning.
Duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie San Zeno di Montagna
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 112€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 206€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 59% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 15% vrij
137€ voor 14 feb. - 21 feb.
146€ Jaarlijks gemiddelde
42% voor 14 feb. - 21 feb.
40% Jaarlijks gemiddelde
Voor een onvergetelijke vakantie aan het Gardameer raden wij de vakantiebestemmingen Bardolino, Lazise en Malcesine aan.
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven aan het Gardameer een gemiddelde prijs van 153 € voor één nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Peschiera del Garda of Cavaion Veronese. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 42 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Voor een geslaagd verblijf aan het Gardameer raden wij de vakantieverblijven Casa Resem, Villa CASA BRASA Tremosine Gardameer en Villa Alessia-7 Pers. Traumblick aan.
Aan het Gardameer zijn er 437 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Brescia & omgeving, Brenzone sul Garda en Malcesine.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox