Waar is het mooiste aan het Gardameer?
Voor een onvergetelijke vakantie aan het Gardameer raden wij de vakantiebestemmingen Bardolino, Lazise en Malcesine aan.
Garda Villa met zwembad - slechts een paar weken af in 2016
Lara's Rustico is gelegen in het midden van een olijfboomgaard met een onvergelijkbaar uitzicht op het meer: afgelegen maar toch dicht bij de oude stad en de stranden.
Casa Enrica, een oase van rust en stilte op 200 meter van het historische centrum van Gardola-Tignale
Appartement Residenza Villa Sopri
Direct aan het meer, met mooie tuin en zwembad
Appartement C 199 op de begane grond met SUPER GARDEN!
Appartement in Lazise aan het Gardameer met 580 m² prive en omheinde tuin. Zonneterras, zwembad, WiFi, satelliet-tv, airconditioning, outdoor eettafel, grill-conditioning.
Duurzaam
Dit aangename vakantiehuis Tignale Gardameer
Volledig ingericht vakantiehuis (60 m²) met 2 grote zonneterrassen, verwarmd zwembad, fenomenaal panoramisch uitzicht op Tignale, het meer en Monte Baldo!
Bijzonder duurzaam
Rustige studio op de begane grond met terras, tuin en super uitzicht op het meer
Vakantie aan het Gardameer P 21
Fijn appartement direct aan het meer! Een woongedeelte. 60 m², tuin 300m², terras, eigen aanlegsteiger. Internet WiFi, TV SAT, AIR beschikbaar! Voor toeristen met boot: Boje beschikbaar voor gratis!
FEWO C 30 IN OG met tuin en zwembad!
Appartement in Lazise aan het Gardameer met 210 m² prive en omheinde tuin. Zwembad, Air, internet WiFi, satelliet-tv, barbecue, eettafel, huisdieren welkom!
10% Actie 11-04-2026 - 12-04-2026
Villa op privé 7000m² olijfboomgaard, max 10 personen, 5 SLK, 3x bad, 2x keuken, uitzicht op het meer, AC, 250m tot het meer
Zeer duurzaam
In de prachtige omgeving van het Gardameer, Wij bieden comfortabele appartement vlakbij het strand, comfortabel om te SERVICES, ideaal voor 4/5 personen
Vakantieappartement met aparte ingang in Limone / Tremosine met een prachtig uitzicht op het meer en de bergen
Belvedere Gardameer met zwembad
Privé vakantieappartement aan het Gardameer met uniek uitzicht op het meer/de Alpen, elegante, mediterrane inrichting en zwembad in goed onderhouden eigenaarsresidentie. 100 m van het meer.
Azalea appartement is gelegen in een klein en vriendelijk dorp Sommavilla, 250 meter van het meer en de hellingen van de Monte Baldo.
Casa Lino, geweldig uitzicht op het meer en de bergen
Top gerenoveerd vakantiehuis, grote zonneterrassen met fantastisch uitzicht, veel privacy, groot zwembad, hond welkom, 600 hm boven het Gardameer in het natuurpark Bresciano
Zeer duurzaam
FEWO PE-19 MIT PRIVATER TERRASSE, GARTEN UND POOL! GARAGE VORHANDEN
FEWO PE-19 in Peschiera del Garda: Vakantiewoning van 80 m² met terras, tuin, zwembad en garage voor 6 personen.
Comfortabel vakantiehuis, tuin, terras en uitzicht op het meer
Duurzaam
Villa P 12 voor meer gezinnen!
Dream House in Lazise / Lake Garda in de buurt van Gardaland voor groepen (8-10 Volwassenen) geschikt. Voor toeristen met de boot: parkeerplaats in het Innnehof + boei gratis!
Orchidea appartement is gelegen in een klein en vriendelijk dorp Sommavilla, 250 meter van het meer en de hellingen van de Monte Baldo.
CENTER MALCESINE, "LA VILLETTA" Mooi appartement met een prachtig MEERMENING in de oude stad, voor 2 personen
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 112€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 206€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 59% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 13% vrij
141€ voor 07 mrt. - 14 mrt.
146€ Jaarlijks gemiddelde
46% voor 07 mrt. - 14 mrt.
39% Jaarlijks gemiddelde
Voor een onvergetelijke vakantie aan het Gardameer raden wij de vakantiebestemmingen Bardolino, Lazise en Malcesine aan.
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven aan het Gardameer een gemiddelde prijs van 153 € voor één nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Peschiera del Garda of Cavaion Veronese. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 43 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Voor een geslaagd verblijf aan het Gardameer raden wij de vakantieverblijven Casa Resem, Villa CASA BRASA Tremosine Gardameer en Villa Alessia-7 Pers. Traumblick aan.
Aan het Gardameer zijn er 396 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Brescia & omgeving, Brenzone sul Garda en Malcesine.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox