Waar is het mooiste aan het Gardameer?
Voor een onvergetelijke vakantie aan het Gardameer raden wij de vakantiebestemmingen Bardolino, Lazise en Malcesine aan.
Villa Alessia-7 Pers. Traumblick
Huisje tot 7 personen met twee badkamers, diverse terrassen en een prachtig uitzicht op een centrale locatie
geweldig vakantiehuis - TOP uitrusting
Volledig ingericht vakantiehuis (60 m²) met 2 grote zonneterrassen, verwarmd zwembad, fenomenaal panoramisch uitzicht op Tignale, het meer en Monte Baldo!
FEWO C 30 IN OG met tuin en zwembad!
Appartement in Lazise aan het Gardameer met 210 m² prive en omheinde tuin. Zwembad, Air, internet WiFi, satelliet-tv, barbecue, eettafel, huisdieren welkom!
Appartement C 199 op de begane grond met SUPER GARDEN!
Appartement in Lazise aan het Gardameer met 580 m² prive en omheinde tuin. Zonneterras, zwembad, WiFi, satelliet-tv, airconditioning, outdoor eettafel, grill-conditioning.
Klein maar fijn appartement in een rustige locatie met een adembenemend meer, honden welkom!
10% Last minute 25-10-2026 - 08-11-2026
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
Twee en drie-kamer appartement met LAKE 500 Mt. van het meer, zwembad, parking, airconditioning, Wi-Fi
5% Actie 19-03-2027 - 07-11-2027
Comfortabel vakantiehuis, tuin, terras en uitzicht op het meer
Huis, Gardameer Tignale, 6p zwembad
Rustige bungalow met veranda en een prachtig uitzicht Gezamenlijk zwembad. 3 Slk. . 600m boven het Gardameer.Wifi, vaatwasser, Pellet kachel.
CENTER MALCESINE, "LA VILLETTA" Mooi appartement met een prachtig MEERMENING in de oude stad, voor 2 personen
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
Villa Alessia - Studio 2 personen
Modern studio (ongeveer 29 m²) in een centrale locatie met een groot terras en een prachtig uitzicht
Vakantiewoning IPAG ATTIC in Brenzone sul Garda, Veneto. Ruimte: 75m², max 4 personen,Woonkamer, Keuken, 2 Slaapkamers, Badkamer en groot terras met adembenemend uitzicht.
Villa op privé 7000m² olijfboomgaard, max 10 personen, 5 SLK, 3x bad, 2x keuken, uitzicht op het meer, AC, 250m tot het meer
10% Last minute
grote villa met dream seeblich
villa op een fantastische olijven Haim met zwembad en whirlpool
In de prachtige omgeving van het Gardameer, Wij bieden comfortabele appartement vlakbij het strand, comfortabel om te SERVICES, ideaal voor 4/5 personen
Liefdevolle restauriertNatursteinrustiko met moderne uitbreiding, een prachtig terras met barbecue en in de zomer keuken, verdeeld in 3 appartementen, ideaal voor kinderen en honden
10% Last minute 25-10-2026 - 08-11-2026
Vakantiehuis in Peschiera met twee afzonderlijke appartementen voor twee gezinnen. Strand en het centrum ongeveer 10/15 minuten loopafstand. Winkels, restaurant 150 mt.
Belvedere Gardameer met zwembad
Privé vakantieappartement aan het Gardameer met uniek uitzicht op het meer/de Alpen, elegante, mediterrane inrichting en zwembad in goed onderhouden eigenaarsresidentie. 100 m van het meer.
Appartement Residenza Villa Sopri
Direct aan het meer, met mooie tuin en zwembad
60% Last minute 07-11-2026 - 08-11-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 112€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 209€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
april - 60% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 16% vrij
131€ voor 31 okt. - 07 nov.
157€ Jaarlijks gemiddelde
66% voor 24 okt. - 31 okt.
39% Jaarlijks gemiddelde
Voor een onvergetelijke vakantie aan het Gardameer raden wij de vakantiebestemmingen Bardolino, Lazise en Malcesine aan.
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven aan het Gardameer een gemiddelde prijs van 159 € voor één nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Peschiera del Garda of Cavaion Veronese. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 46 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Voor een geslaagd verblijf aan het Gardameer raden wij de vakantieverblijven Casa Resem, Villa CASA BRASA Tremosine Gardameer en Villa Alessia-7 Pers. Traumblick aan.
Aan het Gardameer zijn er 406 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Brescia & omgeving, Malcesine en Toscolano Maderno.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox