Hoe duur is een vakantiewoning in Lychen?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Lychen is 136 € per nacht.
-Recreatie in Lychen met boot- Kom aan. Relax. Laad je batterijen op. Het water is dichtbij - toegang tot het meer. De roeiboot ligt klaar aan uw eigen steiger! Vakantiewoning DOROTHEA in Lychen.
Duurzaam
Voormalige varkensstal - afgelegen locatie, fantastisch uitzicht, veel dieren, kindvriendelijk.
Zeer duurzaam
De 5 gezellige blokhutten liggen midden in een dennenbos en hebben ca. 40 m² woonoppervlak met een overdekt terras.
Voormalige paardenstal - afgelegen locatie, fantastisch uitzicht, veel dieren, kindvriendelijk
Zeer duurzaam
Idyllisch gelegen boswachtershut aan het meer, boerderij op een afgelegen locatie met een hoogwaardig ingerichte vakantiewoning die plaats biedt aan maximaal 6 volwassenen en een klein kind.
Gezellig vakantiehuis met sauna en open haard in de regio Uckermark
-Recreatie direct aan het meer met boot- Kom aan. Relax. Laad je batterijen op. Het water voor de deur! De boot klaar voor de tewaterlating op je eigen steiger! Vakantiehuis "ANNA" in Lychen.
Vakantie aan de Grote Lychensee
Het vakantiehuis (ca. 65 m²) ligt direct aan de Großer Lychensee. Het huis is ontworpen voor 4 personen, heeft twee slaapkamers, een keuken, een badkamer met douche, een woonkamer en een terras.
Blokhut 73 m² gelegen in het bos. 2 minuten naar de Wurlsee. Omheind terrein (honden mogelijk) Ideaal voor groepen en families
Stijlvol wonen aan het meer met boot
Vakantiewoning met steiger, tuin en eigen boot direct in Lychen. Fantastisch uitzicht over de Nesselpfuhlsee en toch centraal gelegen.
Parterre: (open keuken(kookplaat(inductie), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer), woon/eetkamer(TV(satelliet), radio)
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 111€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 135€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 55% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
februari - slechts 22% vrij
124€ voor 17 jan. - 24 jan.
134€ Jaarlijks gemiddelde
30% voor 10 jan. - 17 jan.
38% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Lychen is 136 € per nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 50 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Lychen? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Vakantiehuis ANNA, Hof Georgenhöhe - Paardenstal en Hof Georgenhöhe - Varkensstal.
In Lychen zijn er 19 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.