Hoe duur is een vakantiewoning in Makarska Riviera?
Vanaf 60 € kunt u onze accommodaties in Makarska Riviera boeken en gemiddeld 190 m² (vakantiehuizen) en 46 m² (appartementen) overnachten.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Kresevo
NIEUW! Villa Pietra met verwarmd zwembad, 3 slaapkamers, ongerepte omgeving, 3 slaapkamers, 2,5 badkamers, 32m2 verwarmd zwembad, PS5, meerdere loungehoeken.
Zeer duurzaam
Villa beheizbere Swimingpool en prachtige tuin ..
Elegante vakantievilla voor 8 personen, 3 slaapkamers, zwembad, garage. Vlakbij zee en centrum.
6% Actie 01-05-2026 - 31-10-2026
Ivana met zeezicht op een rustige locatie
Vakantiehuis met zwembad in Tucepi aan de Makarska Riviera, mooi terras met zeezicht, TV/SAT, WLAN internet. Gezinsvriendelijk huis met vijf slaapkamers.
House Elly zwembad en uitzicht op zee
Charmant huisje met zwembad in een rustige locatie met uitzicht op zee, boven ger stad Makarska. Een klein stukje rijden van het centrum en het strand.
Villa Marion beschikbaar voor 20 Villa werd in 2016 gebouwd. Alles is als op de eerste dag. Niet voor feest.
Villa met zwembad, 8 gasten, 3+ slaapkamers, huisdieren welkom.
10% Actie 01-05-2026 - 30-11-2026
Villa Magico mit Pool und Meerblick
Vakantievilla met prachtig zeezicht, zwembad, rustige locatie, 8 gasten, huisdieren welkom
11% Actie 01-04-2026 - 30-11-2026
Villa Lukas with 44 m2 private pool
Villa Lukas in Imotski: 250m2 vakantiehuis met 44m2 privé zwembad, 5 kamers, 10 slaapplaatsen in Split & omgeving.
Zeer duurzaam
Villa VIP met verwarmd zwembad in Makarska, 300m² woonoppervlakte, voor 9 personen, 4 slaapkamers, 4 badkamers, 2 gastentoiletten, uitzicht op zee, garage - perfect voor families.
Duurzaam
Ferienhaus Fetiva in ruhiger Lage
Vakantiehuis Fetiva in Makarska met jacuzzi - Uitzicht op zee, rustige locatie, 2 slaapkamers, voor 4 personen, sauna & fitnessruimte. Adembenemend uitzicht op zee en de stad Makarska.
De charmante, vrijstaande vakantiewoning gelegen boven de stad Makarska. Omgeven door olijfbomen en veel groen, met terras en uitzicht op de zee. Een oase van rust.
Duurzaam
Villa Ognjistar met privézwembad
Ervaar ongerepte natuur met een luxe privézwembad – Villa Ognjištar biedt volledige rust.
Duurzaam
Vakantievilla met grote tuin, 5 slaapkamers, 10 gasten, groot zwembad. Garage. Zomerkeuken met barbecue.
10% Actie 01-05-2026 - 30-11-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Makarska
Nieuwe Villa Astra met verwarmd zwembad en uitzicht op zee in Makarska - Vijf slaapkamers, 10 personen, barbecueplek, wifi, ondergrondse garage - Een paradijs voor gezinnen!
Zeer duurzaam
Modern vakantiehuis boven de kust met verwarmd zwembad, tuin en speelruimte. Ideaal voor gezinnen met kinderen. Rustige ligging in de heuvels, drie slaapkamers.
Zeer duurzaam
Villa Finestra met Infinity Pool
Stenen villa met zwembad is gelegen boven het dorp van Tucepi aan de Makarska Riviera. De onlangs gerenoveerde stenen huis is ideaal voor gezinnen met kinderen. Mooi terras met zwembad en uitzicht op zee
Villa met zwembad, 4 slaapkamers, 10 gasten, huisdieren welkom.
10% Actie 01-05-2026 - 15-06-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
mei - Ø 163€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 270€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
mei - 84% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
december - slechts 34% vrij
207€ voor 28 feb. - 07 mrt.
195€ Jaarlijks gemiddelde
73% voor 28 feb. - 07 mrt.
61% Jaarlijks gemiddelde
Vanaf 60 € kunt u onze accommodaties in Makarska Riviera boeken en gemiddeld 190 m² (vakantiehuizen) en 46 m² (appartementen) overnachten.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in Makarska Riviera: Brist, Gradac en Ploče.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Huis Mely met verwarmd zwembad, Villa Vikki mit Pool en Villa Ognjistar met privézwembad in Makarska Riviera het beste beoordeeld.
Ja, in Makarska Riviera zijn er 172 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Brela, Makarska en Ploče.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox