Hoe duur is een vakantiewoning in Makarska Riviera?
Vanaf 61 € kunt u onze accommodaties in Makarska Riviera boeken en gemiddeld 195 m² (vakantiehuizen) en 47 m² (appartementen) overnachten.
Villa in het achterland van Makarska met bubbelbad, Finse sauna, verwarmd zwembad, tafeltennis, speelhuis Villa Dalmatië met hottub, sauna, verwarmd zwembad
Duurzaam
House Elly zwembad en uitzicht op zee
Charmant huisje met zwembad in een rustige locatie met uitzicht op zee, boven ger stad Makarska. Een klein stukje rijden van het centrum en het strand.
Villa San`t Antonio direct aan het strand – exclusief zeezicht en directe toegang tot de zee
Duurzaam
10% Last minute 29-08-2026 - 23-09-2026
Ivana met zeezicht op een rustige locatie
Vakantiehuis met zwembad in Tucepi aan de Makarska Riviera, mooi terras met zeezicht, TV/SAT, WLAN internet. Gezinsvriendelijk huis met vijf slaapkamers.
15% Last minute 05-09-2026 - 18-09-2026
Heritage House Bašić – Rust, natuur en ontspanning in Dalmatië, perfecte toevluchtsoord voor 4 gasten
Duurzaam
Vakantiehuis ontspanningsvakantie Imotski: 235 m², 4 kamers, plaats voor 8 personen in Split & omgeving.
Villa Skyview Infinity-Pool, Whirlpool
Vakantievilla met overloopzwembad, whirlpool, sauna, panoramisch uitzicht op de zee en de bergen. Zomerkeuken met eethoek buiten. Rustig gelegen. 8 gasten. Gereserveerde parkeerplaats op het strand.
Duurzaam
6% Actie 24-08-2026 - 26-09-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Makarska
Nieuwe Villa Astra met verwarmd zwembad en uitzicht op zee in Makarska - Vijf slaapkamers, 10 personen, barbecueplek, wifi, ondergrondse garage - Een paradijs voor gezinnen!
Zeer duurzaam
Villa Oscar mit beheiztem Pool in Makarska
Villa Oscar, Makarska: 150m² luxe voor 6 personen. 3 kamers, verwarmd zwembad, bubbelbad, feestkelder. Perfect voor een vakantie met stijl.
Zeer duurzaam
Welkom in Villa Silencio, een idyllische toevluchtsoord in een rustige omgeving, gelegen aan de voet van de Skywalk Biokovo.
15% Actie 04-09-2026 - 11-09-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Sestanovac
Villa Mery in Šestanovac: 300 m², 11 slaapplaatsen, met 4 kamers.
10% Last minute 24-08-2026 - 31-08-2026
Vakantiehuis ontspanningsvakantie Zagvozd: 170 m², 5 kamers, plaats voor 10 gasten in Split & omgeving.
Ferienhaus Fetiva in ruhiger Lage
Vakantiehuis Fetiva in Makarska met jacuzzi - Uitzicht op zee, rustige locatie, 2 slaapkamers, voor 4 personen, sauna & fitnessruimte. Adembenemend uitzicht op zee en de stad Makarska.
Exclusieve luxe villa op een rustige locatie, 2,5 km van de zee, adembenemend uitzicht, infinity zwembad, whirlpool, sauna, 400m2 woonoppervlak & 400m2 tuin, 4 slaapkamers, rechtstreeks van de eigenaar.
15% Actie 12-09-2026 - 25-09-2026
Villa Tajina huis, zwembad + massage, 6per
Villa voor 6 personen met een prachtige botanische tuin, verwarmd zwembad met massage, dineren in de tuin en Sommerkü bedwelmen huis is elk bezoek waard!
Villa Ognjistar met privézwembad
Ervaar ongerepte natuur met een luxe privézwembad – Villa Ognjištar biedt volledige rust.
Duurzaam
Villa Finestra met Infinity Pool
Stenen villa met zwembad is gelegen boven het dorp van Tucepi aan de Makarska Riviera. De onlangs gerenoveerde stenen huis is ideaal voor gezinnen met kinderen. Mooi terras met zwembad en uitzicht op zee
20% Last minute 29-08-2026 - 04-09-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Makarska
Villa Mendula, Makarska: Infinity-Pool (verwarmd), uitzicht op zee, 2 slaapkamers, barbecue, terras. Absolute privacy boven de stad.
Vakantiehuis voor 7 personen, 3 slaapkamers, zwembad, tuin, rustig gelegen
Duurzaam
10% Actie 24-08-2026 - 20-09-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Baska Voda
Duurzaam
14% Last minute 28-08-2026 - 29-08-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 186€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 288€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
mei - 82% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 48% vrij
218€ voor 29 aug. - 05 sep.
173€ Jaarlijks gemiddelde
70% voor 29 aug. - 05 sep.
68% Jaarlijks gemiddelde
Vanaf 61 € kunt u onze accommodaties in Makarska Riviera boeken en gemiddeld 195 m² (vakantiehuizen) en 47 m² (appartementen) overnachten.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in Makarska Riviera: Brist, Gradac en Podaca.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Huis Mely met verwarmd zwembad, Villa Vikki mit Pool en Villa Ognjistar met privézwembad in Makarska Riviera het beste beoordeeld.
Ja, in Makarska Riviera zijn er 172 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Brela, Makarska en Podaca.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox