Hoe duur is een vakantiewoning in Makarska Riviera?
Vanaf 61 € kunt u onze accommodaties in Makarska Riviera boeken en gemiddeld 195 m² (vakantiehuizen) en 47 m² (appartementen) overnachten.
NIEUW! Villa Filipetti in het centrum van Makarska, 4 slaapkamers met eigen badkamer, charmant stenen huis, verwarmd privézwembad, 600 m van het strand
Zeer duurzaam
Villa in het achterland van Makarska met bubbelbad, Finse sauna, verwarmd zwembad, tafeltennis, speelhuis Villa Dalmatië met hottub, sauna, verwarmd zwembad
Duurzaam
Villa Glory Grande met zwembad en fantastisch zeezicht, rustig gelegen, 3 slaapkamers
Duurzaam
27% Actie 22-08-2026 - 04-09-2026
Villa Vikki met zwembad, 3 slaapkamers, 8 gasten, pergola met zomerkeuken en barbecue. Huisdieren welkom.
Duurzaam
15% Actie 21-08-2026 - 30-11-2026
De charmante, vrijstaande vakantiewoning gelegen boven de stad Makarska. Omgeven door olijfbomen en veel groen, met terras en uitzicht op de zee. Een oase van rust.
Duurzaam
Villa Finestra met Infinity Pool
Stenen villa met zwembad is gelegen boven het dorp van Tucepi aan de Makarska Riviera. De onlangs gerenoveerde stenen huis is ideaal voor gezinnen met kinderen. Mooi terras met zwembad en uitzicht op zee
20% Last minute 29-08-2026 - 04-09-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Grubine
Zeer duurzaam
30% Actie 22-08-2026 - 28-08-2026
Deluxe Appartement met Zeezicht
Appartement op de begane grond – aparte eenheid met eigen voordeur. Ideaal voor een gezin.
Zeer duurzaam
24% Last minute 21-08-2026 - 28-08-2026
Exklusive Ferienwohnung Maja&Petra
Exclusief appartement Maja & Petra met zwembad in Makarska, 250 m², 3 kamers, 6 personen.
Bijzonder duurzaam
Villa met zwembad, 8 gasten, 3+ slaapkamers, huisdieren welkom.
15% Actie 22-08-2026 - 30-08-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Makarska
Vakantiehuis met verwarmd zwembad, uitzicht op zee, 3 slaapkamers, gelegen boven Makarska. Terras met zwembad, ligstoelen, buitendouche en barbecue - perfect voor ontspannen vakantiedagen!
Zeer duurzaam
Deze vakantievilla is een perfecte ontsnapping voor wie op zoek is naar rust en ontspanning.
Villa Lukas with 44 m2 private pool
Villa Lukas in Imotski: 250m2 vakantiehuis met 44m2 privé zwembad, 5 kamers, 10 slaapplaatsen in Split & omgeving.
Zeer duurzaam
Modern vakantiehuis boven de kust met verwarmd zwembad, tuin en speelruimte. Ideaal voor gezinnen met kinderen. Rustige ligging in de heuvels, drie slaapkamers.
Zeer duurzaam
Vakantievilla in Dalmatische stijl met 3 slaapkamers, zwembad, voor 8 gasten.
20% Actie 22-08-2026 - 30-11-2026
Villa Aria mit Pool 100m zum Strand
Moderne vakantievilla met 3 slaapkamers, 6 gasten, zwembad, whirlpool, op slechts 100m van het strand op loopafstand. Garage
23% Actie 22-08-2026 - 04-09-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Baska Voda
10% Last minute 29-08-2026 - 04-09-2026
Designvilla SkyBlue, groot zwembad, panoramisch uitzicht op zee en de bergen. Rustig gelegen. 4 gasten.
Duurzaam
5% Actie 21-08-2026 - 30-09-2026
Heritage House Bašić – Rust, natuur en ontspanning in Dalmatië, perfecte toevluchtsoord voor 4 gasten
Duurzaam
Ivana met zeezicht op een rustige locatie
Vakantiehuis met zwembad in Tucepi aan de Makarska Riviera, mooi terras met zeezicht, TV/SAT, WLAN internet. Gezinsvriendelijk huis met vijf slaapkamers.
15% Last minute 05-09-2026 - 18-09-2026
Vakantiehuis Villa Kleme Stina met zwembad in Tucepi, Split, 100 m² woonoppervlak, 5 personen, 3 kamers.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 186€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 288€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
mei - 82% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 48% vrij
302€ voor 22 aug. - 29 aug.
176€ Jaarlijks gemiddelde
63% voor 22 aug. - 29 aug.
69% Jaarlijks gemiddelde
Vanaf 61 € kunt u onze accommodaties in Makarska Riviera boeken en gemiddeld 195 m² (vakantiehuizen) en 47 m² (appartementen) overnachten.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in Makarska Riviera: Brist, Gradac en Podaca.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Huis Mely met verwarmd zwembad, Villa Vikki mit Pool en Villa Ognjistar met privézwembad in Makarska Riviera het beste beoordeeld.
Ja, in Makarska Riviera zijn er 172 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Brela, Makarska en Podaca.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox