Hoe duur is een vakantiewoning in Makarska Riviera?
Vanaf 62 € kunt u onze accommodaties in Makarska Riviera boeken en gemiddeld 192 m² (vakantiehuizen) en 46 m² (appartementen) overnachten.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Zaostrog
13% Last minute 13-10-2026 - 31-10-2026
Vakantievilla met zwembad in een rustige omgeving vlakbij de stad en de stranden van Makarska. Zwembad. Uitzicht op zee. 8 gasten. 4 slaapkamers. Tafeltennis, darts.
40% Actie 13-10-2026 - 31-10-2026
House Elly zwembad en uitzicht op zee
Charmant huisje met zwembad in een rustige locatie met uitzicht op zee, boven ger stad Makarska. Een klein stukje rijden van het centrum en het strand.
Villa met zwembad, 8 gasten, 3+ slaapkamers, huisdieren welkom.
20% Actie 13-10-2026 - 30-11-2026
Elegante vakantievilla voor 8 personen, 3 slaapkamers, zwembad, garage. Vlakbij zee en centrum.
10% Actie 13-10-2026 - 31-10-2026
Villa VIP met verwarmd zwembad in Makarska, 300m² woonoppervlakte, voor 9 personen, 4 slaapkamers, 4 badkamers, 2 gastentoiletten, uitzicht op zee, garage - perfect voor families.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Makarska
Villa Mendula, Makarska: Infinity-Pool (verwarmd), uitzicht op zee, 2 slaapkamers, barbecue, terras. Absolute privacy boven de stad.
Exclusieve luxe villa op een rustige locatie, 2,5 km van de zee, adembenemend uitzicht, infinity zwembad, whirlpool, sauna, 400m2 woonoppervlak & 400m2 tuin, 4 slaapkamers, rechtstreeks van de eigenaar.
25% Last minute
Deze vakantievilla is een perfecte ontsnapping voor wie op zoek is naar rust en ontspanning.
Villa Lukas with 44 m2 private pool
Villa Lukas in Imotski: 250m2 vakantiehuis met 44m2 privé zwembad, 5 kamers, 10 slaapplaatsen in Split & omgeving.
Villa Vikki met zwembad, 3 slaapkamers, 8 gasten, pergola met zomerkeuken en barbecue. Huisdieren welkom.
15% Actie 13-10-2026 - 30-11-2026
Villa Ognjistar met privézwembad
Ervaar ongerepte natuur met een luxe privézwembad – Villa Ognjištar biedt volledige rust.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Makarska
Villa met verwarmd zwembad in Makarska, 3 slaapkamers met tweepersoonsbed, balkon & terras met uitzicht op zee. Barbecueplaats, ideaal voor gezinnen met kinderen. Max. 7 personen.
Gezellig stenen huis Nonno met zwembad, 2 slaapkamers, rustige locatie in Gornje Tučepi, perfect voor familievakantie aan de Makarska Riviera.
Huis met een zwembad Olimpic Ideaal om te ontspannen en genieten van de natuur. video:
Villa Skyview Infinity-Pool, Whirlpool
Vakantievilla met overloopzwembad, whirlpool, sauna, panoramisch uitzicht op de zee en de bergen. Zomerkeuken met eethoek buiten. Rustig gelegen. 8 gasten. Gereserveerde parkeerplaats op het strand.
20% Actie 13-10-2026 - 31-10-2026
NIEUW! Villa Rose is een villa met 4 slaapkamers en een verwarmd zwembad, op 12 km van Baška Voda
Ivana met zeezicht op een rustige locatie
Vakantiehuis met zwembad in Tucepi aan de Makarska Riviera, mooi terras met zeezicht, TV/SAT, WLAN internet. Gezinsvriendelijk huis met vijf slaapkamers.
Villa San`t Antonio direct aan het strand – exclusief zeezicht en directe toegang tot de zee
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 186€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 306€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 82% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
september - slechts 62% vrij
200€ voor 17 okt. - 24 okt.
177€ Jaarlijks gemiddelde
79% voor 17 okt. - 24 okt.
69% Jaarlijks gemiddelde
Vanaf 62 € kunt u onze accommodaties in Makarska Riviera boeken en gemiddeld 192 m² (vakantiehuizen) en 46 m² (appartementen) overnachten.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in Makarska Riviera: Brist, Gradac en Podgora.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Huis Mely met verwarmd zwembad, Villa Vikki mit Pool en Villa Ognjistar met privézwembad in Makarska Riviera het beste beoordeeld.
Ja, in Makarska Riviera zijn er 163 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Brela, Makarska en Zaostrog.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox