Hoe duur is een vakantiewoning in Makarska Riviera?
Vanaf 61 € kunt u onze accommodaties in Makarska Riviera boeken en gemiddeld 194 m² (vakantiehuizen) en 46 m² (appartementen) overnachten.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Sestanovac
Villa Mery in Šestanovac: 300 m², 11 slaapplaatsen, met 4 kamers.
10% Last minute
Steinhaus Bartul Appartement Makarska
Vakantiehuis met zwembad met uitzicht op de stad, uitzicht op zee terras, barbecue, twee slaapkamers, internet, TV / SAT.
Duurzaam
Villa met zwembad, 8 gasten, 3+ slaapkamers, huisdieren welkom.
20% Actie 08-09-2026 - 11-09-2026
Huis met een zwembad Olimpic Ideaal om te ontspannen en genieten van de natuur. video:
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Zaostrog
Zeer duurzaam
10% Last minute 12-09-2026 - 14-09-2026
Deluxe Appartement met Zeezicht
Appartement op de begane grond – aparte eenheid met eigen voordeur. Ideaal voor een gezin.
Zeer duurzaam
Luxe accommodatie voor 8+2, op slechts 16 km van de Makarska Riviera
Villa Lukas with 44 m2 private pool
Villa Lukas in Imotski: 250m2 vakantiehuis met 44m2 privé zwembad, 5 kamers, 10 slaapplaatsen in Split & omgeving.
Zeer duurzaam
Villa Glory Grande met zwembad en fantastisch zeezicht, rustig gelegen, 3 slaapkamers
Duurzaam
17% Actie 08-09-2026 - 25-09-2026
Deze vakantievilla is een perfecte ontsnapping voor wie op zoek is naar rust en ontspanning.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Makarska
Villa met verwarmd zwembad in Makarska, 3 slaapkamers met tweepersoonsbed, balkon & terras met uitzicht op zee. Barbecueplaats, ideaal voor gezinnen met kinderen. Max. 7 personen.
Duurzaam
20% Last minute 18-09-2026 - 25-09-2026
Vakantievilla met grote tuin, 5 slaapkamers, 10 gasten, groot zwembad. Garage. Zomerkeuken met barbecue.
15% Actie 08-09-2026 - 30-11-2026
Penthouse Helena – Uitzicht op zee, privé whirlpool, gemeenschappelijk zwembad, lift & garage
Villa met zwembad, 4 slaapkamers, 10 gasten, huisdieren welkom.
20% Actie 08-09-2026 - 30-11-2026
Vakantiehuis voor ontspanningsvakantie in Ivanbegovina: 300 m², 2 kamers, plaats voor maximaal 8 gasten.
Vakantievilla in Dalmatische stijl met 3 slaapkamers, zwembad, voor 8 gasten.
20% Actie 08-09-2026 - 30-11-2026
House Elly zwembad en uitzicht op zee
Charmant huisje met zwembad in een rustige locatie met uitzicht op zee, boven ger stad Makarska. Een klein stukje rijden van het centrum en het strand.
Vakantiehuis ontspanningsvakantie Imotski: 235 m², 4 kamers, plaats voor 8 personen in Split & omgeving.
De charmante, vrijstaande vakantiewoning gelegen boven de stad Makarska. Omgeven door olijfbomen en veel groen, met terras en uitzicht op de zee. Een oase van rust.
Duurzaam
Ferienhaus Fetiva in ruhiger Lage
Vakantiehuis Fetiva in Makarska met jacuzzi - Uitzicht op zee, rustige locatie, 2 slaapkamers, voor 4 personen, sauna & fitnessruimte. Adembenemend uitzicht op zee en de stad Makarska.
Villa Aria mit Pool 100m zum Strand
Moderne vakantievilla met 3 slaapkamers, 6 gasten, zwembad, whirlpool, op slechts 100m van het strand op loopafstand. Garage
15% Actie 08-09-2026 - 16-09-2026
Elegante vakantievilla voor 8 personen, 3 slaapkamers, zwembad, garage. Vlakbij zee en centrum.
10% Actie 08-09-2026 - 31-10-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Kresevo
NIEUW! Villa Pietra met verwarmd zwembad, 3 slaapkamers, ongerepte omgeving, 3 slaapkamers, 2,5 badkamers, 32m2 verwarmd zwembad, PS5, meerdere loungehoeken.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Makarska
Nieuwe Villa Astra met verwarmd zwembad en uitzicht op zee in Makarska - Vijf slaapkamers, 10 personen, barbecueplek, wifi, ondergrondse garage - Een paradijs voor gezinnen!
Zeer duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 186€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 306€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 82% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 42% vrij
218€ voor 12 sep. - 19 sep.
172€ Jaarlijks gemiddelde
73% voor 12 sep. - 19 sep.
68% Jaarlijks gemiddelde
Vanaf 61 € kunt u onze accommodaties in Makarska Riviera boeken en gemiddeld 194 m² (vakantiehuizen) en 46 m² (appartementen) overnachten.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in Makarska Riviera: Brist, Gradac en Podaca.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Huis Mely met verwarmd zwembad, Villa Vikki mit Pool en Villa Ognjistar met privézwembad in Makarska Riviera het beste beoordeeld.
Ja, in Makarska Riviera zijn er 177 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Brela, Makarska en Podaca.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox