Hoe duur is een vakantiewoning in Split & omgeving?
Vanaf 67 € kunt u onze accommodaties in Split & omgeving boeken en gemiddeld 211 m² (vakantiehuizen) en 53 m² (appartementen) overnachten.
Luxe villa voor een unieke vakantie
Sterk ingerichte villa, die absolute privacy en de vele faciliteiten die uw vakantie zal veranderen in een unieke ervaring biedt. Jacuzzi, buitensauna, een prachtig zwembad ....
Stone Villa Dado met infinity pool
Villa Dado is een Dalmatische stenen huis met een prachtig uitzicht op zee vanaf het balkon en vanaf het terras. Het mooie huis met zwembad bevindt zich boven Baska Voda, in het gehucht Bast.
VILLA Pocrnja, zwembad, jacuzzi, sauna
Luxe villa Pocrnja met een verwarmd zwembad, jacuzzi, sauna en solarium, max. 12 personen. Een fantastisch uitzicht op zee - slechts 200 meter van het centrum en op slechts 400 meter van het strand.
Meerblickvilla Mila met 4 en-suite slaapkamers, privézwembad, Finse sauna, loopband, zandstrand 250m
Welkom in Villa Silencio, een idyllische toevluchtsoord in een rustige omgeving, gelegen aan de voet van de Skywalk Biokovo.
10% Actie 19-10-2026 - 31-10-2026
Luxe dakterraszwembad & zeezicht
PRIVE VERWARMD DAKZWEMBAD · PANORAMISCH UITZICHT OP DE ADRIATISCHE ZEE · PRIVE 2-LAAGS 4-SLAAPKAMER RESIDENTIE
5% Last minute 19-10-2026 - 20-10-2026
Villa Magico mit Pool und Meerblick
Vakantievilla met prachtig zeezicht, zwembad, rustige locatie, 8 gasten, huisdieren welkom
25% Actie 19-10-2026 - 30-11-2026
Villa met zwembad, 4 slaapkamers, 10 gasten, huisdieren welkom.
20% Actie 19-10-2026 - 30-11-2026
Designvilla SkyBlue, groot zwembad, panoramisch uitzicht op zee en de bergen. Rustig gelegen. 4 gasten.
20% Actie 02-04-2027 - 31-10-2027
Steinhaus Bartul Appartement Makarska
Vakantiehuis met zwembad met uitzicht op de stad, uitzicht op zee terras, barbecue, twee slaapkamers, internet, TV / SAT.
"Villa Karmen", Podstrana, Croatia
Ruim vakantiehuis met privé tuin en verwarmd zwembad
Gelegen in een kleine toeristische bestemming Lokva Rogoznica, gelegen tussen Omiš en Makarska, heeft Villa Vista alle moderne comfort om vakanties door te brengen vol plezier en ontspanning.
Villa ALLEGRA zwembad, uitzicht op zee, 8 pers
De Villa Allegra heeft een eigen verwarmd zwembad, een groot terras met prachtig uitzicht op zee, de villa is volledig voorzien van airconditioning, licht en gezellig!
Villa Antares met zeezicht, zandstrand
Villa Antares met 4 slaapkamers met badkamer, zwembad met massage, sauna, biljart... Slechts een paar minuten lopen van het zandstrand (120 m) en Omiš verwijderd
10% Actie 19-10-2026 - 31-10-2026
Elegante vakantievilla voor 8 personen, 3 slaapkamers, zwembad, garage. Vlakbij zee en centrum.
10% Actie 19-10-2026 - 31-10-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Tugare
Villa Roko met 4 slaapkamers, een privé zwembad van 32m², een speeltuin en een prachtige omgeving die perfect geschikt is voor families en vrienden voor een ontspannende vakantie
Vakantievilla met grote tuin, 5 slaapkamers, 10 gasten, groot zwembad. Garage. Zomerkeuken met barbecue.
15% Actie 19-10-2026 - 30-11-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Sestanovac
Villa Mery in Šestanovac: 300 m², 11 slaapplaatsen, met 4 kamers.
10% Last minute 19-10-2026 - 29-10-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
mei - Ø 199€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 309€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 87% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 77% vrij
191€ voor 24 okt. - 31 okt.
194€ Jaarlijks gemiddelde
87% voor 24 okt. - 31 okt.
79% Jaarlijks gemiddelde
Vanaf 67 € kunt u onze accommodaties in Split & omgeving boeken en gemiddeld 211 m² (vakantiehuizen) en 53 m² (appartementen) overnachten.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Makarska Riviera of Hrvace. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 67 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Villa Opera, VILLA Delmati-tennisbanen. Zwembad 12 Per en Villa Ognjistar met privézwembad in Split & omgeving het beste beoordeeld.
U hoeft uw huisdier in Split & omgeving niet achter te laten, want er zijn 357 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Omiš-Riviera, Makarska Riviera en Trogir region bijzonder comfortabel.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox