Hoe duur is een vakantiewoning in Split & omgeving?
Vanaf 67 € kunt u onze accommodaties in Split & omgeving boeken en gemiddeld 211 m² (vakantiehuizen) en 53 m² (appartementen) overnachten.
Luxe dakterraszwembad & zeezicht
PRIVE VERWARMD DAKZWEMBAD · PANORAMISCH UITZICHT OP DE ADRIATISCHE ZEE · PRIVE 2-LAAGS 4-SLAAPKAMER RESIDENTIE
5% Last minute 18-10-2026 - 19-10-2026
Luxe villa voor een unieke vakantie
Sterk ingerichte villa, die absolute privacy en de vele faciliteiten die uw vakantie zal veranderen in een unieke ervaring biedt. Jacuzzi, buitensauna, een prachtig zwembad ....
Villa Oscar mit beheiztem Pool in Makarska
Villa Oscar, Makarska: 150m² luxe voor 6 personen. 3 kamers, verwarmd zwembad, bubbelbad, feestkelder. Perfect voor een vakantie met stijl.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Makarska
Vakantiehuis met verwarmd zwembad, uitzicht op zee, 3 slaapkamers, gelegen boven Makarska. Terras met zwembad, ligstoelen, buitendouche en barbecue - perfect voor ontspannen vakantiedagen!
House Elly zwembad en uitzicht op zee
Charmant huisje met zwembad in een rustige locatie met uitzicht op zee, boven ger stad Makarska. Een klein stukje rijden van het centrum en het strand.
Vakantiehuis voor 7 personen, 3 slaapkamers, zwembad, tuin, rustig gelegen
10% Actie 18-10-2026 - 31-10-2026
Meerblickvilla Mila met 4 en-suite slaapkamers, privézwembad, Finse sauna, loopband, zandstrand 250m
Exclusieve luxe villa op een rustige locatie, 2,5 km van de zee, adembenemend uitzicht, infinity zwembad, whirlpool, sauna, 400m2 woonoppervlak & 400m2 tuin, 4 slaapkamers, rechtstreeks van de eigenaar.
Vila Maria, rust voor lichaam en geest in het achterland van het prachtige Dalmatische stadje Omiš
10% Vroeg 17-12-2026 - 20-12-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Makarska
Villa met verwarmd zwembad in Makarska, 3 slaapkamers met tweepersoonsbed, balkon & terras met uitzicht op zee. Barbecueplaats, ideaal voor gezinnen met kinderen. Max. 7 personen.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Tugare
Villa Roko met 4 slaapkamers, een privé zwembad van 32m², een speeltuin en een prachtige omgeving die perfect geschikt is voor families en vrienden voor een ontspannende vakantie
Designvilla SkyBlue, groot zwembad, panoramisch uitzicht op zee en de bergen. Rustig gelegen. 4 gasten.
20% Actie 02-04-2027 - 31-10-2027
Deluxe Appartement met Zeezicht
Appartement op de begane grond – Ideaal voor een gezin.
De nieuwe luxe strandvilla in Duće biedt een ruime leefruimte van 300 m², met een capaciteit voor 10 gasten.
Villa Magnolia mit Pool und Whirlpool
Villa Magnolia: Vakantiehuis in Tugare met verwarmd zwembad en whirlpool, 180m² voor 10 personen, 4 kamers.
Rustig vakantiehuis met 3 appartementen en 2 extra slaapkamers, met uitzicht op zee, draadloos internet, lucht, groot terras, barbecue en een parkeerplaats. Een mooi kiezelstrand voor kinderen!
Villa Petra, uitzicht op zee, zwembad, max.10P.
KRIJG 10% KORTING! Aan het strand, verwarmd zwembad, een fitnessruimte, een sauna, een prachtig uitzicht op zee, 50m van het strand en restaurant, 9 personen
Villa Jelena-Pool & Massage, Sauna
Villa Jelena-28m2 zwembad met sauna en geiser, zomerkeuken en grill, sauna, speeltuin, volledig voorzien van airconditioning
Steinhaus Bartul Appartement Makarska
Vakantiehuis met zwembad met uitzicht op de stad, uitzicht op zee terras, barbecue, twee slaapkamers, internet, TV / SAT.
Heritage House Bašić – Rust, natuur en ontspanning in Dalmatië, perfecte toevluchtsoord voor 4 gasten
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
mei - Ø 199€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 309€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 87% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 77% vrij
191€ voor 24 okt. - 31 okt.
194€ Jaarlijks gemiddelde
86% voor 17 okt. - 24 okt.
80% Jaarlijks gemiddelde
Vanaf 67 € kunt u onze accommodaties in Split & omgeving boeken en gemiddeld 211 m² (vakantiehuizen) en 53 m² (appartementen) overnachten.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Makarska Riviera of Hrvace. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 67 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Villa Opera, VILLA Delmati-tennisbanen. Zwembad 12 Per en Villa Ognjistar met privézwembad in Split & omgeving het beste beoordeeld.
U hoeft uw huisdier in Split & omgeving niet achter te laten, want er zijn 357 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Omiš-Riviera, Makarska Riviera en Trogir region bijzonder comfortabel.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox