Hoe duur is een vakantiewoning in Split & omgeving?
Vanaf 62 € kunt u onze accommodaties in Split & omgeving boeken en gemiddeld 205 m² (vakantiehuizen) en 53 m² (appartementen) overnachten.
Vila Maria, rust voor lichaam en geest in het achterland van het prachtige Dalmatische stadje Omiš
10% Vroeg 10-10-2026 - 20-12-2026
Luxe dakterraszwembad & zeezicht
Luxe residentie met twee verdiepingen met privé verwarmd dakterraszwembad en adembenemend panoramisch zeezicht
Villa Matea with private pool, Whirlpool, gym, sauna, seaviews
Villa in een rustige omgeving en privézwembad van 26 m², bubbelbad, funzone met biljart, gelegen op 2 km van het Artina-strand
Duurzaam
Luxe Villa Baan / huis met verwarmd zwembad en jacuzzi, biljart, met uitzicht op de zee / de eilanden, 120 m van de zee, maximaal 12 personen.
Villa Ognjistar met privézwembad
Ervaar ongerepte natuur met een luxe privézwembad – Villa Ognjištar biedt volledige rust.
Duurzaam
Villa Vikki met zwembad, 3 slaapkamers, 8 gasten, pergola met zomerkeuken en barbecue. Huisdieren welkom.
Duurzaam
15% Actie 11-08-2026 - 30-11-2026
Vakantievilla in Dalmatische stijl met 3 slaapkamers, zwembad, voor 8 gasten.
15% Actie 11-08-2026 - 30-11-2026
Exclusieve luxe villa op een rustige locatie, 2,5 km van de zee, adembenemend uitzicht, infinity zwembad, whirlpool, sauna, 400m2 woonoppervlak & 400m2 tuin, 4 slaapkamers, rechtstreeks van de eigenaar.
15% Actie 12-09-2026 - 25-09-2026
Luxe accommodatie met 5 slaapkamers, 5 badkamers, 3 keukens, een verwarmd overloopzwembad en spectaculair panoramisch uitzicht op zee
Een huis voor een ideale vakantie in de natuur en stilte, maar toch alles heel dichtbij in de stad Omiš op 7 km afstand.
Villa ALLEGRA zwembad, uitzicht op zee, 8 pers
De Villa Allegra heeft een eigen verwarmd zwembad, een groot terras met prachtig uitzicht op zee, de villa is volledig voorzien van airconditioning, licht en gezellig!
Vakantiehuis Kristina in Tugare, omgeving Split, 240m² voor maximaal 12 gasten.
Duurzaam
Villa Glory Grande met zwembad en fantastisch zeezicht, rustig gelegen, 3 slaapkamers
Duurzaam
15% Actie 11-08-2026 - 14-08-2026
TOP! Unique villa,private forest and pool,near sea
5% Last minute 11-08-2026 - 23-08-2026
Ivana met zeezicht op een rustige locatie
Vakantiehuis met zwembad in Tucepi aan de Makarska Riviera, mooi terras met zeezicht, TV/SAT, WLAN internet. Gezinsvriendelijk huis met vijf slaapkamers.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Sestanovac
Villa Mery in Šestanovac: 300 m², 11 slaapplaatsen, met 4 kamers.
10% Last minute 11-08-2026 - 21-08-2026
Meerblickvilla Mila met 4 en-suite slaapkamers, privézwembad, Finse sauna, loopband, zandstrand 250m
Vakantiehuis Villa Kleme Stina met zwembad in Tucepi, Split, 100 m² woonoppervlak, 5 personen, 3 kamers.
Duurzaam
Villa Aria mit Pool 100m zum Strand
Moderne vakantievilla met 3 slaapkamers, 6 gasten, zwembad, whirlpool, op slechts 100m van het strand op loopafstand. Garage
23% Actie 11-08-2026 - 04-09-2026
Villa Sagnia, 4 en-suite slaapkamers, zeezicht Verwarmd privézwembad van 39m², fitnessruimte, 4 en-suite slaapkamers met zeezicht, 1,2 km van het strand en het centrum van Makarska verwijderd
Duurzaam
20% Actie 11-08-2026 - 16-08-2026
Luxe villa met 5 slaapkamers, verwarmd zwembad, biljart, bioscoop en uitzicht op zee
NIEUWE Villa Consido, een 3-slaapkamer toevluchtsoord met uitzicht op zee
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
mei - Ø 199€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 299€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 88% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 71% vrij
320€ voor 15 aug. - 22 aug.
209€ Jaarlijks gemiddelde
77% voor 15 aug. - 22 aug.
81% Jaarlijks gemiddelde
Vanaf 62 € kunt u onze accommodaties in Split & omgeving boeken en gemiddeld 205 m² (vakantiehuizen) en 53 m² (appartementen) overnachten.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Omiš-Riviera of Hrvace. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 62 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Villa Opera, VILLA Delmati-tennisbanen. Zwembad 12 Per en Villa Ognjistar met privézwembad in Split & omgeving het beste beoordeeld.
U hoeft uw huisdier in Split & omgeving niet achter te laten, want er zijn 387 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Omiš-Riviera, Makarska Riviera en Trogir region bijzonder comfortabel.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox