Hoe duur is een vakantiewoning in Split & omgeving?
Vanaf 58 € kunt u onze accommodaties in Split & omgeving boeken en gemiddeld 197 m² (vakantiehuizen) en 52 m² (appartementen) overnachten.
Villa Magnolia mit Pool und Whirlpool
Villa Magnolia: Vakantiehuis in Tugare met verwarmd zwembad en whirlpool, 180m² voor 10 personen, 4 kamers.
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Omiš
Appartement SOL in Villa Oneum biedt luxe met een privézwembad, uitzicht op zee en bergen, moderne apparatuur en een perfecte locatie voor ontspanning en avontuur in Omiš.
Zeer duurzaam
10% Actie 01-05-2026 - 29-06-2026
Ferienhaus Fetiva in ruhiger Lage
Vakantiehuis Fetiva in Makarska met jacuzzi - Uitzicht op zee, rustige locatie, 2 slaapkamers, voor 4 personen, sauna & fitnessruimte. Adembenemend uitzicht op zee en de stad Makarska.
Villa Oscar mit beheiztem Pool in Makarska
Villa Oscar, Makarska: 150m² luxe voor 6 personen. 3 kamers, verwarmd zwembad, bubbelbad, feestkelder. Perfect voor een vakantie met stijl.
Zeer duurzaam
Charmante Villa Perina met privé verwarmd zwembad 2 slaapkamers (4+2 pers.), 3 badkamers, 2 keukens, natuurlijke omgeving
Hacienda Sylvia - afgelegen villa met 4 slaapkamers en 45 m² verwarmd zwembad in een zeer afgelegen en rustige wijk van Omiš en het achterland van Makarska.
Zeer duurzaam
Seaview villa Dreams of Dalmatia I
Zeezicht villa met wellness, Dreams Of Dalmatia I Privé en verwarmd 30m² zwembad, Wellness, Hot-Tub, Gym, 4 en-suite slaapkamers, 220m van het strand in Baska Voda
15% Actie 28-03-2026 - 29-05-2026
Nieuwe luxe villa met de beste panoramisch uitzicht op zee
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Kresevo
NIEUW! Villa Pietra met verwarmd zwembad, 3 slaapkamers, ongerepte omgeving, 3 slaapkamers, 2,5 badkamers, 32m2 verwarmd zwembad, PS5, meerdere loungehoeken.
Zeer duurzaam
11% Actie 07-02-2026 - 17-04-2026
Villa Cvita is een moderne en nieuwe vakantie villa met zwembad in Kastela in de buurt van Split en Trogir in Kroatië. De villa heeft 4 slaapkamers met elk een eigen badkamer, een barbecue, een eigen parkeerplaats en een zwembad.
Exclusief appartement in Ljubljeva de buurt van Trogir is een plek waar je kunt terug te trekken en te herstellen. Al het vooruitzicht gefascineerd direct aan de heldere blauwe zee.
Duurzaam
4 slaapkamers, 3 badkamers, privé zwembad van 40m2, whirlpool, zomerkeuken, tafeltennis, tafelvoetbal, absolute privacy, op slechts 2 km van het strand
Zeer duurzaam
Vakantiehuis voor 7 personen, 3 slaapkamers, zwembad, tuin, rustig gelegen
Duurzaam
11% Actie 01-05-2026 - 31-10-2026
Villa Patria met Mediaroom, Privézwembad, Zomerkeuken, Fitnessruimte
Zeer duurzaam
Elegante vakantievilla voor 8 personen, 3 slaapkamers, zwembad, garage. Vlakbij zee en centrum.
6% Actie 01-05-2026 - 31-10-2026
VILLA Provos- villa met 40m2 zwembad met massage, sauna haard, 3 slaapkamers met eigen badkamer en een grote tuin met natuurlijke schaduw van de eeuwenoude eiken
Villa Del Mar ligt aan het mooiste strand in een kleine toeristische badplaats in Medići, midden in de Rivièra van Omiš
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
mei - Ø 194€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 301€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
mei - 85% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
januari - slechts 26% vrij
231€ voor 07 feb. - 14 feb.
229€ Jaarlijks gemiddelde
79% voor 07 feb. - 14 feb.
65% Jaarlijks gemiddelde
Vanaf 58 € kunt u onze accommodaties in Split & omgeving boeken en gemiddeld 197 m² (vakantiehuizen) en 52 m² (appartementen) overnachten.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Omiš-Riviera of Makarska Riviera. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 58 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Villa Opera, VILLA Delmati-tennisbanen. Zwembad 12 Per en Villa Ognjistar met privézwembad in Split & omgeving het beste beoordeeld.
U hoeft uw huisdier in Split & omgeving niet achter te laten, want er zijn 433 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Omiš-Riviera, Makarska Riviera en Trogir region bijzonder comfortabel.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.