Hoe duur is een vakantiewoning in Split & omgeving?
Vanaf 59 € kunt u onze accommodaties in Split & omgeving boeken en gemiddeld 200 m² (vakantiehuizen) en 52 m² (appartementen) overnachten.
Villa Alta Vista in Brela: 180 m², 3 kamers, plaats voor 8 personen – uw vakantie in Dalmatië!
20% Actie 08-06-2026 - 11-07-2026
Vakantiehuis voor een ontspannende vakantie in Makarska: 250 m², 4 kamers, plaats voor maximaal 8 personen.
Villa Vikki met zwembad, 3 slaapkamers, 8 gasten, pergola met zomerkeuken en barbecue. Huisdieren welkom.
Duurzaam
8% Actie 08-06-2026 - 18-06-2026
Luxe accommodatie met 5 slaapkamers, 5 badkamers, 3 keukens, een verwarmd overloopzwembad en spectaculair panoramisch uitzicht op zee
Luxe 7-kamer villa MI met privé zwembad, biljartkamer, loopband, 500m van het strand
Zeer duurzaam
Villa Una met verwarmd zwembad, 1 km van het strand verwijderd 3-slaapkamer villa met sauna, verwarmd zwembad, biljart, tafeltennis, zeezicht
22% Actie 15-08-2026 - 21-08-2026
Villa Sagnia, 4 en-suite slaapkamers, zeezicht Verwarmd privézwembad van 39m², fitnessruimte, 4 en-suite slaapkamers met zeezicht, 1,2 km van het strand en het centrum van Makarska verwijderd
Duurzaam
Charmante villa voor 6+2 gasten met zwembad, sportgebied & buiten dineren – Een privé toevluchtsoord omringd door natuur, slechts 24 km van Trogir en zee
Duurzaam
Villa TELA is moderne en luxe villa gelegen in de ongerepte natuur, in het kleine pittoreske dorpje Kučić in bergen, omringd door heuvels, opnieuw dicht bij de zee.
20% Actie 13-06-2026 - 21-06-2026
Vakantiehuis voor een ontspannende vakantie in Makarska: 220 m², 4 kamers, plaats voor maximaal 9 gasten – boek nu!
NEU! Villa Angela in Krivodol, 170 m², 8 slaapplaatsen.
Appartement Villa Skura Privé zwembad
Nieuw appartement VILLA ŠKURA voor 8 personen met 4 slaapkamers, verwarmd zwembad 8 * 4 m, zomerkeuken met barbecue, volledige privacy. Gelegen in een klein dorpje Naklice, op slec
Villa Glory Grande met zwembad en fantastisch zeezicht, rustig gelegen, 3 slaapkamers
Duurzaam
27% Actie 08-06-2026 - 26-06-2026
VILLA Pocrnja, zwembad, jacuzzi, sauna
Luxe villa Pocrnja met een verwarmd zwembad, jacuzzi, sauna en solarium, max. 12 personen. Een fantastisch uitzicht op zee - slechts 200 meter van het centrum en op slechts 400 meter van het strand.
Villa CroAdria: 5 slaapkamers, 5 badkamers, slaapplaats voor 12 personen. Biedt een verwarmd zwembad van 42m², een open woonruimte van 50m², barbecue en sportveld. Loop naar het strand, winkels, restaurants. Nabij Split, Omiš & de Cetina rivier.
30% Actie 26-07-2026 - 03-08-2026
Gezellig stenen huis Nonno met zwembad, 2 slaapkamers, rustige locatie in Gornje Tučepi, perfect voor familievakantie aan de Makarska Riviera.
Duurzaam
cekamo jos.........................................
Zeer duurzaam
Seaview villa Dreams of Dalmatia I
Zeezicht villa met wellness, Dreams Of Dalmatia I Privé en verwarmd 30m² zwembad, Wellness, Hot-Tub, Gym, 4 en-suite slaapkamers, 220m van het strand in Baska Voda
15% Actie 08-06-2026 - 12-06-2026
Ivana met zeezicht op een rustige locatie
Vakantiehuis met zwembad in Tucepi aan de Makarska Riviera, mooi terras met zeezicht, TV/SAT, WLAN internet. Gezinsvriendelijk huis met vijf slaapkamers.
10% Last minute 27-06-2026 - 03-07-2026
Nieuw! Villa Hillside Gem: verwarmd zwembad, whirlpool, biljart
10% Vroeg 08-07-2026 - 17-07-2026
Villa Astera - verwarmd zwembad
Villa Astera - verwarmd zwembad, 4 slaapkamers en zeezicht Villa met 4 slaapkamers en privézwembad van 28 m², 2,5 km van het strand en 7 km van de stad Trogir
Duurzaam
10% Actie 08-06-2026 - 04-09-2026
Villa Cvita is een moderne en nieuwe vakantie villa met zwembad in Kastela in de buurt van Split en Trogir in Kroatië. De villa heeft 4 slaapkamers met elk een eigen badkamer, een barbecue, een eigen parkeerplaats en een zwembad.
Hillside Villa Paradise met verwarmd zwembad, gym, funzone 3 en-suite slaapkamers, professionele gym, funzone met PS5, 2 woonkamers, 7 km van het strand
10% Actie 08-06-2026 - 03-07-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
mei - Ø 199€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 301€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 87% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 77% vrij
221€ voor 13 jun. - 20 jun.
203€ Jaarlijks gemiddelde
77% voor 13 jun. - 20 jun.
80% Jaarlijks gemiddelde
Vanaf 59 € kunt u onze accommodaties in Split & omgeving boeken en gemiddeld 200 m² (vakantiehuizen) en 52 m² (appartementen) overnachten.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Omiš-Riviera of Hrvace. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 59 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Villa Opera, VILLA Delmati-tennisbanen. Zwembad 12 Per en Villa Ognjistar met privézwembad in Split & omgeving het beste beoordeeld.
U hoeft uw huisdier in Split & omgeving niet achter te laten, want er zijn 441 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Omiš-Riviera, Makarska Riviera en Trogir region bijzonder comfortabel.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox