Hoe duur is een vakantiewoning in Split & omgeving?
Vanaf 62 € kunt u onze accommodaties in Split & omgeving boeken en gemiddeld 206 m² (vakantiehuizen) en 53 m² (appartementen) overnachten.
Luxe villa voor een unieke vakantie
Sterk ingerichte villa, die absolute privacy en de vele faciliteiten die uw vakantie zal veranderen in een unieke ervaring biedt. Jacuzzi, buitensauna, een prachtig zwembad ....
Hillside Villa Paradise met verwarmd zwembad, gym, funzone 3 en-suite slaapkamers, professionele gym, funzone met PS5, 2 woonkamers, 7 km van het strand
10% Actie 01-09-2026 - 01-11-2026
Villa Astera - verwarmd zwembad
Villa Astera - verwarmd zwembad, 4 slaapkamers en zeezicht Villa met 4 slaapkamers en privézwembad van 28 m², 2,5 km van het strand en 7 km van de stad Trogir
Duurzaam
10% Actie 24-08-2026 - 04-09-2026
Villa in het achterland van Makarska met bubbelbad, Finse sauna, verwarmd zwembad, tafeltennis, speelhuis Villa Dalmatië met hottub, sauna, verwarmd zwembad
Duurzaam
Luxury Villa Lucas is een accommodatie van hoge kwaliteit, gelegen in Podstrana, op slechts 8 km van Split en 20 meter van de zee. Biedt 7 slaapkamers, 7 badkamers,
15% Actie 24-08-2026 - 07-09-2026
House Elly zwembad en uitzicht op zee
Charmant huisje met zwembad in een rustige locatie met uitzicht op zee, boven ger stad Makarska. Een klein stukje rijden van het centrum en het strand.
Stijlvolle woning met verwarmd privézwembad van 40,5 m², whirlpool, Finse sauna, biljart, 5 comfortabele slaapkamers, 6 badkamers en uitzicht op zee
Zeer duurzaam
Villa Mirna, een fantastisch uitzicht en verwarmd zwembad, in totale privacy.
30% Actie 24-08-2026 - 28-08-2026
Villa Ana met zwembad, 18 personen
De Villa Ana is gelegen in een rustige locatie in Stanići en biedt absolute privacy. Het beschikt over 5 appartementen en 50m² privé zwembad met de zomer keuken. Ruimte voor 18 personen.
Luxe 5-slaapkamervilla Meliora met verwarmd zwembad, fitnessruimte, pooltafel, sauna, bubbelbad en uitzicht op zee
Vakantiehuis voor ontspanningsvakantie Podstrana: 500 m² woonoppervlak voor maximaal 12 personen bij Split!
5% Actie 24-08-2026 - 31-08-2026
Villa San`t Antonio direct aan het strand – exclusief zeezicht en directe toegang tot de zee
Duurzaam
10% Last minute 29-08-2026 - 23-09-2026
Luxe dakterraszwembad & zeezicht
PRIVE VERWARMD DAKZWEMBAD · PANORAMISCH UITZICHT OP DE ADRIATISCHE ZEE · PRIVE 2-LAAGS 4-SLAAPKAMER RESIDENTIE
5% Last minute
Ivana met zeezicht op een rustige locatie
Vakantiehuis met zwembad in Tucepi aan de Makarska Riviera, mooi terras met zeezicht, TV/SAT, WLAN internet. Gezinsvriendelijk huis met vijf slaapkamers.
15% Last minute 05-09-2026 - 18-09-2026
De nieuwe luxe strandvilla in Duće biedt een ruime leefruimte van 300 m², met een capaciteit voor 10 gasten.
Verwarmd infinity zwembad met hydromassage, een bubbelbad, 3 slaapkamers + slaapbank in de Fun zone, 4 badkamers, Playstation 5, 1 km van zee.
Duurzaam
Heritage House Bašić – Rust, natuur en ontspanning in Dalmatië, perfecte toevluchtsoord voor 4 gasten
Duurzaam
Luxe villa met 4 slaapkamers, privézwembad, fitnessruimte, Finse sauna, twee keukens, stijlvolle woonkamer
Vakantiehuis ontspanningsvakantie Imotski: 235 m², 4 kamers, plaats voor 8 personen in Split & omgeving.
Vakantiehuis Kristina in Tugare, omgeving Split, 240m² voor maximaal 12 gasten.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
mei - Ø 199€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 299€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 87% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 73% vrij
287€ voor 29 aug. - 05 sep.
192€ Jaarlijks gemiddelde
80% voor 29 aug. - 05 sep.
80% Jaarlijks gemiddelde
Vanaf 62 € kunt u onze accommodaties in Split & omgeving boeken en gemiddeld 206 m² (vakantiehuizen) en 53 m² (appartementen) overnachten.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Omiš-Riviera of Hrvace. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 62 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Villa Opera, VILLA Delmati-tennisbanen. Zwembad 12 Per en Villa Ognjistar met privézwembad in Split & omgeving het beste beoordeeld.
U hoeft uw huisdier in Split & omgeving niet achter te laten, want er zijn 400 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Omiš-Riviera, Makarska Riviera en Trogir region bijzonder comfortabel.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox