Hoe duur is een vakantiewoning in Trogir & omgeving?
Vanaf 60 € kunt u onze accommodaties in Trogir & omgeving boeken en gemiddeld 165 m² (vakantiehuizen) en 60 m² (appartementen) overnachten.
Villa Cvita is een moderne en nieuwe vakantie villa met zwembad in Kastela in de buurt van Split en Trogir in Kroatië. De villa heeft 4 slaapkamers met elk een eigen badkamer, een barbecue, een eigen parkeerplaats en een zwembad.
Villa Stela - Droomfamilie-oase
Onvergetelijke vakantie: zwembad, jacuzzi, tuin en plezier voor het hele gezin
Villa Veluri met 4 slaapkamers en verwarmd zwembad
Duurzaam
NIEUW! Villa Paloma Blanca met privé verwarmd zwembad, jacuzzi, Finse sauna en fitnessruimte, 100 m van het strand.
4 slaapkamers, 3 badkamers, privé zwembad van 40m2, whirlpool, zomerkeuken, tafeltennis, tafelvoetbal, absolute privacy, op slechts 2 km van het strand
Zeer duurzaam
NIEUWE Villa Consido, een 3-slaapkamer toevluchtsoord met uitzicht op zee
cekamo jos.........................................
Zeer duurzaam
Villa Marin, 30 meter van de zee
Het enige vakantiehuis:
Exclusief appartement in Ljubljeva de buurt van Trogir is een plek waar je kunt terug te trekken en te herstellen. Al het vooruitzicht gefascineerd direct aan de heldere blauwe zee.
Duurzaam
Strandvilla Pensa met 3 slaapkamers met eigen badkamer, 4e slaapkamer met slaapbank, privézwembad, speeltuin, geschikt voor 6+2 personen.
Villa Admiral in Blizna Gornja: 246 m², 4 kamers, slaapplaatsen voor 8.
Villa Astera - verwarmd zwembad
Villa Astera - verwarmd zwembad, 4 slaapkamers en zeezicht Villa met 4 slaapkamers en privézwembad van 28 m², 2,5 km van het strand en 7 km van de stad Trogir
-10% Korting 28-03-2026 - 01-11-2026
Duurzaam
NIEUW! Villa San Pietro in Kaštela: 150m², geschikt voor 12 personen,
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Kastel Gomilica
Ruime villa voor 14 personen met zeezicht, privé verwarmd zwembad van 36 m², jacuzzi, zeven slaapkamers, fitnessruimte, tafelvoetbal, PS4, zomerse keuken, gratis WiFi
Beachfront Holiday Home with pool MaMi
tot -10% Korting 01-05-2026 - 31-05-2026
Charmante villa voor 6+2 gasten met zwembad, sportgebied & buiten dineren – Een privé toevluchtsoord omringd door natuur, slechts 24 km van Trogir en zee
Duurzaam
Nieuw! Villa Petra Pool, Sauna
NIEUW !! Villa Petra prive verwarmd zwembad met sauna, 5 slaapkamers met eigen badkamer, 50 meter van de zee!
NIEUW! VILLA FILIP Pool & Sauna & Meerblic
NIEUW !! VILLA FILIP 26m2 prive verwarmd zwembad met sauna, 5 slaapkamers met eigen badkamer met douche, uitzicht op zee en 50 meter van de zee!
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Seget Donji
Vakantiehuis met zwembad in Trogir, Seget Donji, 200 m², voor 8 personen, 4 kamers, fitnessruimte, biljart, tafeltennis. Ons vakantiehuis ligt 100 m van het strand verwijderd.
Villa Alba Seget in Seget Vranjica biedt een ruime 350 m² met 5 kamers voor maximaal 10 gasten.
Nieuw gerenoveerd vakantiehuis met zwembad en uitzicht op zee. 4 tweepersoonskamers, 5 badkamers voor maximaal 10 personen.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 174€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 267€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 84% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
oktober - slechts 59% vrij
209€ voor 29 nov. - 06 dec.
217€ Jaarlijks gemiddelde
45% voor 29 nov. - 06 dec.
70% Jaarlijks gemiddelde
Vanaf 60 € kunt u onze accommodaties in Trogir & omgeving boeken en gemiddeld 165 m² (vakantiehuizen) en 60 m² (appartementen) overnachten.
Wij raden u aan uw vakantie door te brengen in Marina of Kastel Kambelovac. Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 60 € per nacht beschikbaar zijn.
In Trogir & omgeving zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Villa Meli, Villa Stela - Droomfamilie-oase en Vakantiehuis Ontspannende vakantie Kastel Novi zijn bijzonder aan te bevelen.
U hoeft uw huisdier in Trogir & omgeving niet achter te laten, want er zijn 89 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Kastel Novi, Seget Donji en Vinisce bijzonder comfortabel.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.