Hoe duur is een vakantiewoning in Omiš-Riviera?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Omiš-Riviera 237 € per nacht.
Luxe villa voor een unieke vakantie
Sterk ingerichte villa, die absolute privacy en de vele faciliteiten die uw vakantie zal veranderen in een unieke ervaring biedt. Jacuzzi, buitensauna, een prachtig zwembad ....
Villa Porto Mimice met 40m² privé verwarmd zwembad met massage, 4 slaapkamers, sauna, gym, biljart
10% Actie 25-09-2026 - 31-10-2026
NEW!Seaview Villa Granda Lokva
NIEUW Villa Granda Lokva met 54m² verwarmd zwembad, uitzicht op zee, 10 pers. 5 slaapkamers met eigen badkamer, verwarmd zwembad met aangebouwde hydromassage, spectaculair uitzicht op zee, 1,7 km van het strand.
Villa Jelena-Pool & Massage, Sauna
Villa Jelena-28m2 zwembad met sauna en geiser, zomerkeuken en grill, sauna, speeltuin, volledig voorzien van airconditioning
Nieuwe Luxe appartementen direct aan het privé-strand
15% Last minute
Luxe Villa Baan / huis met verwarmd zwembad en jacuzzi, biljart, met uitzicht op de zee / de eilanden, 120 m van de zee, maximaal 12 personen.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Tugare
Villa Roko met 4 slaapkamers, een privé zwembad van 32m², een speeltuin en een prachtige omgeving die perfect geschikt is voor families en vrienden voor een ontspannende vakantie
Meerblickvilla Mila met 4 en-suite slaapkamers, privézwembad, Finse sauna, loopband, zandstrand 250m
Vila Maria, rust voor lichaam en geest in het achterland van het prachtige Dalmatische stadje Omiš
10% Vroeg 24-11-2026 - 20-12-2026
NIEUW! Villa Dattero -Privézwembad, Jacuzzi, Sauna, Mediaruimte Luxe accommodatie met 3 en-suite master slaapkamers, 2 woonkamers, een verwarmd zwembad, prachtig uitzicht op zee
Nieuwe vakantievilla met verwarmd zwembad en omheinde binnenplaats, voor 10 personen, vlakbij zandstrand en zee (150 m), loopafstand van alle stedelijke voorzieningen en het stadsc
Villa Magnolia mit Pool und Whirlpool
Villa Magnolia: Vakantiehuis in Tugare met verwarmd zwembad en whirlpool, 180m² voor 10 personen, 4 kamers.
Nieuwe exclusieve villa met buitenzwembad met uitzicht op zee
16% Last minute 03-10-2026 - 09-10-2026
Nieuwe luxe villa met de beste panoramisch uitzicht op zee
15% Last minute
VILLA Pocrnja, zwembad, jacuzzi, sauna
Luxe villa Pocrnja met een verwarmd zwembad, jacuzzi, sauna en solarium, max. 12 personen. Een fantastisch uitzicht op zee - slechts 200 meter van het centrum en op slechts 400 meter van het strand.
Villa Petra, uitzicht op zee, zwembad, max.10P.
KRIJG 10% KORTING! Aan het strand, verwarmd zwembad, een fitnessruimte, een sauna, een prachtig uitzicht op zee, 50m van het strand en restaurant, 9 personen
Villa ALLEGRA zwembad, uitzicht op zee, 8 pers
De Villa Allegra heeft een eigen verwarmd zwembad, een groot terras met prachtig uitzicht op zee, de villa is volledig voorzien van airconditioning, licht en gezellig!
Gelegen in een kleine toeristische bestemming Lokva Rogoznica, gelegen tussen Omiš en Makarska, heeft Villa Vista alle moderne comfort om vakanties door te brengen vol plezier en ontspanning.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Naklice
Welkom in Villa Nacle, een luxueus toevluchtsoord in het rustige dorp Naklice, slechts 7 km van de pittoreske stad Omiš en de glinsterende Adriatische kust verwijderd.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
mei - Ø 185€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 284€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
december - 89% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 84% vrij
227€ voor 26 sep. - 03 okt.
171€ Jaarlijks gemiddelde
89% voor 26 sep. - 03 okt.
85% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Omiš-Riviera 237 € per nacht.
Wie voordelig op vakantie wil in Omiš-Riviera, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Lokva Rogoznica, Sumpetar Jesenice en Zvečanje.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Omiš-Riviera, moet u zeker Villa Opera, Villa Mandolina en VILLA Delmati-tennisbanen. Zwembad 12 Per nader bekijken.
In Omiš-Riviera zijn er 80 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: Lokva Rogoznica, Marusici en Omiš.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox