Hoe duur is een vakantiewoning in Omiš-Riviera?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Omiš-Riviera 198 € per nacht.
Huis voor een ideale vakantie in de natuur en stilte.
Luxe nieuwe villa met 4 slaapkamers en privézwembad, op 120 m van het strand
Nieuwe Luxe appartementen direct aan het privé-strand
Zeer duurzaam
Villa Jelena-Pool & Massage, Sauna
Villa Jelena-28m2 zwembad met sauna en geiser, zomerkeuken en grill, sauna, speeltuin, volledig voorzien van airconditioning
Meerblickvilla Mila met 4 en-suite slaapkamers, privézwembad, Finse sauna, loopband, zandstrand 250m
Private 28m2 groot zwembad, 4 slaapkamers, zomer keuken en een fantastisch uitzicht over de zee en het eiland Brac.
Nieuwe Exklussive 4 + sterren villa met zwembad
Zeer duurzaam
Nieuwe luxe villa met de beste panoramisch uitzicht op zee
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Tugare
Villa Roko met 4 slaapkamers, een privé zwembad van 32m², een speeltuin en een prachtige omgeving die perfect geschikt is voor families en vrienden voor een ontspannende vakantie
Duurzaam
5-sterren villa Porto Mimice met 40 m 2 prive zwembad met massage, 4 slaapkamers, sauna, fitnessruimte, biljart In juli geklasseerd, maak gebruik van de mogelijkheid om een villa te huren voor een vakantie
10% Vroeg 04-07-2026 - 28-08-2026
5 slaapkamers, 4 badkamers en een toilet, keuken, grote eethoek voor 12, een woonkamer, een fitnessruimte, een groot balkon, overdekt terras met prachtig uitzicht op zee, 2
Duurzaam
Villa Ivan and Ian, pool, sea view
Mooi huis op drie verdiepingen, totale oppervlakte van 300m2, met zwembad met verwarmd water, met zes kamers, 2 km van het centrum van Omis. Het huis ligt op 50 meter van de zee.
Duurzaam
Luxe Villa Baan / huis met verwarmd zwembad en jacuzzi, biljart, met uitzicht op de zee / de eilanden, 120 m van de zee, maximaal 12 personen.
Villa ALLEGRA zwembad, uitzicht op zee, 8 pers
De Villa Allegra heeft een eigen verwarmd zwembad, een groot terras met prachtig uitzicht op zee, de villa is volledig voorzien van airconditioning, licht en gezellig!
10% Actie 16-05-2026 - 21-05-2026
Nieuwe exclusieve villa met buitenzwembad met uitzicht op zee
Zeer duurzaam
Villa Magnolia mit Pool und Whirlpool
Villa Magnolia: Vakantiehuis in Tugare met verwarmd zwembad en whirlpool, 180m² voor 10 personen, 4 kamers.
Duurzaam
NIEUW! Villa Dattero -Privézwembad, Jacuzzi, Sauna, Mediaruimte Luxe accommodatie met 3 en-suite master slaapkamers, 2 woonkamers, een verwarmd zwembad, prachtig uitzicht op zee
Appartement Miroslav Vojnovic A5
Gezellig appartement bij het strand voor 4+2 personen met patio, mediterrane tuin, barbecue en privéparkeerplaats op slechts 50m van het zandstrand.
Zeer duurzaam
Villa Petra, uitzicht op zee, zwembad, max.10P.
KRIJG 10% KORTING! Aan het strand, verwarmd zwembad, een fitnessruimte, een sauna, een prachtig uitzicht op zee, 50m van het strand en restaurant, 9 personen
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Naklice
Welkom in Villa Nacle, een luxueus toevluchtsoord in het rustige dorp Naklice, slechts 7 km van de pittoreske stad Omiš en de glinsterende Adriatische kust verwijderd.
Zeer duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 189€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 317€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
mei - 86% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
december - slechts 36% vrij
216€ voor 31 jan. - 07 feb.
199€ Jaarlijks gemiddelde
78% voor 31 jan. - 07 feb.
67% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Omiš-Riviera 198 € per nacht.
Wie voordelig op vakantie wil in Omiš-Riviera, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Duce, Dugi rat en Lokva Rogoznica.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Omiš-Riviera, moet u zeker Villa Opera, Villa Mandolina en VILLA Delmati-tennisbanen. Zwembad 12 Per nader bekijken.
In Omiš-Riviera zijn er 116 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: Gata, Lokva Rogoznica en Omiš.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.