Hoe duur is een vakantiewoning in Markgräflerland?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Markgräflerland 124 € per nacht.
Vakantiewoning Haus Ditfurth in Staufen im Breisgau, zuidelijk Zwarte Woud, is een gezellig klein appartement voor 2 personen. Goed uitgerust; rustig gelegen boven het stadje Staufen.
Bijzonder duurzaam
Comfortwoning op de Sonnberg met sauna
Goed onderhouden rookvrij vakantiehuis met sauna en veel comfort, 3 aparte slaapkamers, max. 8 p. + baby, aparte WC, een badkamer met WC, douche + bad, verdere douche / WC, geen huisdieren.
Duurzaam
Moderne 4-sterren vakantiewoning in het zuidelijkste deel van Duitsland, het prachtige Markgräflerland, in het zogenaamde drielandenpunt, Zwitserland, Frankrijk.
Duurzaam
Terraswoning aan de voet van het zuidelijke Zwarte Woud met uitzicht op de Rijnvlakte tot aan de Vogezen en de Schloßberg op een rustige toplocatie.
Barrièrevrije vakantiewoning in een historisch vakwerkhuis in Staufen, ideaal voor 2 personen.
FeWo. Lind Badenweiler 4 sterren
4 sterren DTV FeWo 73m² - KURZONE 1 met 35m² UITZICHTSTERRAS, met eigen garage + aparte fietsgarage
Ferienwohnung in biologisch liebevoll sanierten Fachwerkhaus aus dem 16. Jahrhundert
vakantiewoning van 40m² in een historisch vakwerkhuis in Staufen, ideaal voor 2 personen.
Zeer duurzaam
Dit uitzonderlijke 4-sterren vakantiehuis (gecertificeerd door de Duitse Vereniging voor Toerisme) ligt in het centrum van het kuuroord Bad Krozingen.
Zeer duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 84€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 94€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 72% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juni - slechts 13% vrij
96€ voor 01 aug. - 08 aug.
89€ Jaarlijks gemiddelde
22% voor 01 aug. - 08 aug.
43% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Markgräflerland 124 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Kandern of Buggingen. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 47 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Markgräflerland? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties `s Hexenhüsli, Comfortwoning op de Sonnberg met sauna en Haus Ditfurth.
In Markgräflerland zijn er 6 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: Badenweiler, Schliengen en Staufen im Breisgau.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox