Hoe duur is een vakantiewoning aan de Mecklenburger Oostzeekust?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven aan de Mecklenburger Oostzeekust een gemiddelde prijs van 112 € voor één nacht.
Fewo 11.2 Graal-Müritz, Vakantieappartement in Graal-Müritz aan de Oostzee, 113qm, voor 6 personen, 3 slaapkamers met SAT-TV, ruime woonruimte, sauna en balkonterras.
Hoogwaardige en stranddichte 4**** FeWo gelijkvloers met terras/tuin, ondergrondse garage, strandstoel
Zeer duurzaam
Mooi omheind vakantiehuis met gedeeltelijk zeezicht, grote tuin en fietsenstalling. Gratis wifi en strandstoel beschikbaar. Honden zijn welkom.
Top locatie! 65 m², 150 m van het strand, rustig en centraal gelegen in Rerik, goede apparatuur, WLAN
☀️Ostseeperle-3 ⎈⎈⎈⎈⛱(W-LAN incl.)
"Dromen aan zee" Vakantie op een wit zandstrand!!! Ontspan in een verfijnd 3-kamer appartement met 2 slaapkamers met 2 slaapkamers en zuid-west balkon & slechts een paar meter naar het strand.
Stijlvol ingerichte suite met 80 m² en balkon in het hart van de populaire badplaats Warnemünde. Het biedt vakantiegevoel voor 4 personen met 2 slaapkamers. 400m naar het strand.
Vakantie met het geluid van de zee
Vakantie aan zee - slechts 1 min. naar het witte Oostzeestrand van Kühlungsborn aan de Oostzee (MV)
10% Actie 25-01-2026 - 28-02-2026
Charmant huisje ingericht met romantische flair, midden in een grote tuin, omgeven door rust, een plek om je goed te voelen en aan te komen.
Zeer duurzaam
Schuur & Filmpaleis & Sauna & Tuin & 2 Slaapkamers & Hooislaapplek & Barbecueplaats & 250 m² ruimte
10% Last minute 25-01-2026 - 15-02-2026
Vakantiehuis en appartementen Fam.Walter
Vakantiehuis met uitzicht op de Oostzee Comfortabel 80m² + groot terras aan 2 zijden van het huis
Duurzaam
Prachtig en exclusief halfvrijstaand huis onder riet voor 8 personen + 1 peuter: 4 slaapplaatsen, 2 badkamers, sauna, houtkachel, kitchenette, 2 parkeerplaatsen, elektrische laadpaal
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Haus Sonnenschein in Nakenstorf, 85m² voor 4 personen, 3,5 kamer.
☀️ Ostseedüne Kühlungsborn ⛱(W-LAN )
"Een droom aan zee" Vakantie op een fijn wit zandstrand !!!! Ontspan in een verfijnde vakantiewoning (45m²) met balkon op het zuiden, ondergrondse parking en W-LAN inbegrepen.
BeachHouse Kühlungsborn: 70 m² vakantiewoning aan de Oostzee, ideaal voor 2 personen, dicht bij het strand
12% Last minute 25-01-2026 - 31-01-2026
Holgers Lütten Hütt: Vakantiehuis in Papendorf, 42 m² woonoppervlak, 2 kamers, voor max. 4 personen.
Schattig vakantiehuis, 3 slaapkamers, tuin, open haard, galerij, wellness, naar het strand 400m
Exclusief vakantiehuis voor 6 personen met 3 slaapkamers, 2 badkamers, infrarood sauna. Geniet van de zon op het grote terras op het zuiden!
Duurzaam
Vakantiewoning in de buurt van Travemünde
Gezellige 3-kamer vakantiewoning met terras en aangrenzende speeltuin en ligweide met barbecue, zwembad en sauna in het huis, gratis WLAN toegang, strand 800 m
gezellige, lichte, goed uitgeruste 2-kamer vakantiewoning met tuin, 2 terrassen, parkeerplaats, W-LAN, dicht bij het strand (ca. 350 m), het hele jaar te huur
Duurzaam
Vakantiehuis aan de Oostzee in Boiensdorf, nabij eiland Poel, Wismar, Rerik, voor 6 personen, 3 slaapkamers, honden welkom, tuin, overdekt terras, omheining, sauna
Zeer duurzaam
5% Actie 01-02-2026 - 31-03-2026
Vakantiewoning Ostseeliebe Barendorf
In prachtige natuur, dicht bij het strand, aan het fietspad van de Oostzee, zwembad, sauna, grote tuin, WiFi, Smart TV. In de buurt van Travemünde
Duurzaam
Vakantiewoning Oostzeezicht Barendorf
Prachtig uitzicht op de Oostzee, dicht bij het strand, op het fietspad van de Oostzee, zwembad, sauna, grote tuin, WiFi, TV met internet. In de buurt van Travemünde
Duurzaam
2018 gebouwd huis in Rerik op groot terrein met vrij uitzicht in de natuur, ca. 13 minuten lopen naar de Oostzee, 3 slaapkamers, 2 terrassen, wellnessbad, WLAN, parkeerplaats, max 7 personen,
Vakantiehuis Am Teich Rerik-Blengow
Mooi vakantiehuis direct aan de idyllische dorpsvijver met fontein in de gezellige wijk Rerik-Blengow. 3 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, houtkachel, grote tuin, 2 km naar het strand.
Duurzaam
Welkom in onze mooie moderne ca. 46 m² penthouse flat, die is gelegen op de 2e verdieping en biedt ruimte voor 2 personen.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 82€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 138€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 69% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 19% vrij
171€ voor 31 jan. - 07 feb.
114€ Jaarlijks gemiddelde
71% voor 24 jan. - 31 jan.
48% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven aan de Mecklenburger Oostzeekust een gemiddelde prijs van 112 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Mecklenburger Oostzeekust, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Graal-Müritz, Kühlungsborn en Rostock & Umland.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen aan de Mecklenburger Oostzeekust, moet u zeker ****Wellness Residence Dünenschloss, HOLIDAY VILLAGE 39c+STRANDMAND en HOLIDAY VILLAGE 39b +STRANDBasket nader bekijken.
Ja, aan de Mecklenburger Oostzeekust zijn er 1.594 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Kühlungsborn, Rostock & Umland en Nordwestmecklenburg.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.