Hoe duur is een vakantiewoning aan de Mecklenburger Oostzeekust?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven aan de Mecklenburger Oostzeekust een gemiddelde prijs van 113 € voor één nacht.
Mooie en exclusieve halfvrijstaande woning onder riet met tuin. Voor 8 personen + 1 peuter, sauna, houtkachel, terras, WiFi, kitchenette, elektrisch laadstation, 2 parkeerplaatsen
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Küstenglück in Rerik: 140 m², 3 kamers, plaats voor 6 personen – uw vakantie aan zee!
Baltic Sky Villa Beach Pearl Nr. 1
Dompel uzelf onder in een PREMIUM appartement op de begane grond met Wi-Fi, rustig en 120m van het water. Breng de beste dagen van het jaar door en voel je thuis!
Vakantiewoning Ostseelicht Barendorf
In prachtige natuur, dicht bij het strand, aan het fietspad van de Oostzee, zwembad, sauna, grote tuin, WiFi, Smart TV. In de buurt van Travemünde
Duurzaam
Top locatie! 65 m², 150 m van het strand, rustig en centraal gelegen in Rerik, goede apparatuur, WLAN
BeachHouse - heel dicht bij het strand
BeachHouse Kühlungsborn: 70 m² appartement aan de Oostzee, ideaal voor 2-3 personen, dicht bij het strand
15% Last minute 11-04-2026 - 11-05-2026
Prachtig en exclusief halfvrijstaand huis onder riet voor 8 personen + 1 peuter: 4 slaapplaatsen, 2 badkamers, sauna, houtkachel, kitchenette, 2 parkeerplaatsen, elektrische laadpaal
Bijzonder duurzaam
25% Last minute
Vakantiewoning Oostzeezicht Barendorf
Prachtig uitzicht op de Oostzee, dicht bij het strand, op het fietspad van de Oostzee, zwembad, sauna, grote tuin, WiFi, TV met internet. In de buurt van Travemünde
Duurzaam
2018 gebouwd huis in Rerik op groot terrein met vrij uitzicht in de natuur, ca. 13 minuten lopen naar het strand, 2 slaapkamers, terras, wellnessbad, WLAN, parkeerplaats, max. 4 personen
10% Last minute
Reitdackhus – rustig & dicht bij het strand
Rietgedekt vakantiehuis, stijlvol design met rust en het hoogste comfort, eigen sauna & terras
15% Last minute 11-04-2026 - 11-05-2026
HOLIDAY VILLAGE 39c+STRANDMAND
Het pas gerenoveerde huis aan de rand van het veld heeft 1 strandstoel op het strand tijdens het seizoen. WLAN + 2 fietsen beschikbaar. U kunt ook het naburige huis 39 B bij mij boeken.
Ferienhaus am Selliner See mit Boot Angeln
Vakantiehuis aan het Sellin meer in Ravensruh: 45 m², 5 personen, 1 kamer, boot & vissen inclusief
gezellige, lichte, goed uitgeruste 2-kamer vakantiewoning met tuin, 2 terrassen, parkeerplaats, W-LAN, dicht bij het strand (ca. 350 m), het hele jaar te huur
Duurzaam
Fantastisch vakantiehuis in Boiensdorf met uitzicht op de Oostzee en Salzhaff
Comfortabel, zeer rustig 3-kamerappartement direct aan zee in het vakantiehuis Dünengarten in Kühlungsborn aan de Oostzee, 65 m², 3 kamers, max. 4 (5) personen.
Duurzaam
Vakantiehuis - comfortabel, modern, prachtig uitzicht op het meer, zeer rustig, max. 8 pers. Dit comfortabel ingerichte vakantiehuis ligt in het noordwesten van Mecklenburg aan de baai van Lübeck.
Exclusief appartement van 106 m² aan de stadshaven in Rostock. Appartement op slechts 50m van de kade, voor 6 personen + kind (tot 3j), hond welkom, badkamer (douche/bad), WiFi, 2 balkons, ondergrondse parking.
15% Actie 11-04-2026 - 09-05-2026
Kindvriendelijk vakantiehuis met tuin en veel speelruimte, elektrische open haard, 1500 m naar de zwemplaats aan het Salzhaff, kinderen en honden welkom! Je kunt de zee ruiken.
Zeer duurzaam
10% Last minute
Kindvriendelijk vakantiehuis met verzorgde tuin en veel ruimte in het groen, infrarood sauna, elektrische open haard, 1500 m naar het water, huisdieren welkom! Je kunt de zee zien en ruiken!
Zeer duurzaam
10% Last minute
2018 gebouwd huis in Rerik op groot terrein met vrij uitzicht in de natuur, ca. 13 minuten lopen naar de Oostzee, 3 slaapkamers, 2 terrassen, wellnessbad, WLAN, parkeerplaats, max 7 personen,
Gezinsvriendelijk en comfortabel 3-kamer vakantieappartement met terras en uitzicht op het Salzhaff voor 4-6 personen, 67 m² woonoppervlak, 2 slaapkamers, vaatwasser, wasmachine, gratis wifi.
Zeer duurzaam
Exclusieve DHH met dakterras en uitzicht op de Oostzee, 250m van het strand, 3 slaapkamers, sauna, kinderbedjes en kinderstoelen, gratis WLAN, oplaadstation voor elektrische auto
Duurzaam
Mooi vakantiehuis in het zeer rustige Barendorf bij Travemünde. Gratis WiFi, strandstoel, open haard, fietsenstalling, carport, grote omheinde tuin, honden zijn welkom.
Vakantiehuis Bernstein Zierow Oostzee
Modern vakantiehuis (ca. 80m²) met 2 slaapkamers, terras op het zuiden met glazen dak in Zierow op ca. 600m van de Oostzee bij Wismar. Huis met ventilatiesysteem, omheind terrein
Zeer duurzaam
☀️Ostseeperle-3 ⎈⎈⎈⎈⛱(W-LAN incl.)
"Dromen aan zee" Vakantie op een wit zandstrand!!! Ontspan in een verfijnd 3-kamer appartement met 2 slaapkamers met 2 slaapkamers en zuid-west balkon & slechts een paar meter naar het strand.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 86€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 138€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 70% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 20% vrij
101€ voor 11 apr. - 18 apr.
112€ Jaarlijks gemiddelde
45% voor 11 apr. - 18 apr.
49% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven aan de Mecklenburger Oostzeekust een gemiddelde prijs van 113 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Mecklenburger Oostzeekust, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Graal-Müritz, Kühlungsborn en Rostock & Umland.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen aan de Mecklenburger Oostzeekust, moet u zeker ****Wellness Residence Dünenschloss, HOLIDAY VILLAGE 39c+STRANDMAND en HOLIDAY VILLAGE 39b +STRANDBasket nader bekijken.
Ja, aan de Mecklenburger Oostzeekust zijn er 2.056 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Kühlungsborn, Rerik & Umland en Nordwestmecklenburg.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox