Vakantieappartementen en huizen in Mildstedt
2 aanbiedingen voor uw vakantie in Mildstedt
10% Actie 28-06-2026 - 17-07-2026
Accommodaties in de buurt van Mildstedt
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantieappartement Husum Noordzee aan het biotoop met 42m² dakterras
De liefdevol ingerichte vakantiewoning Marsch & mehr is rustig en idyllisch gelegen in de Südermarsch. De ideale plek om te ontspannen.
Mooie, rustige vakantiewoning voor maximaal 4 personen met aparte ingang, parkeerplaats. eigen klein terras om te zitten en 1 groot overdekt terras met 2 ligbedden om te zonnen.
Vakantiehuis, 6 pers., 1 hond, WiFi
Noord-Friesland vakantiehuis 100 m² ****, 2-6 pers., 3 slaapkamers, 2 badkamers. Prachtig uitzicht, dicht bij zee, WLAN, hond toegestaan, tuin omheind. Met de 2e helft van het huis ook ideaal voor 2 gezinnen.
Het is een vrijstaand huis van 95 m² met een grote tuin in Friedrichstadt. Voldoende ruimte voor auto ook met aanhanger, fietsen, Boot met aanhanger en andere watersportuitrusting.
Historisches Ferienhaus Westerhafen im Holländerstädtchen Friedrichstadt
Historisch vakantiehuis Westerhafen in het Hollandse stadje Friedrichstadt
Rustige en ontspannende vakantie in een volledig gerenoveerd **** huis in het centrum van Friedrichstadt. W-lan en gebruik van een 4-persoons kano inbegrepen! Sauna beschikbaar
Zeer duurzaam
Ferienwohnung Urlaub auf der Warft
Vakantiehuis op de terp in Witzwort, Noordzee, 100m², 2 kamers, voor 2 - 4 personen. Hond
Friesenkate Seeth augustus boekbaar
Comfortabel rietgedekt vakantiehuis met ruime tuin en terras, rustig gelegen aan de rand van het dorp
Zeer duurzaam
Een goed gevoel onder het riet
Ons landhuis 'Feel good under thatch' nodigt u uit om het hele jaar door te ontspannen en tot rust te komen op de ruime binnenplaats ( m²).
Huis op de dijk op Nordstrand: 130 m², 3 kamers, plaats voor 6 personen – geniet van vakantie aan zee!
Vakantiehuis onder riet aan de Noordzee bij St. Peter-Ording
Time-out onder riet, rustig gelegen, dicht bij de haven van Süderhafen
Duurzaam
FeWo aan de Eider in St. Annen, 120m², 2 kamers, max. 4 personen.