Hoe duur is een vakantiewoning in Nordheide?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Nordheide een gemiddelde prijs van 110 € voor één nacht.
Vakantiehuis voor maximaal 6 personen in de Lüneburger Heide, ruim, tuin; centrale ligging en toch rustig; alle inkoopmogelijkheden ter plaatse, ideaal uitgangspunt voor uitstapjes
Vakantiewoning Hamburg-Rosengarten
5*****-COMFORT-FEWO, 85M²-NIEUWBOUW, TUIN TERRAS, DIEPE GARAGE, TOT 8 PERSONEN, HAMBURG-ZUID MET BOS EN HEIDE, 3xSMART-TV, WLAN
Bijzonder duurzaam
Beleef Hamburg of verken de Lüneburger Heide. Ideaal uitgangspunt voor uw activiteiten Aparte vakantiewoning Voor 2-4 personen. Zeer goede recensies.
Bijzonder duurzaam
klein volledig uitgerust pension met kleine tuin
Ferienwohnung Metropolregion Hamburg
Het gezellige, rustig gelegen vakantieappartement onder rieten dak met tuin biedt vakantie vanaf het eerste moment.
Vakantiehuis Elbe-Ilenpool -F****
Ontspan in alle rust. Ervaar schoonheid! Comfortabel en goed uitgerust vakantiehuis op een rustige locatie, met grote tuin, in het oosten van de Lüneburger Heide, ideaal voor 2 personen.
Zeer duurzaam
In de lichte en moderne vakantiewoning Schwienautal wordt je vakantie een ontspannende tijd op het platteland. Je kunt ontspannen dagen doorbrengen in een rustige omgeving met veel groen.
Duurzaam
In Hanstedt-Nindorf in de buurt van het wildpark midden op de Lüneburger Heide, biedt het comfortabele appartement HeidiLux 2 51m².
Duurzaam
Forest Holiday Apartment Hamburg
Wald-Ferienwohnung Hamburg: Stad dichtbij en goedkoop! Zonnig, zeer rustig, in luxe woonwijk voor 1 tot 6 personen. Ook populair als fitter's flat of fitter's accommodatie.
Zeer duurzaam
Het Engelmann-Beck vakantie appartement is geschikt voor maximaal 4 personen op ca. 80m².
Duurzaam
Moderne halfvrijstaande woning in Bendestorf/Nordheide. 3 slaapkamers, 2 badkamers, max. 6 pers., rust, natuur en vele recreatiemogelijkheden. Hamburg 30km verderop. Hondenoppasdienst!
Zeer duurzaam
Gezellig en goed onderhouden vakwerkhuis, direct aan het natuurgebied de Lüneburger Heide. Tot 8 personen kunnen hier verblijven op 120m², met open haard, terras en grote tuin.
Royale, vrijstaande bungalow met 3 slaapkamers, voor max. 5 personen
Lichtovergoten studiowoning om je goed te voelen in het natuurpark Lüneburger Heide. Perfect om te ontspannen, wandelen en fietsen. De Bossard kunstsite, Hamburg & Lüneburg zijn gemakkelijk te bereiken
Zeer duurzaam
Gezellig vakwerkhuis nodigt u uit voor een vakantie op de Lüneburger Heide
Zeer duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
maart - Ø 103€/nacht
Duurste maand:
oktober - Ø 117€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 61% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
mei - slechts 28% vrij
112€ voor 30 mei - 06 jun.
108€ Jaarlijks gemiddelde
17% voor 30 mei - 06 jun.
43% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Nordheide een gemiddelde prijs van 110 € voor één nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Hanstedt of Marschacht. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 37 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Nordheide? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Pension Perschall, Huis Heidi en Forest Holiday Apartment Hamburg.
In Nordheide zijn er 54 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: Bleckede, Dahlenburg en Nahrendorf.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox