Vakantieappartementen en huizen in Sint Odilienberg
2 aanbiedingen voor uw vakantie in Sint Odilienberg
Parterre: (hal(toilet), keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron), woon/eetkamer(TV, open haard, CD-speler, stereo-installatie), slaapkamer(2x 1-pers. bed, kinderbed)
Parterre: (hal, woonkamer(TV(satelliet), open haard, DVD-speler, radio, CD-speler, stereo-installatie, tuindeuren)
Accommodaties in de buurt van Sint Odilienberg
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Comfortabele vakantiewoning voor 3 personen
Het vakantiehuis Tamore ligt in het hart van Limburg, direct aan de Maasplassen aan de rand van Stevenswert in het villapark Porta Isola en is geschikt voor 4 personen.
Duurzaam
Vakantiechalet aan de waterlelievijver in NL-Susteren-Heide: 50 m², 2 kamers, max. 4 pers. (+2 honden), omheining
Landhaus geräumig ruhiger Umgebung
Landhuis ruim in rustige omgeving, 155 m², 2 kamers, max. 4 personen.
Duurzaam
8-Personen-Ferienhaus mit herrliche
Vrijstaand vakantiehuis (180m2/1000m2 terras en gazon). Niet in een vakantiepark. Rustig gelegen op het platteland. Honden welkom. Luxueus ingericht, ruim. Goede Auping-bedden.
Duurzaam
Vakantie midden in de natuur - mooie gezellige Ferie
Viersterren vakantiewoning voor twee personen aan de Nederrijn bij de Nederlandse grens.
Duurzaam
Duurzaam
Begane grond appartement ca. 83m² voor 1- 5 pers. 2 aparte slaapkamers, volledig ingerichte keuken met eethoek, woonkamer, grote badkamer en windbeschermd terras op het zuiden.
Zeer duurzaam
Cabin met panoramisch uitzicht en hottub
Ideale accommodatie voor rust, natuur en luxe
Grote boomhut ideaal voor grotere gezinnen of groepje vrienden
Cabin met overdekt terras op een hoogte van 3,5 meter