Check-in
Ferienchalet am Seerosenteich
Limburg (Nederland)
en commissies
Beschrijving
Welkom in het vakantiechalet aan de Seerosenteich in Susteren-Heide – uw perfecte thuis voor ontspannen vakantiedagen met het hele gezin en/of met hond! Het 50 m² grote vakantiehuis biedt plaats aan maximaal 4 gasten en beschikt over twee slaapkamers en een badkamer. Voor gezinnen is alles voorbereid: een kinderstoel staat klaar en ook uw viervoeter is van harte welkom. De volledig uitgeruste keuken laat met 4-pits fornuis, oven, magnetron, vaatwasser, koelkast, vriesvak, koffiezetapparaat, broodrooster, waterkoker, eierkoker, afzuigkap en voldoende servies niets te wensen over – zo geniet u van gezamenlijke kookmomenten helemaal naar uw smaak. Beddengoed is uiteraard aanwezig. Voor entertainment zorgen tv en satellietontvangst, terwijl de gratis wifi het contact met de buitenwereld verzekert. Een privéparkeerplaats direct bij het huis garandeert een stressvrije aankomst. Het chalet is uitsluitend voor niet-rokers gereserveerd, zodat u kunt genieten van frisse lucht en pure ontspanning. Breng een zorgeloze tijd door aan de lelievijver en laat het dagelijks leven achter u – uw feelgood-tijd begint hier! Föhn, kruiden graag zelf meenemen.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Meer 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Supermarkt 3.1 kilometer
3.1 kilometer
Restaurant 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Stadscentrum 3 kilometer
3 kilometer
26 kilometer
3.1 kilometer
6.5 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Vakantiehuis in Susteren-Heide: Geniet van de natuur, ontdek fietsroutes, beleef een ontspannen tijd. Maasvallei is niet ver, mooie steden verkennen zoals Maastricht, Roermond, Thorn. Geweldige waterparken in de omgeving. Zwemmeertje op 2 minuten loopafstand, overdekt zwembad met sauna in ca. 8 minuten te voet bereikbaar. In het vakantiepark zijn naast de kinderboerderij ook midgetgolf, beachvolleybal, trampoline en veel speelplaatsen. In de vakanties is er kinderanimatie. Restaurant binnenkort met nieuwe uitbater.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Aanbetaling: | 20 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 2 weken voor aankomst |
Betalingsmogelijkheden:
Overschrijving
Annuleringsvoorwaarden:
Check-in
Neem contact op:
Vakantie voor watersportliefhebbers, zwemmeer met vismogelijkheden, stand-up paddling mogelijk, de Maas ligt op slechts 10 km afstand, fietsknooppuntensysteem begint bij het vakantiepark, golfbaan en camping tegenover.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 25-12-2025
Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling
Contact
Mevr. S. Volk
Toen we het vakantiehuis ontdekten, waren we enthousiast. We hebben het in oktober 2025 gekocht en verhuren het sinds december 2025. We willen dat jullie je thuis voelen, net zoals wij dat doen als we daar zijn.
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
Advertentienummer: 4805518
Laatst bijgewerkt: 11.01.2026
Advertentie online sinds: Deze advertentie is nieuw
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4805518.htm
en commissies