Vakantieappartementen en huizen in St. Jakob in huis
3 aanbiedingen voor uw vakantie in St. Jakob in huis
Accommodaties in de buurt van St. Jakob in Haus
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Onze biologische boerderij ligt aan de rand van Fieberbrunn op een lichte heuvel met een prachtig uitzicht. De vakantiewoningen bevinden zich in het bijgebouw.
Duurzaam
Vakantiewoningen en vakantiehuizen bij Gartenhotel Rosenhof bij Kitzbühel incl. Rosenhof voordelen en droomlocatie
Duurzaam
4 romantische vakantiehuizen in het Gartenhotel Rosenhof bij Kitzbühel op een droomlocatie met uitzicht in de hoteltuin met alle Rosenhof-voordelen 45 tot 140 m2
Villa Rosa in de tuin van het hotel incl. alle voordelen van Gartenhotel Rosenhof Vakantie met zwembad 140 m2 met terras in de hoteltuin
Zeer duurzaam
Rustige vakantiewoning voor 2 tot 5 personen in Kitzbühel gelegen boven de Hahenkammbahn met vrij uitzicht over Kitzbühel
Ferienwohnung FichtenWald Leogang
Natur Ferienwohnung FichtenWald vomLandl Leogang: 85 m², drie slaapkamers met tweepersoonsbedden, grote woonkamer met keuken, max. 7 personen, ruime zonneterras op de bovenverdieping.
Bijzonder duurzaam
Ferienwohnung ZirbenWald Leogang
Natur Ferienwohnung ZirbenWald vomLandl Leogang: 83 m², 2 slaapkamers met tweepersoonsbedden, 1 kamer stapelbed, grote woonkamer met keuken, max. 7 personen, zonneterras op de bovenverdieping.
Bijzonder duurzaam
Natur Ferienwohnungen vomLandl Leogang
Natur Ferienwohnung EschenWald vomLandl Leogang: 103 m², 3 kamers, max. 6 personen, grote tuin, tegelkachel.
Bijzonder duurzaam