Vakantieappartementen en huizen in Welze
1 aanbiedingen voor uw vakantie in Welze
Vakantie in een vakwerkhuis op een prachtige rustboerderij - ook voor installateurs
Accommodaties in de buurt van Welze
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Ruime 3,5 kamer flat in oude boerderij
Prachtig nieuw en ruim appartement op oude rustboerderij
Zeer duurzaam
Gelijkvloerse, gezellige vakantiewoning met vloerverwarming, omheinde tuin en overdekt terras aan de rand van het bos in de driehoek Lüneburger Heide, Harz en Steinhuder Meer
Duurzaam
Ferienwohnung im Aller-Leine-Tal, Lüneburger Heide
Fris gerenoveerd vakantieappartement in het Aller-Leine-Tal, 65 m², max. 4 personen, in Schwarmstedt.
Duurzaam
Vakantiewoning aan het Steinhude meer bij de oever
Onze gelijkvloerse vakantiewoning ligt in het natuurpark Steinhuder Meer, bij ons is alles vlak en ideaal om te fietsen door de natuur zonder autoruis.
Vakantie in de Lüneburger Heide. De historische vakwerkboerderij (uit 1715) met idyllisch pand aan het water & enorme tuin (900m²) biedt plaats aan 2 tot 11 personen.
Steinhuder Meer Mardorf Vakantieappartement 2-6 personen
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning Erika Constabel
Comfortabele vakantiewoning tot 7 pers. 3 slaapkamers, 2 badkamers, ook geschikt voor zakenreizigers. 18 km van Celle aan de zuidelijke rand van de Lüneburger-Heide, in Wietze OT. Wieckenberg.
Duurzaam
Vakantiehuis tot 8 personen, 4 slaapkamers, 2 badkamers, G-WC, open haard
Ruime vakantiewoning met eigen tuin en terras
Duurzaam
Rookvrije vakantiewoning voor maximaal 5 personen in de regio Hannover - centraal gelegen en volledig uitgerust voor vakantie en werkverblijf
Duurzaam
Appartement met loggia aan het Steinhuder Meer
rustige vakantiewoning met grote loggia voor 2 - 5 p Keuken met vaatwasser, magnetron en oven