13 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor een vakantie zonder drempels in Burg
Spreewaldhof Schupan in het Spreewald
Vakantiewoning Spreewaldgurke in Burg (Spreewald) direct aan de rivier de Fliess
Bijzonder duurzaam
Spreewaldhof Schupan in het Spreewald
Vakantiewoning - Spreewaldkahn - in Burg (Spreewald) voor 6 personen direct aan de rivier de Fliess
Bijzonder duurzaam
Vakantieboerderij Landidyll in het vakantieappartement Spreewaldblick in Burg/Spreewald: voor 2 - 4 personen, 64 m², 2 slaapkamers, balkon, eigen tuinmeubilair in de buitenruimte, fietsen beschikbaar.
Ferienhaus Kabeja ( Eichelhäher)
Gemoderniseerde Finse cottage met volledige trap op een perceel van 926 m² voor alleengebruik en met garage voor het stallen van fietsen
Pension met 4 appartementen en 6 maisonnettes, uitgebreid ontbijtbuffet, direct aan het water, eigen verhuur van fietsen, waterfietsen (kajaks) en kano's. Boottochten vanaf het huis.
Hagenurlaub: Vakantiehuis in Burg (Brandenburg) met 50m², ruimte voor 6 personen, 2 slaapkamers
Vakantiehuis bij de Bismarck Toren
Klein vakantiehuis met een prachtig overdekt terras. 1 woonkamer, 1 slaapkamer, 1 keuken en douche/wc maken het plaatje compleet.
Duurzaam
Vakantiewoning 'Reneurlaub' in Burg/Spreewald, 3 kamers, 40m², voor max. 4 personen. Verdere mogelijkheden op aanvraag
Duurzaam
meer Spreewald - grote tuin en sauna kun je niet krijgen
Idyllisch vakantiehuis aan de rivier in Burg/Spreewald
Vakantiehuis aan het water, met steiger en waterfiets
Bijzonder duurzaam