63 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor een vakantie zonder drempels in het Spreewald
Vakantiehuis "Krabat" bij Schwielochsee, Brandenburg: 35m² woonoppervlakte, max. 4 personen, 2 kamers.
Duurzaam
De vakantieappartementen zijn gecreëerd in 2024/25 en bevinden zich in de oude stad van Lübbenau bij de Grote Spreewaldhaven. Boekbaar van 35 - 100qm. Ze kunnen uitgebreid worden voor maximaal 6 personen.
Wij zijn de familie Stelter en bieden vakantiewoningen aan in Lübbenau/Spreewald. Kinderen en huisdieren zijn welkom en veilig op ons afgesloten terrein!
Spreewaldhof Schupan in het Spreewald
Vakantiewoning Spreewaldgurke in Burg (Spreewald) direct aan de rivier de Fliess
Bijzonder duurzaam
Spree Vakantiewoning - Idyll 2 pers
Een kleine, gezellige flat voor twee personen, ook beschikbaar met een h a u s t i e r Eigen ingang, Grootte m2 Tweepersoonsbed, zithoek, eethoek, Overdekt terras
Duurzaam
Vakantiehuis Raab in het Spreewald
Vakantiehuis in het mooie Spreewald op een rustige locatie op een groot omheind terrein
Duurzaam
Spreewaldhof Schupan in het Spreewald
Vakantiewoning - Spreewaldkahn - in Burg (Spreewald) voor 6 personen direct aan de rivier de Fliess
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis in het bos aan de rand van het Spreewald
De vakantiewoning voor 2-4 pers. met aparte ingang en aparte tuin bevindt zich in de oude herdershut en midden in het bos, vlakbij Tropical Islands en de Spreewaldring
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Großer Zug, met kano
Gezinsvriendelijk vakantiehuis net buiten Berlijn. Veel water, veel bos en met je eigen kano.
Bungalow aan de Schwielochsee: vakantiehuis van 40m² in Jessern voor maximaal drie personen met 3 kamers bij het meer op een idyllische locatie.
Juli's vakantiehuis in het Spreewald biedt plaats aan maximaal 8 personen (6 volwassenen en 2 kinderen) op 2 verdiepingen met een eigen terras en gebruik van de tuin.
Vakantiewoning op de Hirschteich
Vakantiewoning midden in de natuur, op enkele meters van de hertenvijver, 3 kamers, keuken, badkamer, aparte trap, geen doorgangsruimten, balkon voor de woonkamer, gratis parkeerplaats
Ervaar gezelligheid ... Centraal en rustig in Lübben. Dichtbij Tropical Islands, Direct aan de Gurkenradweg, Dichtbij het kasteel eiland met waterspeeltuin.
Vakantiehuis aan de Großer Mochowsee
Het vakantiehuis ligt direct aan de oever van de Großer Mochowsee.
Nieuw! 5*- 3 slaapkamers + 2 badkamers met douche !!!! Centraal en rustig in Lübben. In de buurt van tropische eilanden, direct aan het komkommerfietspad, in de buurt van kasteeleiland met water
Een mooie kleine vakantiewoning direct aan het meer voor 1-3 personen ca. 30 m² in Bestensee . Een prachtige barrelsauna voor maximaal 4 personen bevindt zich op het terrein.
Vakantiewoning "Spreeblick" in het Spreewald, terras met uitzicht op het water, direct aan de Spree gelegen, vissen, kanoën voor de deur, roeiboot- en kanoverhuur
Vakantiewoning direct aan het meer
Vakantiewoning aan het meer in Bestensee met uitzicht over het meer, met barrelsauna voor maximaal 4 personen.
Vakantiewoning 'Reneurlaub' in Burg/Spreewald, 3 kamers, 40m², voor max. 4 personen. Verdere mogelijkheden op aanvraag
Duurzaam
Houten huis aan het Schwieloch meer
Idyllisch houten huis in rustieke stijl in privé-bos voor 5 personen. Directe toegang tot het zandstrand aan de Schwielochsee. Ideaal voor gezinnen met kinderen.
Duurzaam
Ferienhaus Stein Spreewald Lübbenau
Zeer groot en modern vakantiehuis van een bijzondere soort! Voor alleengebruik voor 4-5 pers. 100m² woonoppervlak! 2 slaapkamers in uw eigen huis met 600m² tuin!
Zeer duurzaam
Tiny Haus Seeblick met sauna in Bestensee: 10m², max. 2 personen, 1 kamer.
Uw vakantiehuis staat apart op een goed onderhouden privéterrein. Het is ingericht naar een hoge standaard en comfortabel uitgerust met een snel zwembad en een zithoek in de tuin.
Duurzaam
Ferienhaus Kabeja ( Eichelhäher)
Gemoderniseerde Finse cottage met volledige trap op een perceel van 926 m² voor alleengebruik en met garage voor het stallen van fietsen