"Zum Hafenmeister No.1"
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
3 keer aan de wensenlijst toegevoegd
en commissies
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
3 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Beschrijving
Ontdek de charmante vakantieappartementen "Zum Hafenmeister No. 1 & No. 2" in Lübbenau/Spreewald.
Terwijl het vakantieappartement "Zum Hafenmeister No. 2" voor 2 personen op een knusse 35m² plaats biedt, wacht het vakantieappartement "Zum Hafenmeister No. 1" voor tot 6 personen met een royale woonoppervlakte van tot 100 m² op.
De woonruimte voor 2 personen van het vakantieappartement is 70m² en kan uitgebreid worden met het openen van extra slaapkamers. Er worden 3 aparte slaapkamers aangeboden (met de mogelijkheid om extra slaapkamers buiten de hoofdslaapkamer bij te boeken, wat resulteert in nieuwe prijzen).
De betreffende prijzen voor gebruik door meer dan 2 personen: Plus het 2e slaapkamer tot 2 pers. 24qm +25 €/nacht/p.p., een 3e slaapkamer tot 2 pers. 8qm +25€/nacht/p.p. Voor elke extra kamer wordt een toeslag van 10€ in rekening gebracht.
Tip: U ontvangt een bonus van EUR 70,00 als u op een vrijdag arriveert en ook weer vertrekt. Beide appartementen zijn met liefdevolle toewijding zeer modern ingericht en tegelijkertijd voorzien van vele klassieke elementen. De keuken is uitgerust met alles wat u nodig heeft voor het bereiden van uw maaltijden.
In de woonruimtes staan moderne televisies en comfortabele zitgelegenheden voor ontspannen tv-avonden. De slaapkamers zijn uitgerust met comfortabele bedden en hoogwaardig beddengoed om u een rustgevende slaap te garanderen. In alle slaapkamers zijn televisies aanwezig om de avond ongestoord af te sluiten.
De badkamers in de vakantiewoningen zijn klassiek ingericht, terwijl in vakantiewoning nr. 1 zich bovendien een uitnodigend bad bevindt.
De vakantiewoningen zijn rookvrij en bieden op aanvraag een allergievriendelijke omgeving. De ruimtes zijn uitgerust met hoogwaardige vloeren en hebben veel ramen die voor voldoende daglicht zorgen. Bij het rookvrije appartement hoort een zitplaats in de binnenplaats.
We hebben deze appartementen opgedragen aan de voorzitter van de Bootvereniging Lübbenau (opgericht in 1954). De voorzitter vervult al sinds jaar en dag de taken van een havenmeester. De inrichting is een geslaagde mix van modern comfort en rustieke charme, die is gedecoreerd met liefdevolle details en afbeeldingen om een uitnodigende sfeer te creëren.
De vakantieappartementen "Zum Hafenmeister No. 1 & No. 2" zijn de perfecte plek voor een ontspannende vakantie. Geniet van de rust en de schoonheid van de natuur in Lübbenau/Spreewald en laat de dagelijkse beslommeringen achter u. We kijken uit naar uw bezoek!
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Meer 23 kilometer
23 kilometer
Supermarkt 0.35 kilometer
0.35 kilometer
Restaurant 0.05 kilometer
0.05 kilometer
Stadscentrum 0.35 kilometer
0.35 kilometer
Bus 0.35 kilometer
0.35 kilometer
1.3 kilometer
4 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
De vakantieappartementen bevinden zich vlak bij de Grote Haven van het Spreewoud in Lübbenau, midden in het hart van de historische binnenstad. Boottochten door het Spreewoud zijn direct voor de deur mogelijk. Ze liggen aan de Komkommerfietsroute en de langeafstandswandelroute E10.
Berlijn, Potsdam en Dresden zijn gemakkelijk te bereiken voor een dagje uit.
Ontdek Lübbenau/Spreewald, een charmante stad in het hart van het Spreewoud.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 18-04-2025
1 Beoordeling
Totale beoordeling
Augustus 2024
Daniel K. uit Baden - Württemberg
Zeer mooi, centraal vakantieappartement
Het is een prachtige, recent gerenoveerde vakantieappartement op een super locatie. Ondanks de parkeerplaats voor het huis was het erg rustig en alles is op loopafstand bereikbaar. De woning was zeer goed uitgerust. De medewerkers van de grote haven, die het vakantieappartement aanbieden, waren zeer vriendelijk en voorkomend.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden, Romantische vakantie
Contactpersoon
Bedrijf Kahnfährgenossenschaft Lübbenau & Umgebung eG
Dhr. P. Schütze
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Brandenburg
Vakantie-ideeën:
Objectnummer: 4674139
Laatst bijgewerkt: 24.04.2025
Advertentie online sinds: 11 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4674139.htm
«"Zum Hafenmeister No.1"» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 1 gegeven Beoordeling.
en commissies
