2 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor een vakantie zonder drempels in Pellingen
Vakantieappartement Josefin in Pellingem, slechts 7 km van Trier verwijderd, op een rustige hooggelegen locatie met panoramisch uitzicht op de natuur, met 66 m² woonoppervlak voor 2 personen. Slechts 7 km tot Trier.
Zeer duurzaam
Lichte, gelijkvloerse vakantiewoning met aparte ingang in de buurt van de Romeinse stad Trier. Rust en ontspanning op een prachtige hoogte
Accommodaties in de buurt van Pellingen
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Ferienhaus Belvedere am See in Holzerath im Hochwald, nähe Trier
Vakantiehuis Belvedere am See in Holzerath, alleenstaande ligging met balkon & grasveld, panoramisch uitzicht op het Hochwald, 60m², max. 3 personen, 3 kamers, keuken, badkamer, nabij Trier met stadsbusverbinding
Duurzaam
Ferienwohnung Ruhe-Oase in Trier
Het natuurbeschermde Caspary Park, waar het nieuwe appartement zich bevindt, is een van de 10 gelukkige plaatsen in Trier. De afstand tot het stadscentrum, bezienswaardigheden, winkels en restaurants is ca. 1,5-2km
Vakantieappartement Deutsch in Trier, Mosel-Saar, met 110m² woonoppervlakte, 3 aparte slaapkamers, plaats voor 7 personen.
De lichte vakantiewoning (58 m², luxe inrichting) is centraal en toch rustig gelegen en heeft 2 kamers, een keuken, een badkamer en een klein buitenterras met zitje. Parkeerplaats
Duurzaam
Uw vakantiewoning in het romantische Saarburg
Een ruim huis met terras en tuin - ideaal voor wandelaars, fietsers en cultuurliefhebbers. Ook ideaal voor langere vakanties met meerdere personen.
Duurzaam
Charmant vakantiehuis met oog voor detail nabij Trier
Duurzaam
Het vakantiehuis "Einzigartig" met 85 m² woonoppervlak ligt aan de rand van het Nationaal Park Hunsrück-Hochwald op een 2900 m² groot bos- en weideterrein.
FeWo-LANA-Im Haag71,D66679Losheim/S
In het drielandenpunt gelegen, gezellige vakantiewoning voor 2 personen. Midden in het natuurpark Saar-Hunsrück en bij het idyllische zwemmeer.
Welkom in ons huis! kindvriendelijk, gelijkvloers appartement voor licht gehandicapten, aan de rand van de stad, grote tuin, panoramisch uitzicht, speeltuin 3 slaapkamers, 2-4 volwassenen en 1-2 kleine kinderen
Zeer duurzaam
Vakantiewoning in het hart van de Drielandenhoek
Ferienwohnung Hacienda zwischen Merzig und Losheim für bis zu 4 Personen
Vakantieappartement Hacienda tussen Merzig en Losheim am See, Saarland, 55m² voor maximaal 4 personen. Eenpersoonsbedden; eigen terras + barbecue; parkeerplaatsen; gastenwasruimte; tuinhuis; kajaks voor gebruik.
Duurzaam
Vakantiewoning voor 2 tot 3 pers.; 1 slaapkamer FW Idefix is geschikt voor senioren.
Duurzaam
Vakantiehuis tot 6 personen in 3 slaapkamers Tweepersoonskamer; kamer met queensize bed, twin kamer (bedden samen of apart) Woonkamer Eetkamer, kleine keuken Badkamer