10 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor een vakantie zonder drempels in Schleswig
Een huis in de fjord - ontspannen voor anker! Welkom in het Clausen Waterhuis in de historische pioniershaven van Sleeswijk!
Eco Hausboot Habitide / Ferienhaus
Een droomvakantie op het water in een ecologisch ontworpen woonboot. Met alle comfort, een goed onderhouden haven, een prachtig landschap en veel cultuur - natuur in plaats van plastic :)
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning in Sleeswijk: 57m², plaats voor 2 personen, 4 kamers, gezellig en centraal gelegen in het hart van de Vikingstad Sleeswijk en toch op het platteland.
Het drempelvrije appartement in het hart van de cultuurstad Schleswig ligt op slechts een paar stappen van de baroktuin van het Schleswiger Slot, direct aan het recreatiebos Tiergarten.
Het huis in het hart van de oude stad wordt omringd door de kathedraal, het stadhuis, de historische vissersnederzetting "Holm" en de haven - centraler kan niet!
Het vakantiehuis op een toplocatie met zijn smaakvolle interieur voldoet aan alle eisen. Hier wilt u niet meer weg :-)
45 m² kleine maar zeer fijne flat met tuin, bekroond met 4 sterren, direct aan de Schlei, , bootligplaats te huur.
Centraal en toch rustig in de allerbeste oude stadslocatie! In de directe nabijheid bevinden zich onder andere de stadshaven, de visserswijk Holm en de kathedraal.
Accommodaties in de buurt van Schleswig
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiehuis Baumann in Geltorf bij de Schlei, 75m² woonoppervlak, ruimte voor 5 personen, 4 kamers.
Vakantieappartement Baumann in Geltorf aan de Oostzee, 120m², max. 10 personen, 5 kamers. in het hart van het Vikingland nabij de Oostzee-fjord Schlei.
vrijstaand vakantiehuis onder riet met garage, gezinsvriendelijk en dicht bij de natuur, geschikt voor 2-4 personen
Duurzaam
Het vakantiehuis ligt op het schiereiland Burg en biedt een prachtig uitzicht over de "Grote Breedte" van de Schlei en het prachtige landschap tot aan Sleeswijk.
Zeer duurzaam
Vriendelijk, gezellig vakantiehuis. 400m van de oevers van de Schlei, in het "erkende vakantieoord" Brodersby bij Schleswig.
Vakantiehuis in Brodersby-Burg aan de Schlei - Rieten dak charme ontmoet moderne landelijke stijl
Vakantiewoning met panoramisch uitzicht bos/weide 300 m naar de Schlei.
Absolute rust en ontspanning op groot natuurperceel op slechts 100 meter afstand van de Schlei
Ferienhaus Schleipanorama: 60 m², 3 kamers, tot 4 personen + klein kind, directe ligging aan het water.
10% Last minute 23-03-2026 - 27-03-2026
Vakantiehuis Missunde: 60m² woonoppervlak op 3500m² grond direct aan het bos met eigen meer.
Vakantiehuis op een driehoekige boerderij, historisch gerestaureerd. Rustig gelegen in het oostelijke heuvelland van Angelit. Eigen manege. Glasvezelverbinding
Zeer duurzaam