105 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor een vakantie zonder drempels in Sluis & omgeving
95m², 6 pers, 3 slk, keu, badk, woonk, 2 pp, grote tuin met hek, niet-rokers, honden toegel.
Zeer duurzaam
Ferienhaus „Zeebries“ Schoneveld 58
Vakantiehuis "Zeebries", op slechts 500m van het zandstrand, nodigt u uit voor een ontspannen en rustgevende vakantie op elk moment van het jaar.
Duurzaam
Ankommen und wohlfühlen in unserem strandnah gelegenen Ferienhaus mit eingezäuntem Garten.
Scheldevstepark Breskens, Holland
Prachtig gerenoveerd volledig afgesloten vakantiehuis voor 6 personen op de allerbeste zuidwest locatie, rustig gelegen in Breskens, te huur vanaf particulier.
Duurzaam
Huis polder met uitzicht op het meer
Eetkamer, keuken, Whnz., Grote serre, douche / toilet, toilet, 2 slaapkamers 1 Nurbettschlafzimmer grote terrassen met barbecue, een groot grasveld en een terras;
-5% Korting 15-11-2025 - 29-11-2025
Onze familie-vriendelijk, rustig huisje ligt op slechts 500 meter van de Noordzee in Breskens in het park Schoneveld.
Duurzaam
Schoneveld 24 Breskens, Zeeland
Ons prachtige, familievriendelijke, rustig gelegen vakantiehuis bevindt zich in park Schoneveld in Breskens (slechts 300 meter van de Noordzee).
Mary's house. (Huis van Marietje)
RUST, RUIMTE EN ROMANTIEK. Sfeervol vakantieappartement in Aardenburg voor twee personen met eigen ingang. MOB: +31 (0) 639 600 130
Zeer duurzaam
. Lux **** House in Hollands meest zonnige badplaats Cadzand (Knokke); Brede, fijne zandstrand en prachtige wandelingen en fietstochten Natuur en cultuur (Brugge, Antwerpen.
Strandparel, erg gezellig, strand
Het huis met de speciale sfeer, erg gezellig, alleen maar om een goed gevoel. Onze gasten noemen het huis omheind in hun en zeer dicht bij het strand.
-10% Korting 03-11-2025 - 08-11-2025
Vakantiehuis Scheldetraum, idyllisch wonen aan het water! Bezetting: Max. 6 personen, woonoppervlakte ca. 100m², drie slaapkamers, keuken met open woonruimte, eethoek met serre.
Ons huis ster is een zeer gunstig Split, vrijstaand huis met een groot terras en een grote tuin. Het is erg gezellig. Hondenbezitters hou ervan
Mooi huis in de buurt van het strand in Breskens / Schoneveld
Duurzaam
Huis: op slechts 300 meter van de zee
Mooie prive-huisje in het pretpark Schoneveld in het strand en de duinen in Breskens
Deze vakantiewoning 62 m² voor 4 personen ligt in het idyllische vakantiepark St. Pierre in Nieuwvliet Bad, slechts 5 minuten lopen van het beste strand in Holland.
Comfortabele vakantie woning voor max 4 volwassen en 2 kinderen, op het vakantiepark Zeebad van Roompot te Breskens. Op loopafstand van het mooie schone noordzeestrand.
Zeemeuww, exclusieve vakantie huis
Ons huis Zeemeuww, is een breed, ruim huis met veel ruimte om te ontspannen en wonen. In het interieur van het huis kunnen we spreken smaak en het hart. Gezellig !!
Vrijstaand vakantiehuis voor 5 personen, direct gelegen aan strand en zee in Breskens. Vanuit de achtertuin kunt u zo de dijk over en bent u gelijk aan het strand.
vrijstaand verzorgd vakantiehuis in een beschermde hoek van het park, grote grasveld, beschut terras Parkeerplaats bij het huis dichtbij het strand, ongeveer 500 m naar het strand Smart-tv Netflix
Charmant huis aan zee (7 pers., Honden toegestaan)
-23% Korting 08-11-2025 - 14-11-2025
Vakantiehuis in Zeeland, 62m² woonruimte op 175qm eigen woning, op loopafstand 250m van het mooiste strand van Holland
Kom tot rust in een ruim en nieuw luxe appartement op de begane grond, gelegen in Cadzand-Bad aan de voet van de duinen.
Zeer duurzaam