98 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor een vakantie zonder drempels in Walcheren
Appartement in het centrum van Domburg
Te huur luxe appartement in het centrum van Domburg
Duurzaam
Vakantiehuis voor 6 personen in de buurt van het strand (ongeveer 150m)
Duurzaam
The Beach House Zeeland in de kleine vakantiepark De Ruiser op het strand van Zoutelande is een smaakvolle en moderne vakantiewoning voor het hele gezin.
Kustlicht in Zoutelande beach 44
Modern rijtjeshuis in een rustige locatie, 200 meter van het strand in het vakantiepark 'Het Kustlicht'. Voor max. 6 personen in een moderne ambiance. Voor meer informatie
Zeer duurzaam
Vakantieappartement in Zoutelande. Rustige ligging, aan de rand van het dorp, dicht bij het strand (450 m).
Zeer duurzaam
Zoutelande, een gezellige plek dorpje in Zeeland
Vakantiehuis aan de kust voor 4/5 personen
Dishoekseweg 33 met strandhuisje
Ruim en gezellig appartement, zeer centraal gelegen op Walcheren. Gelegen op hobby boerderijtje
Zeer duurzaam
Van Voorthuijsenstraat 21, Links
Droomlocatie! Groot vakantiehuis met ruime tuin gelegen in de duinen van Domburg, direct onder de Hoge Hil. Te huur Inclusief strandcabine!
Luxury Apartment Lotte is een gezellige accommodatie voor 2 tot 4 personen in het centrum van Domburg, op ongeveer 200 meter van het strand en de zee.
Op loopafstand van het strand verhuren wij een sfeervol ingericht appartement voor maximaal 4 personen dat van alle gemakken is voorzien.
Luxury Apartment Duinoord Domburg
Luxe appartement, wonen in december 2015 nieuw gebouwd op höhesten niveau van de apparatuur in het veld, het koken, zwemmen en slapen. Het appartement is ingericht voor 2-3 personen.
Bungalow huis met tuin, 200 m van het strand, allergikerfr.
Villa Zandloper 5 slaapkamers 3 wc
Vrijstaande villa 2014, met grote omheinde tuin Prive parkeerplaatsen en fietsenstalling. Rustig gelegen tussen het strand en het dorp, rondom Oostkapelle uniek natuurgebied
Zeer duurzaam
GREEN OASIS direct achter de duinen, met een mooie, rustige tuin en plaats voor twee auto's.
Uniek aan de voet van de duinen gelegen royale en zeer comfortabele bungalow met terras en grote tuin op het Zuidwesten. Prachtig uitzicht op weide en duinen!
Het appartement Groene Specht in Oostkapelle. 4 personen, 2 aparte slaapkamers met boxsprings. Keuken en woonkamer.
Op prachtige lokatie liggend en goed ingericht vakantiehuis direct aan de duinen op slechts 100 meter van het strand en 200 meter van het altijd gezellige centrum van Domburg.
Verhuur Oostkapelle door het Noordzeestrand en grenst aan een unieke duin bos. Huisdieren zijn toegestaan Ook geschikt voor rolstoelen!
Diese Luxuswohnung befindet sich in der gemütlichen Dorf Dishoek, in der Mitte der Dünen, nur 250 Meter vom Strand entfernt. Genießen Sie Sonne, Strand und Meer.
Zeer duurzaam
Welkom in onze gezellige appartement voor 4 personen in de buurt van Domburg (Aagtekerke).
Residence Ruimzicht is een uniek en luxueus appartementencomplex aan de rand van het charmante kustplaatsje Domburg.
15 mei weer te boeken! Ons Tiny home 'Klein Domburg'. Zeer mooi, vrijstaand vakantiehuis met Terras / tuin, parkeerplaats, wifi, TV, vaatwasser, badkamer met douche, wasmachine.
Pittoresk vakantiehuisje aan zee
In dit huisje u zich 'thuis' Een gezellig huisje aan een rustige straat, met balkon op Zuid-Westzijde, waar u bijv. heerlijk kan ontbijten én uitrusten.
Zeer duurzaam