16 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor een vakantie zonder drempels in Wendland
Idyllisch vakantiehuis voor 4 personen in Deense stijl midden in een vakantiedorp op een rustig perceel van 500 m²
Duurzaam
een plek om je goed te voelen, ongeacht het weer of het seizoen, een vakantiebestemming voor het hele gezin of ook met z’n tweeën en gewoon even lekker ontspannen
Zeer duurzaam
Kleine blokhut met veranda aan de rand van het dorp op een terrein dat direct grenst aan veld en bos. Omheind ca. 450 m² met struiken, bomen, gazon, varens etc.
Duurzaam
** Zonnig vakantieappartement in gezellige landelijke stijl ** tot 6 pers. / 70 - 90 m² / vanaf 45 € Boeking: vanaf 3 overnachtingen Beste vakantiegasten, belt u ons alstublieft: Tel. 05848-678
Min Kate in Katemin (Elbe) Wendland
Wij bieden een blokhut (55 m² met open haard, serre, houten terrassen) op een volledig omheind perceel van 900 m². Ideaal voor 2 personen, met of zonder hond.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Vörn Diek in Dannenberg: 30 m² woonoppervlak, max. 2 personen, 2 kamers.
Ferienhaus Am Soederbring in Waddeweitz, 120m² voor maximaal 4 personen, 2 kamers.
Zeer duurzaam
Een gezellig ingericht vakantiehuis in Deense stijl. Het open karakter van de keuken, eethoek en woonkamer draagt bij aan de gezelligheid. Bosrijke omgeving, 5 min. naar het meer.
De moderne, gezellige vakantiewoning van 65 m² bevindt zich in het gerenoveerde huis van drie verdiepingen uit 1790. Voor 4 gasten met 2 slaapkamers, woonkamer, keuken en doucheruimte.
Bijzonder duurzaam
Ruim vakantiehuis Kukate in Waddeweitz, met 170m² woonoppervlakte, een grote woonkeuken (40m²), 6 slaapkamers, 2 badkamers en plaats voor 11 personen (waarvan 2 kinderen).
Nieuw vakantiehuis tot 10 personen in het idyllische Wendland (Groß Wittfeitzen) - vakantie met familie en huisdieren
Mod. Vakantiewoning in Hitzacker/Elbe, Elbtalaue, Wendland,