7 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Bohuslän
gezellig vakantiehuis bij het meer Bullaresjön
Zeer duurzaam
Blokhut in het bos aan de Zweedse westkust
Duurzaam
Blokhut in het bos aan de Zweedse westkust - strandvakantie, zee, vissen, vissersdorpjes, bos, meren en nog veel meer te ontdekken
Huis aan het meer, Meer van Bullaren
Vakantiehuis met natuurlijk perceel en zeer rustige ligging met uitzicht en toegang tot het meer van Bullaren. Ruim en zeer goed uitgerust huis voor 6 personen op de beste locatie.
Duurzaam
Prachtig vakantiehuis op het eiland Orust, 60 km ten noorden van Göteborg. In 2017 nieuw ingericht. Alle slaapkamers hebben boxspringbedden; meer informatie op orustPuntNL
, keuken(fornuis(elektrisch), koffiezetapparaat, magnetron, koel-/vriescombinatie, water uit de put), woon/slaapkamer(1-pers. vouwbed, TV(zweedse TV zenders)
Vakantiehuis voor 13 personen op 50m van het fjord. Inclusief internet!
Accommodaties in de buurt van Bohuslän
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Rustige ligging aan de Kroppefjäll met boot, kano, 4 fietsen, wifi en echt Zweeds gevoel inbegrepen.
10% Actie 01-05-2026 - 03-05-2026
Vakantie aan het meer Grann | Grannelia
Op een afgelegen locatie, direct aan het meer, licht verhoogd en met een prachtig uitzicht over het Grannmeer. Als u een eland wilt zien vanaf het terras - met een beetje geluk is dat mogelijk!
Vakantiehuis in Grann in Dalsland Zweden Dals Ed Gemeente
Gezellig vakantiehuis, ideaal voor 2 - 4 personen, ca. 600 m van het meer Ärtingen op een parkachtig terrein van 19 000 kvm met twee barbecue/haarden op het terrein.
, open keuken(houtfornuis, fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer(1-59L), kinderstoel), woon/slaapkamer(2-pers.