159 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Bretagne
In een beschermde omgeving aan het einde van een lange, beboste laan, wachten onze 2 vakantiewoningen op u op een afgesloten terrein van 7 ha (Manoir uit de 17e eeuw).
Zeer duurzaam
Rustig vakantiehuis aan de Atlantische kust-Bretagne voor 6 personen en tot drie honden! LASTMINUTE !! 28.06. - 12.07. 2025 Korting van 20% op de huur
Appartement Avel Mor, Nieuw! Vanaf 23. 6.
Pieds dans l'eau! Appartement op het strand van Brehec.
Vrijstaand huis direct aan zee met grote tuin, houtkachel en pianokamer. Rustig gelegen. Honden zijn welkom.
Bijzonder duurzaam
Oude molen uit de 18e eeuw, in een afgelegen locatie naast (80 meter) op lagorn Naturbadestrand Goas, tussen Lannion en Trebeurden, op
Duurzaam
TY COZ, Roscoff, 300m in de buurt longère Stranden
Zeer duurzaam
Ware oase aan de Atlantische Oceaan, dit charmante huis in de stijl van de jaren '30 is ideaal gelegen en biedt een zee-panoramisch uitzicht en directe toegang tot het strand.
Idyllisch gelegen vakantiehuis aan de rand van het bos, 112m² voor maximaal 6 personen, 3 slaapkamers, grote woonkamer met open haard, woonkeuken, drie terrassen, enorme tuin. Pure ontspanning!
Vakantiehuis Moulin de la Rive
Bretons vissershuis met directe toegang tot het zandstrand, prachtig uitzicht op zee, hotspot voor surfers
Romantisch Stone House, 3 slaapkamers, 6 pers., 600m naar het strand
Les Mouettes, op slechts 50 meter van de zee
House, op slechts 50 meter van de zee, hoge hak toegang tot internet
Cottages Seafront te huur, hoge hak toegang tot internet
Het huis werd gebouwd in 1858 en diende als vuurtoren
Ty Koz, op slechts 2,5 km van de zee
House, op slechts 2,5 km van de zee
Exclusieve gerestaureerde boerderij Longère 3 slaapkamers Afstand tot de dichtstbijzijnde strand 1,2 km