280 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in de Eifel
Met 5 badkamers heeft iedereen een eigen woon-/slaapgedeelte ter beschikking.
Vakantiewoning AlpakaHof Knein
De vakantiewoning is geschikt voor 2-5 personen en is 85 m² groot. Het is gelegen op onze biologische fruitboerderij in Nideggen-Berg en we hebben 27 alpaca's en lama's.
Ons gezellige boshuis met tuinsauna biedt u de nodige rust voor een ontspannende, natuurgerichte vakantie in de Eifel. Kom aan, haal diep adem, voel je goed...
20% Actie 16-03-2026 - 21-03-2026
Onder monumentenzorg vallend huis in een rustige dorpslocatie Genesteld in de glooiende heuvels van de Voreifel ligt ons huis in het dorp van 300 inwoners WLan gratis. 14. Corona
Stijlvol gerenoveerde en rustieke boerderij uit 1833. Goed voelen en ontspannen voor 8 personen op 155m² + tuin en open haard.
Duurzaam
Onze meerhut aan de Riedener Waldsee is klein maar fijn! Binnen - bad, infrarood warmtecabine en gezellige bank Buiten - iglo sauna, ligstoelen en zitjes.
Een klein maar fijn vakantiehuis voor 2 personen op een privélocatie, centraal maar rustig gelegen, 2 verdiepingen, mooi balkon, buitenzitje met barbecuefaciliteiten, kelder, 1 parkeerplaats.
Duurzaam
Top en nieuw ingericht landhuis tussen bos en meer in de prachtige zuidelijke Eifel. Ontspanning tussen bos en meer. Veel vaste gasten spreken voor zich.
Hier laat je de dingen gebeuren, geef je de controle over aan het weer, de slaap, de liefde en de grillen. Een vleugje Mexico wacht op u in ons vakantiehuis. .......
RURSEE CHALET in Einruhr: 450 m², 9 slaapkamers met 8 badkamers, plaats voor 8 - 18 gasten
Gezellig vakantiehuis aan de oever van de Riedener Waldsee in de vulkaanregio Laacher See, 2 slaapkamers, wellness & ontspanning in de infrarood warmtecabine, pelletkachel
Duurzaam
Beleef een heerlijke vakantietijd in onze moderne en hoogwaardige vakantiewoning.
Vakantiewoning II, Eifel vakantie Ulmen
lichte, gelijkvloerse vakantiewoning Vulkaaneifel II, in Ulmen, tussen Daun + Moezel voor 2 pers., 2 kamers, (1 woonkamer + 1 slaapkamer) douche/WC met daglichtraam, gang, parkeerplaats, tuin
Duurzaam
Mooi vrijstaand vakantiehuis op een rustige locatie midden in de Vulkaaneifel met 4**** appartementen (57-150 m²) en biedt plaats aan maximaal 18 personen. Flats kunnen ook individueel worden geboekt.
FERIENHAUS FERIENWOHNUNG EIFEL-ARDENNEN BLOCKHAUS VIEBIGHAUS
VAKANTIEHUIS VAKANTIEAPPARTEMENT EIFEL-ARDENNEN BLOKHUT VIEBIGHUIS - HET RAAM NAAR DE NATUUR IN HET MIDDEN VAN DE SNEEUW-EIFEL
Bijzonder duurzaam
Ferienhaus-/Ferienwohnung Heck
zeer mooie vakantiewoning met een gezellige sfeer
240 m² vakantiehuis, 5 slaapkamers, groot balkon/terras, 1 WC, 2 daglicht badkamers met WC, douche, één met bad, 56 m² grote eet- en woonkamer, aparte keuken.
Het vakantiehuis Alfbachtal ligt op een idyllische, afgelegen locatie midden in de prachtige natuur in het hart van de Eifel en nodigt uit tot wandelen, fietsen en ontspannen. Natuurbeleving gegarandeerd!
Vakantiewoning "Am Vulkan" begane grond
Geniet van uw verblijf in de Vulkaaneifel midden in de idyllische natuur, omgeven door bossen en weilanden. Pure rust in een comfortabel ingerichte vakantiewoning op de begane grond.
"Haus Ewen" in Lissendorf, Eifel: Vakantiehuis met 145m² woonoppervlakte, 5 kamers en plaats voor 9 personen.
Vakantiehuis Feinen /Sauna + Tuin
Verzorgd landhuis (120 m²) met sauna op een groot en volledig omheind perceel/tuin in idyllische ligging met prachtig uitzicht.
Duurzaam
15% Last minute 09-03-2026 - 28-03-2026
Gezellig en liefdevol ingericht vakantiehuis voor alleengebruik. Honden welkom!
Ontspanning in het luchtkuuroord Stadtkyll in een blokhut.
Duurzaam
NR- FeWo Sonnenblume met sauna
"Check-uitpakken-Feel-Enjoy-ontspanning", zo vakantie d. Appartement Sunflower m gaat. Een sauna en een grote tuin.
Zeer duurzaam
Haus Seeblick - Bitburg Reservoir
Comfortabel vakantiehuis op een rustige locatie met een geweldig uitzicht op het meer. Ideaal voor zowel ontspannende als actieve vakanties.
15% Actie 09-03-2026 - 31-03-2026