Vakantieappartementen en huizen in Bitschhoffen
Kitchenette(kookplaat(keramisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, afwasmachine, koelkast), woon/eetkamer(TV), slaapkamer(1-pers. bed(90 x 190 cm), 1-pers.
Kitchenette(kookplaat(keramisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, afwasmachine, koelkast), woon/eetkamer(TV), slaapkamer(2-pers. bed(140 x 190 cm)), slaapkamer(1-pers.
Parterre: (woonkamer(open haard), keuken(oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche)
Accommodaties in de buurt van Bitschhoffen
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
De Vogezen in de tuin, de Elzas aan het begin! Historische vakwerkhuis met 2 terrassen direct onder de Vogezen
-5% Korting 29-06-2025 - 05-07-2025
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Gite du Cabri in Windstein, 100m² woonoppervlakte, plaats voor 4 personen, 1 kamer.
Gîte nabij Straatsburg, in Olwisheim in de Elzas, dicht bij Straatsburg, 3 slaapkamers, uitgeruste keuken, afgesloten binnenplaats, privézwembad, maximaal 6 personen.
-10% Korting 03-07-2025 - 05-07-2025
Duurzaam
In een typisch Elzasser boerderij heeft 140m² 3 slaapkamers, een mezzanine, een verblijf woonkamer van 50 m², een badkamer en 2 toiletten.
-17% Korting 03-07-2025 - 05-07-2025
Zeer duurzaam
Het appartement is gelegen op een voormalige Bauernho fam rand van het dorp Rust en ontspanning zijn gegarandeerd in één van de mooiste tuin in de Elzas
Duurzaam
Charmant huisje Pfaffenbronn, Elzas
Charmant huisje in het noorden van de Elzas, gelegen in een rustig vakantiecomplex, met tennisbaan en zwembad, en met een prachtig vrij uitzicht op het dal.
-10% Korting 16-08-2025 - 30-08-2025
Zeer duurzaam
Grote vakantiewoning met privé buitenzwembad
Vakantiehuis "La colline aux oiseaux" in TIEFFENBACH, 80m2, 2 slaapkamers, voor 4 personen.
Vakantiewoning LE PATIO 72 m2 + 15 m2 privé buitenruimte
Elzasser vakwerkhuis, onafhankelijk in een rustige locatie. eigen tuin, een stijlvolle inrichting en authentiek, comfortabel, persoonlijke begroeting
Vakantiehuis met twee combineerbare appartementen van elk 91 m² in het Dahner Felsenland-rustige buitengebied met grote weide bij het biosfeerreservaat van de beek op de grens van Pfalz en Elzas.
Bij Wissembourg (F) een rustig gezellig vakantiehuis aan de rand van het bos. Prachtig fiets- en wandelpad direct voor het huis. Op een rustige idyllische locatie.