Vakantieappartementen en huizen in Darstein
Mooi, gerenoveerd vakantiehuis in het dorp Darstein
Accommodaties in de buurt van Darstein
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Rustige en lichte flat in de omgeving van Heidelberg-Mannheim, Hockenheim, Schwetzingen
Duurzaam
MA03 Monteurwohnung mit Balkon in Mannheim
MA03 Monteurwohnung met balkon in Mannheim biedt plaats aan 6 personen op 100m² met 3 kamers.
Vakantiehuis bij de kloostermuur
Gerenoveerd oud herenhuis op een rustige locatie.
Wie zou zijn vakantie niet willen doorbrengen op een wijngaard te midden van de wijnranken? Droom er niet langer over, laat het uitkomen in Ruppertsberg.
Begane grond-exclusief 85 m², 3 slaapkamers, woonkamer, keuken, badkamer met WC, gastentoilet DG-ruim 60 m², 1 slaapkamer, woonkamer, keuken, badkamer met WC. - Details op onze homepage
***Ferienwohnung Am Hahnenturm
Vakantiewoning aan de historische stadsmuur van Freinsheim voor 2 - 3 personen (kan worden uitgebreid met 2 personen naast de flat)
Vakantieappartement "Zum Weinberg" in Großkarlbach: ruimte voor tot 4 personen (niet-rokers), 65m², 1 woonkamer, 1 slaapkamer, inbouwkeuken, badkamer, terras met mediterrane tuin.
Zeer duurzaam
Ontspannen in het hart van de Pfalz aan de Dt. Weinstrasse
Vakantiehuis Gimmeldingen. Gelegen in het centrum van Gimmeldingen, op het kerkplein, om een beter overzicht te krijgen, ga naar naar onze homepage
Gezellige vakantiewoning in het mooie Neckardal
Welkom bij het vakantiehuis Kurpfalz in Lampertheim/Hofheim
Vakantiehuis Sonnenberg in Obrigheim, 60 m² woonoppervlak, max. capaciteit: 4, 2 kamers. Modern wonen met historische details in een liefdevol gerenoveerde schuur.
Bijzonder duurzaam
Ferienhaus in Edenkoben mit eigenem, abgeschlossenem Garten
Vakantiehuis in Edenkoben, Rijnland-Palts, met 50m² woonoppervlakte, plaats voor 4 personen en 3 slaapkamers.
-10% Korting 28-06-2025 - 05-07-2025
Zeer duurzaam