Vakantieappartementen en huizen in Nerja
Penthouse in San Juan de Capistrano, Nerja
Vakantieappartement in Nerja, 56 m², voor maximaal 4 personen, 2 kamers.
Aantrekkelijke appartementen met zeezicht in een residentie Stella Maris op het strand met een tropische tuin en een zwembad. 4 appartementen beschikbaar.
Wij bieden aantrekkelijke appartementen, op slechts 80 meter van het strand in de urbanisatie Nerja Medina, in een omgeving vol met tropische vegetatie un
Vakantieappartement Gezinsvakantie Nerja
Klein penthouse met groot terras + dakterras in Nerja, San Juan de Capistrano.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Nerja
100 m² rijtjeshuis met 2 eenheden: appartement met 2 slaapkamers en een zelfvoorzienende studio, verbonden via een buitentrap op het terrein.
Parterre: (woonkamer(TV(flatscreen, satelliet, smart TV), open haard, zithoek, DVD-speler, stereo-installatie, airconditioning), keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(keramisch)
Parterre: (woonkeuken(broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat, magnetron, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(1-pers. slaapbank, 2-pers. slaapbank, TV, eettafel)