Vakantieappartementen en huizen in Praia da Luz
Algarve / Praia da Luz - 2 slaapkamers in de buurt van het strand
Casa Praia da Luz met uitzicht op zee
Huis voor 5 personen slechts een paar honderd meter van het strand en het centrum van Praia da Luz, ideaal voor een ontspannen vakantie aan zee!
20% Actie 28-06-2026 - 04-07-2026
Accommodaties in de buurt van Praia da Luz
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiewoning Eden Mós in Lagos, Algarve, met 90m² woonoppervlakte, 2 slaapkamers, voor 4 personen.
Casa Nina in Salema: 85 m² vakantiehuis met 3 kamers, ideaal voor maximaal 4 personen.
Authetisches, gezellig Fischerhäusl met terras droom
Direct aan het strand van Salema. Luxueus ingericht, zeer exclusief! Voor veeleisende gasten. Bezettingsplan niet actief. Beschikbaarheid alleen op aanvraag.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Salema
Ultieme luxevilla van superlatieven boven de Atlantische Oceaan. Voor kenners en genieters. Op aanvraag.
Luxe appartement met topuitrusting en zeezicht
15% Actie 01-07-2026 - 31-08-2026
Luxe appartement voor 4 personen met alle comfort, twee terrassen en zeezicht op perfecte locatie nabij de stad Lagos en de stranden
Duurzaam
Lagos, Portugal, gezellig appartement in de oude stad op een rustige locatie.
Rustige ligging midden in het oude centrum van Lagos, strand op loopafstand te bereiken
Vakantieappartement Gezinsvakantie Lagos
Geklimatiseerd appartement met uitzicht op de haven en de stad Lagos, op slechts enkele minuten lopen van het strand Meia Praia en de jachthaven van Lagos.
10% Actie 28-06-2026 - 30-06-2026
Droomvilla in rustige omgeving, met privézwembad en fantastisch uitzicht op zee.
5% Actie 03-07-2026 - 17-07-2026