Casa da Praia
Portugal / Algarve - Praia da Luz
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
47 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 12 Jaren online
en commissies
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
47 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 12 Jaren online
Beschrijving
Dit is een klein rijtjeshuis met 2 slaapkamers in een rustige hoek van Praia da Luz. Het ligt dicht bij het strand (2 minuten lopen). Het is net gerenoveerd in januari 2017.
Op de 1e verdieping is de kleine, goed uitgeruste keuken en de woon-/eetkamer, die uitkomt op een terras. Vanaf het terras heeft men een mooi uitzicht op de tuin en ook enig uitzicht op de rotsen bij het strand.
Op de begane grond bevinden zich 1 badkamer (bad) en de 2 slaapkamers, beide met twee aparte bedden. Een slaapkamer leidt naar de kleine tuin, de andere naar een klein terras. Het huis is comfortabel en mooi ingericht.
In februari 2017 werd een nieuwe keuken (+ vaatwasser) en een nieuw toilet gerenoveerd.
Voor de koude maanden is er een houtkachel, een elektrische wandverwarming in de woon-eetkamer en een olieradiator in elke slaapkamer.
Er is satelliet-tv, een berging met wasmachine, ook een parkeerplaats voor het huis. Wifi.
Licentie- of registratienummer: AL nº2283
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Supermarkt 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Restaurant 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Stadscentrum 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Bus 0.2 kilometer
0.2 kilometer
90 kilometer
7 kilometer
3 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Praia da Luz (Vila da Luz) is een nu autonoom, voormalig klein vissersdorp. Voor reizigers is het erg populair, want alles is op loopafstand: bank, postkantoor, winkels, bars en restaurants. Naast het belangrijkste strand "Praia da Luz" zijn er een paar geïsoleerde zanderige baaien op 'Prainha', de Rots zand strand richting Burgau.
Interessant zijn de Romeinse sites van een aantal voormalige badkamers. Deze zijn zeer dicht bij het appartement.
Al met al is het een ideale plek om een keer te laten echt ontspannen aan het eigenlijk altijd zonnige Algarve. En als het regent, ga biljarten of maakt een 'regen Kleding wandeling "langs de bizarre rotsachtige landschap.
Praia da Luz is een klein rustig dorpje, gelegen op slechts 6 km van Lagos. Luz is een voormalig vissersdorp met veel kleine goed onderhouden huizen, weinig wolkenkrabbers en enige hotel aan de rand. Dus de stad wordt gedomineerd door de typische witgekalkte huizen met een rijke bloemen.
Op de promenade met palmbomen zult u nog meer eenvoudige items als exclusieve boetieks te vinden, en de lokale vissers nog niet toegestaan om te verkopen.
De infrastructuur biedt de supermarkt een restaurant, bar en disco tot aan de Duitse arts alles wat de vakantie aangenaam maakt.
Toch is de plaats is rustig en met zijn prachtige zandstrand ideaal voor gezinnen. De meeste appartementen en huizen liggen op slechts 5 tot 10 minuten van het strand. Gedurende de dag ontmoet je een "Bica" (espresso) of een kleine snack in de bar Lazuli of de Havana bar direct aan de boulevard. Wie is meer aan de drukte of het nachtleven, het leidt de avond in het naburige Lagos.
Een interesse is er een kleine Romeinse ruïnes en een historische muur van de islamitische periode.
De dorpskerk "Senhora da Luz" werd gebouwd in 1874: Het heeft een prachtig altaar 'Talha Dourada ", dat wil zeggen bekleed met bladgoud houtsnijwerk.
Tegenover de kerk is de voormalige bolwerk van de Fortaleza Luz, vandaag de 'Restaurante Fortaleza "bevindt. Het werd 400 jaar geleden gebouwd en verkocht in de jaren 70 aan een Amerikaans stel.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
Inchecken: | 15:00 |
Uitchecken: | 10:00 |
Borg: | € 150 |
Aanbetaling: | 25 % bij het boeken |
Resterend bedrag: | 4 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
De prijzen zijn inclusief alle nutsvoorzieningen (elektriciteit, gas, water). Ook inbegrepen is het ook een tussenproduct; die echter slechts met een boeking van minstens 2 weken. Lakens en handdoeken zijn beschikbaar. "Beach-handdoeken" niet! In de winter, de kosten van nutsvoorzieningen berekend "ter plaatse". Seizoen 2016 is er Wifi |
Annuleringsvoorwaarden:
Annuleringen dienen schriftelijk te gebeuren. Bij annulering van het huurcontract (of niet verschijnen) wordt de volgende annuleringsvergoeding in rekening gebracht: - tot de 90e dag voor aanvang van de huur: 15% van de huurprijs - tot de 60e dag voor aanvang van de huur: 25% van de huurprijs - tot de 30e dag voor aanvang van de huur: 75% van de huurprijs - vanaf de 29e dag voor aanvang van de huur: 90% van de huurprijs - vanaf de 7e dag voor aanvang van de huur: 100% van de huurprijs
Annuleringen dienen schriftelijk te gebeuren. Bij annulering van het huurcontract (of niet verschijnen) wordt de volgende annuleringsvergoeding in rekening gebracht: - tot de 90e dag voor aanvang van de huur: 15% van de huurprijs - tot de 60e dag voor aanvang van de huur: 25% van de huurprijs - tot de 30e dag voor aanvang van de huur: 75% van de huurprijs - vanaf de 29e dag voor aanvang van de huur: 90% van de huurprijs - vanaf de 7e dag voor aanvang van de huur: 100% van de huurprijs
meer informatie:
Dit huisje is ook voor "winter" in de maanden van november tot maart op.
Natuurliefhebbers, die graag lange wandelingen langs de kliffen te nemen zal worden onder de indruk van de uitgebreide "groene", die vervolgens de natuurlijke toont.
Voor het comfort in het appartement van de open haard zorgt, en, indien nodig, extra elektrische radiatoren in de slaapkamers.
Dit seizoen (winter seizoen), de kosten van nutsvoorzieningen zal worden afgewikkeld "on the spot".
maar; -Niet zorgen! U hebt uw brandhout niet zelf verzamelen, deze is voorzien en kost niet veel.
Vraag voor dit seizoen de "speciale prijzen" direct.
Opmerking ":
Bij aankomst wordt een borg van 150 € is te storten, terugbetaald bij vertrek indien er geen grote schade is aangericht.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 29-09-2025
14 Beoordelingen
Totale beoordeling
Augustus 2019
Anna J. uit Breisach
Casa da Praia immer wieder
Een zeer gezellig huisje dichtbij het strand, met supergoede voorzieningen en zeer attente persoonlijke begeleiding! Rustig gelegen en snel bij het strand en de promenade.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie
Juli 2019
Angela uit Königswinter
Mooi huis op een geweldige locatie
We voelden ons zeer comfortabel in Casa da Praia. Het mid-terras huis is slechts 2-3 minuten lopen van het prachtige strand Praia da Luz. Het heeft alles wat een gezin van vier nodig heeft voor een vakantie van twee weken; beddengoed en handdoeken werden na een week verschoond en het hele huis was superschoon. Het terras is liefdevol beplant met zuidelijke bloemen en vanaf het balkon kun je een beetje van de zee zien.
De Duitstalige verhuurders waren erg vriendelijk en gaven ons goede tips voor excursies.
Hartelijk dank Piedade en Paulo. We hadden een geweldige vakantie bij jullie.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Strandvakantie, Romantische vakantie
Februari 2018
Kurt P. uit 57632 Schürdt
In alle categorieën 5 punten.
Piedada en Paulo (verhuurder) zijn beide betrouwbaar, hoffelijk en vriendelijk. Duitstalig, altijd bereikbaar en behulpzaam. Het appartement is schoon en vriendelijk ingericht. Servies, potten, bestek, beddengoed en hand- en badhanddoeken zijn smaakvol op elkaar afgestemd. We komen terug!
Aanbevolen voor: Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
Januari 2018
Kathleen und Hans-Werner M. uit 65551 Limburg
Super vakantieappartement
We werden zeer hartelijk ontvangen en voelden ons de hele tijd goed verzorgd en begeleid.
Het appartement was niet alleen uitstekend uitgerust, maar ook zeer, zeer rustig en schoon, kortom, de ideale plek om vakantie te vieren.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
November 2017
Anja G. uit 51467 Bergisch Gladbach
Vakantieplezier op alle fronten
zeer ontspannende vakantie van begin tot einde. Het huis is prachtig gelegen en op loopafstand (2-3 minuten) van de zee. Het was erg schoon en alles wat je maar wenst, was aanwezig. De verhuurster en haar zoon waren erg vriendelijk en attent, altijd bereikbaar, verwelkomden ons met wijn en water en voorzagen ons van hout voor de gezellige open haard. Het dorpje Luz is gezellig, alles wat je nodig hebt is op loopafstand. Er is een mooie boulevard en leuke kleine winkeltjes en verschillende restaurants met terrassen die ook in november druk bezocht waren. Afgezien van een paar stevige regenbuien op twee dagen, was het altijd zonnig en 22 graden warm, zodat je de Atlantische Oceaan kon gebruiken om in te zwemmen en het balkon om te eten. Een zeer geslaagde vakantie - bedankt aan mevrouw Pereira en haar zoon Paulo.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Single-vakantie, Strandvakantie
September 2017
Tino B. uit 07546 Gera
Gewoonweg prachtig
In dit prachtige vakantiehuis hebben we 12 dagen doorgebracht. We werden zeer hartelijk in perfect Duits begroet. Het huis is zeer verzorgd en rustig gelegen. Alles wat nodig is, is aanwezig. Het strand van Luz was te voet in 2 minuten te bereiken. Balkon en terras hebben aan geen wensen ontbroken. Een keer per week werden bedlinnen en handdoeken verwisseld en werd het huis tiptop schoon gemaakt. Hartelijk dank hiervoor. We hebben ons hier super goed gevoeld en overwegen al om nogmaals onze vakantie aan de mooie Algarve door te brengen.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
Mei 2017
Margarete M. uit 77731 Willstätt
Een droom
Wij hadden een droomvakantie in Casa da Praia. Al van tevoren verliep alles super, mevrouw Pereira heeft altijd meteen geantwoord en ons met raad en daad geholpen. Vooral geweldig was voor ons dat Paulo, de zoon van mevrouw Pereira, ons op het station heeft opgehaald en naar het autoverhuurbedrijf heeft begeleid. Alleen hadden we het nooit kunnen vinden. Ook tijdens ons verblijf stonden zij beiden altijd ter beschikking. Beiden zijn zeer vriendelijk en bezorgd om het welzijn van de gasten. Het huis is absoluut ideaal om een geweldige vakantie door te brengen. We hebben altijd op het balkon met een droomuitzicht gegeten. Als het op het strand te winderig was, konden we ons op het terras nog super zonnen, lezen... Het hele huis was liefdevol ingericht, alles was zoals beschreven. We werden zelfs verwelkomd met een fles wijn en sinaasappels. Het strand in Luz is prachtig en in 2 minuten te voet te bereiken. We waren er graag. In de directe omgeving is er veel moois te zien, daarom hebben we met de auto steeds weer uitstapjes gemaakt (natuurlijk naar de beroemde rotsstranden in Lagos, naar Cabo Sao Vicente, naar Silves, Algar Seco. . . ) maar we waren ook graag in Luz, een leuk klein stadje. Lokale en winkelmogelijkheden zijn er ter plaatse genoeg. We komen graag terug.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie
September 2016
Anna K. uit Polen
Vakantie in Luz
Verblijf zeer aangenaam. Appartement schoon, comfortabel en goed uitgerust. Geweldig uitzicht vanaf het balkon. Dichtbij een mooi strand en de promenade in de avond. We raden het iedereen aan. Familie uit Wrocław
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Strandvakantie, Romantische vakantie
Juli 2016
K. P. uit Halle
zeer goed
We hebben hier in Luz een prachtige tijd doorgebracht en voelden ons vanaf het begin zeer prettig. De nabijheid van het strand en de centrale ligging waren ideaal voor ons. We konden alles te voet bereiken. De bijzondere sfeer van het huis beviel ons erg. Het prachtige uitzicht op de bloeiende tuin en het mooie landschap blijft ons in goede herinnering.
We komen graag terug.
Zomer 2016
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
Maart 2016
Urte E. uit Espelkamp
Luz op zijn best
We hebben een aangename lented week doorgebracht in dit leuke appartement in het hart van Luz, op slechts enkele minuten van het strand, dat zich ook als een goed uitgangspunt voor diverse uitstapjes in het westen van de Algarve bewees. Ondanks de centrale ligging was op het balkon en het terras meestal alleen het gezang van de vogels te horen. Als het excursieprogramma en het weer het toelaten, kan je hier de zon van 's ochtends tot in de late namiddag genieten en relaxen in de overwaaiende geur van de sinaasbloesems. Voor aangename warmte zorgt op koele avonden een open haard, waar men de door Piedade, onze zeer behulpzame gastvrouw, geschonken welkomstwijn in volle teugen kan genieten.
Zeker zullen we terugkeren naar de Casa da Praia.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie
Augustus 2015
Beatrix P. uit Teltow
Alles Super
Hartelijk dank aan de uiterst vriendelijke en behulpzame gastvrouw, we voelden ons zeer op ons gemak, het huis en de locatie waren zeer goed evenals de inrichting die aan geen enkele wens ontbrak. We komen heel graag terug.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
Juli 2015
G. uit Verl
Geweldig vakantie aan de Algarve
Wij waren 2 weken op de genoemde datum in Luz aan de Algarve. De vakantie was gewoon geniaal, hier klopte alles. Het vakantiehuis ligt op een top locatie bij het strand en dat is zeer aan te raden voor kinderen. De accommodatie is top!! De verhuurster is voorbeeldig, altijd bereikbaar, gewoon klasse. We komen gegarandeerd hier terug.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Strandvakantie, Romantische vakantie
Mei 2015
Annika B. uit Lagos
Rundom tevreden :-)
Mijn dochter en ik hebben het erg leuk gehad, we werden ondanks de vertraging zeer vriendelijk ontvangen en goed geïnformeerd.
In het appartement was alles belangrijke aanwezig (kinderstoel, -bed,...).
De locatie was praktisch direct in het dorp en het strand is te voet bereikbaar, zelfs met een peuter goed te doen.
Het uitzicht was het enige wat even wennen was, vanwege een grote muur - maar prijs-kwaliteitverhouding absoluut zeer goed!
We komen graag terug :)
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Single-vakantie, Strandvakantie
Juli 2014
gene uit Gebenstorf
Travessa dePraia
We waren in de Casa Cyrille (dezelfde verhuurders) omdat de Travessa da Praia niet vrij was. Ook aan te raden, vakantie was ontspannend, sympathieke mensen, alles geweldig.
Aanbevolen voor: Strandvakantie
Omgeving van de accommodatie: Alles in der Nähe
Recreatiemogelijkheden: Vieles vorhanden für Jung und Alt
Winkels: In Fussnähe
Antwoord van Mevr. P. Pereira:
Vielen dank für euere kommentar. Sehr schon das es hat euch gefallen. Gruss Piedade
Contactpersoon
Bedrijf Piedade Pereira
Mevr. P. Pereira

Ik heb 30 jaar ervaring in de verhuur van vakantiewoningen. Alle appartementen zijn in Luz en mijn klanten is een zeer persönicher contact. Bij aankomst, sta ik mijn klanten met hulp en advies. Ik breng naar het appartement en leg alle elektrische apparaten en glans is van mij ben met problemen altijd te bereiken via mijn mobiele telefoon, zodat ze snel kunnen worden opgelost.
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
privé-website:
Casa da Praia
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Portugal
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in de Algarve
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Objectnummer: 54402
Laatst bijgewerkt: 02.10.2025
Advertentie online sinds: 12 Jaren, 7 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/54402.htm
«Casa da Praia» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 14 gegeven Beoordelingen.
en commissies
