5 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Dachstein
Appartement Gamsfeld in Russbach, Salzburger Land, 55 m², maximaal 4 personen, 2 kamers.
Vakantieappartement "Apartment Unterkoeck" in Russbach, Salzburger Land, 80m², 3 kamers, voor 6 personen.
Accommodaties in de buurt van Dachstein
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiewoning 2 personen in de bergen / Salzkammergut
Ferienwohnung Lammerergut in Abtenau, vakantie op de boerderij, 90 m2 woonoppervlak 4-6 personen
Ferienwohnung Dreier "Abtenau"
Onder het motto: "voordelig, gezinsvriendelijk, comfortabel en rustig" biedt ons appartement "Abtenau" u uitzicht op Abtenau en de bergen. Lastminute!
5% Last minute
Gezellig vakantieappartement in het hart van Abtenau met dakterras, 3 slaapkamers, volledig uitgeruste keuken, badkamer met infraroodcabine en apart toilet.
2 vakantiewoningen met 70m² + 45m² Bad Ischl in het Salzkammergut op 600m hoogte. Onze "Platzerl" staat voor afwisseling, rust, ontspanning en onthaasting in een prachtig landschap
Appartement Richlegg 2-3 Pers.
Gezellig, appartement in Filzmoos - Ski amadé
Gezellig appartement in Filzmoos, in Ski amadé
Direct aan de poort naar de Salzburger Sportwelt Amadè
60% Last minute 05-11-2026 - 05-12-2026
Schmittenappartement 1 in Krispl-Gaissau: 30 m², 1 kamer, ideaal voor 2 personen – nu boeken!
10% Last minute 05-11-2026 - 26-11-2026
VAKANTIEHUIS SEITTER - SALZBURG LAND
Voor de poorten van de Mozartstad Salzburg en het Salzkammergut & Direct aan de toerskipiste en nabij vele skigebieden & edele charme in de vrijetijdsregio Gaißau-Hintersee
Alpien luxe chalet met sauna en open haard
"Haus Hirschpoint" direct aan de Hintersee in het Salzkammergut - Een ideale plek voor uw vakantie het hele jaar door!