159 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Hohwachter Bucht
Vakantiehuis Möwe! Met grote tuin
Bungalow. Met airconditioning, 4 kamers 6 bedden. Bij Weissenhäuser Strand. Grote tuin. Honden welkom.
154 m² vakantieappartement op de Rodenkrog boerderij op een fantastische afgelegen locatie tussen de zee en de meren
Bijzonder duurzaam
65 m² appartement op de 1e verdieping met 15 m² balkon op het zuidwesten.
Ons vakantiehuis "Strandstein" is gelegen aan het einde van een doodlopende weg in een vakantiepark in Hohenfelde. Het terrein is volledig omheind en niet te zien.
Zeer duurzaam
*****-XL Vakantiehuis Strandhus
5-sterren XL vakantielandhuis voor families+groepen tot 24 volwassenen + kinderen, 800m naar het fijne Oostzeestrand, rolstoeltoegankelijk op de begane grond, 2 terrassen en tuin, stenen barbecue, sauna, strandstoel ...
Hamptons-charme voor het hele gezin! Ontspan in stijlvolle strandhuizen met een trampoline, fruitbomen en dicht bij het strand. Perfect voor gezamenlijke avonturen en gezellige uurtjes.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis op Weißenhäuser Strand / Oostzee. Er zijn 3 aparte vakantiehuizen voor families en vrienden om te ontspannen, met Fehmarn en Heiligenhafen in de buurt.
5-sterren XL vakantie landhuis 18 volwassenen+kinderen, met tuin sauna, paviljoen, stenen barbecue voor familievakanties en reisgroepen, bedrijfsvergaderingen of zelfs familiefeesten etc.
Oostzee met Hamptons-charme, vakantie voor gezinnen en stellen. Ontspan in stijlvolle strandhuizen met gezellige inrichting, grote tuin en centrale ligging.
Bijzonder duurzaam
Scandinavisch exclusief strandhuis met sauna en houtkachel - op slechts 100 passen van het fijne zandstrand van Hohwacht Aankomen - je goed voelen - ontspannen
Duurzaam
Idyllische vakantieboerderij met kippen, koeien en mooie speeltuin direct aan de Oostzee. Grote tuin, veel bezienswaardigheden in de nabije omgeving!
Duurzaam
Neem vakantie van het dagelijks leven en ontspan in het charmante vakantiehuis Lillesand. Het in 2020 gerenoveerde huis ligt in het kleine dorpje Kaköhl bij het strand van Sehlendorf.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Blekendorf
Vakantie aan het strand van Sehlendorf Geniet van je welverdiende vakantie in ons vakantiehuis. Beleef een ontspannen vakantie in ons mooie Zwitserland.
Vakantiehuis in Hohwacht aan de Oostzee: 123 m², 4 kamers, tuin, voor maximaal 6 personen.
Zeer duurzaam
5-sterren XL vakantielandhuis 16 volwassenen+kinderen, rolstoeltoegankelijk op de begane grond met tuinsauna, paviljoen, stenen barbecue voor familievakanties en reisgroepen, bedrijfsbijeenkomsten etc.
Pössels lütt Huus in Klein Wessek, 56 m², plaats voor maximaal 5 personen, 2 kamers.
Me(e)hr vakantie in Oost-Holstein: 63 m² vakantiewoning voor maximaal 4 personen in Oldenburg in Holstein.
Zeer duurzaam
Gezellige vakantiewoning aan de Oostzee, rustige ligging
7 vakantiehuizen, WLAN, dichtbij het strand
7 vakantiewoningen voor 4-6 personen, open haard, W-LAN, sauna en wintertuin; honden mogen mee op afspraak Gedetailleerde informatie over de HP: ostsee-hohenfelde.de
Lütt Hütt Vakantiehuis 1 in Hohwacht, 75m² voor maximaal 4 personen. 2 slaapkamers, woonkamer, badkamer en een open keuken naar de eethoek met houtkachel. 2 zonneterrassen.
Zeer duurzaam
Het kleine rijtjeshuis voor 5 personen heeft 3 slaapkamers, 2 badkamers, gr. keuken, woonkamer met terras en tuin, het ligt in een totaal rustige omgeving aan de Oostzee.
Bijzonder duurzaam
Wessek strandhuis in Kleinwessek bij Oldenburg, Hohwachter Bucht, met 80 vierkante meter woonruimte voor 4 personen, Woonkamer met open haard, 2 slaapkamers, open keuken, gedeeltelijk overdekt terras, voor 4 personen.
Gezellige vakantiewoning aan de Oostzee, rustige ligging
Gezellige vakantiewoning aan de Oostzee, rustige ligging