414 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond aan het Gardameer
Appartement 4/8 plaatsen, ongeveer 100m², op de begane grond van een halfvrijstaande woning met tuin, in Toscolano Maderno.
Dit aangename vakantiehuis Tignale Gardameer
Volledig ingericht vakantiehuis (60 m²) met 2 grote zonneterrassen, verwarmd zwembad, fenomenaal panoramisch uitzicht op Tignale, het meer en Monte Baldo!
Bijzonder duurzaam
Villa op privé 7000m² olijfboomgaard, max 10 personen, 5 SLK, 3x bad, 2x keuken, uitzicht op het meer, AC, 250m tot het meer
Zeer duurzaam
Rustig gelegen villa op toplocatie in prachtige olijventuin, droomuitzicht op het meer, 30 meter van het meer met strandaandeel, zwembad met buitendouche, volledig voorzien van airconditioning
10% Actie 28-06-2026 - 06-07-2026
Stein-Rustico met panoramisch uitzicht op het Gardameer. Origineel dorpshuis met een kleine romantische binnentuin.
FEWO C 15 - KREIS LAZISE / GARDASEE MIT 50 m² PRIVATEM GARTEN & POOL!
Vakantiewoning in Lazise aan het Gardameer met 75m², zwembad en privétuin. Ideaal voor maximaal 6 personen.
Terras appartement met panoramisch uitzicht
Modern, gerenoveerd terrasappartement van 60m² met fantastisch uitzicht over het bergpanorama van de Monte Baldo, het Gardameer en het natuurpark "Alto Adige"
Last Holiday (juli 2015) aan het meer met balkon en een eigen overdekte parkeerplaats hier
Bungalow Sole met prive parkeerplaats,gelegen op vakantiepark Villaggio Sunclass Tignale
Een echt klein stukje paradijs!
Casa Lino, geweldig uitzicht op het meer en de bergen
Top gerenoveerd vakantiehuis, grote zonneterrassen met fantastisch uitzicht, veel privacy, groot zwembad, hond welkom, 600 hm boven het Gardameer in het natuurpark Bresciano
Zeer duurzaam
Bungalow boven het Gardameer met fantastisch uitzicht, absolute rust en groot gemeenschappelijk zwembad.
Vakantiehuis in Peschiera met twee afzonderlijke appartementen voor twee gezinnen. Strand en het centrum ongeveer 10/15 minuten loopafstand. Winkels, restaurant 150 mt.
Klein maar fijn appartement in een rustige locatie met een adembenemend meer, honden welkom!
Liefdevolle restauriertNatursteinrustiko met moderne uitbreiding, een prachtig terras met barbecue en in de zomer keuken, verdeeld in 3 appartementen, ideaal voor kinderen en honden
Huis van 110 vierkante meter met aanbiedingen Wunderschöne uitzicht op het meer en met 4 slaapkamers bieden ruimte voor 8 personen Slechts 50 meter van het Gardameer in een rustige straat Garage op 70 meter.
In de prachtige omgeving van het Gardameer, Wij bieden comfortabele appartement vlakbij het strand, comfortabel om te SERVICES, ideaal voor 4/5 personen
Casa Maja: Vakantiewoning in Tignale-Aer aan het Gardameer, 2 slaapkamers, prachtig uitzicht op het meer, 4 personen
10% Last minute
Typisch lokaal rustiek huis in het historische centrum van het dorp met een prachtige tuin met uitzicht op het meer en een barbecue aan de rand van het dorp.