1 Vakantiewoning of vakantiehuis voor uw vakantie met hond in Lavertezzo
Accommodaties in de buurt van Lavertezzo
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Zeer mooi gerenoveerd rustico/stenen huis in Maggia. Ik heb nog 3 huizen voor 2,6, of 12 personen! Op airbnb.ch vindt u de actuele bezettingskalender.
EXCLUSIEF House z. Sole gebruik direct aan het meer / water 2 Seeterassen / boei / Air, Wifi een eigen toegang tot het meer, 3 slaapkamers, 2 badkamers, 4 terrassen, voor maximaal 6 personen.
Exclusief appartement in het historische villa direct aan het meer in het centrum van Cannobio, met een prachtig uitzicht
Vakantiehuis in Valle Cannobina
Idyllisch, vrijstaand huisje in het Cannobinadal tussen Cannobio en Malesco
Exclusieve vakantiehuis met sauna voor eenmalig gebruik, met een prachtig uitzicht, terrassen, tuin, toegang tot het meer 2 slaapkamers, 1 badkamer, keuken met vaatwasser en een woonkamer met open haard
20% Last minute
Duurzaam
Casa Dolce Vita aan het Lago Maggiore
Casa Dolce Vita maakt indruk met een prachtig uitzicht op het meer Lago Maggiore. De 2-4 is modern, uitgerust pas gerenoveerd en in een rustige locatie.
Romantische oase direct aan het meer
Spectaculair uitzicht - direct aan het Meer van Lugano - met park, strand, privé aanlegplaats en privé parkeerplaats
Duurzaam
Vakantiehuis aan het meer van Lugano - Caslano - Ticino
Fantastisch vakantiehuis met mooie, grote tuin, barbecue, zwembad. 3 slaapkamers voor in totaal 5 personen. Gezellige woonkamer met pelletkachel, TV. Kitchenette,
Idyllische vakantiehuis in een mooie woonwijk in de buurt van Luino aan het Lago-Maggiore. In het centrum heeft een zwembad en een kinderbad, een tennisbaan, minigolf, restaurant, speeltuin.
Het Palazzo ligt op 20 km van Ascona en op 9 km van Verbania op een zuidelijke helling, perfect afgestemd op de zon. Vanuit het huis en het hele perceel heeft u een droom run.