- Willekeurige volgorde
- Best beoordeeld
- Gasten
- Slaapkamer
- Woonoppervlakte
- Willekeurige volgorde
- Best beoordeeld
- Gasten
- Slaapkamer
- Woonoppervlakte
5 Ferienwohnungen & Ferienhäuser voor uw vakantie met hond in Ludwigswinkel
Gratis afzegging
Gratis afzegging
Meer vakantiehuizen en vakantieappartementen in de omgeving van Ludwigswinkel
De kamers en ferienwohnung in Obersteinbach
Zeer rustige, unieke locatie, in het Paltserwoud. Gemakkelijk te bereiken via de B10 en de snelweg. Met tuin en terras met prachtig uitzicht. Grote woonkamer met keuken en kookeiland
Bij Wissembourg (F) een rustig gezellig vakantiehuis aan de rand van het bos. Prachtig fiets- en wandelpad direct voor het huis. Op een rustige idyllische locatie.
Prijs op aanvraag
Charmant huisje Pfaffenbronn, Elzas
Charmant huisje in het noorden van de Elzas, gelegen in een rustig vakantiecomplex, met tennisbaan en zwembad, en met een prachtig vrij uitzicht op het dal.
Gezellige, rustige en comfortabele vakantiewoning in Oberschlettenbach, midden in het Pfälzerwald maar op slechts enkele kilometers van de Duitse wijnroute en de Elzas.
Gratis afzegging
200m² FH incl. fitnessruimte, home cinema, biljart, tafelvoetbal en 4**** comfort voor 6 personen incl. alle dierlijke huisgenoten!
Gratis afzegging
Vakantiehuis op 4000 m² omheind perceel. Ideaal voor gezinnen met kinderen, hondenbezitters. Prachtig gelegen in het bos, met goede vervoersverbindingen. Geen verkeerslawaai
Gratis afzegging
Mooi, gerenoveerd vakantiehuis in het dorp Darstein
Gratis afzegging
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Cleebourg
Le Château d'Eau - Eéngezinswoning
Tot 6 personen, rustig gelegen, op 10 minuten lopen van het centrum. Grote tuin, een zonneterras. Volledige keuken. Hoge stoel, bed, flessenwarmer. Huisdieren welkom.